Gönderen Konu: PLAKAYI 34'e Çevirmek İçin Ne yapmalıyım ACİL yardımınızı bekliyorm  (Okunma sayısı 3923 defa)

SekoLive

Arkadaşlar merhaba...

61 plaka bi araba beğenik arabayı alınca 34 e çevirmek istiyorum ve bu konuda bi çok kişi kolay bi çok kişi çok zor diyor... bu işi cidden bilenleriniizin yardımını ve teknik bilgilerini istiyorm... istanbula gelincede İstediğimiz plakayı veriyorlarmı.... Acil bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim

SaygılarımLa...

34N1005

araba 61 plakaysa alınca zaten başka ilden alıcağın için bir zorluğu yok kendi adına ruhsat çıkıcak masraf çok olan bir iş değil yani kolay bir zorluğu yok

SekoLive

araba 61 plakaysa alınca zaten başka ilden alıcağın için bir zorluğu yok kendi adına ruhsat çıkıcak masraf çok olan bir iş değil yani kolay bir zorluğu yok

istediğim plakayı almak için çok zorluk çıkartırlarmı acaba?

34N1005

istediğim plakayı almak için çok zorluk çıkartırlarmı acaba?

istediğin plaka neydi? boşta varsa çıkartırsın ama bunun için iyi paralar isterler büyük ihtimal 3 harfli istediğin plaka?

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
mesela cem-can gibi isimler 5.000 tl den başlıyor bildiğim kadarıyla...

34N1005

mesela cem-can gibi isimler 5.000 tl den başlıyor bildiğim kadarıyla...

aynen bulmasıda çok çok zor olanlarda elindekiler 10000tl çeken bile var can plakya

SekoLive

Yok benim istediğim 3-4 plaka SKO,SRK,GLN,SG,S bunlardan birisi olsn diyorm
araştırmama göre SG bahcelievlerde SRK tuzlada S Beykoz tescilde kayıtlı SKO ise hiç bi yerde yok bu plaka neden hiç bi arabaya verilmemişti onuda çözemedim...
muhtemelen bunlardan bi SRK çok para eder die düşünüyorm... Diğerlerindede sizce hatrı sayılır bişey isterlermi?

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
araştırmama göre SG bahcelievlerde SRK tuzlada S Beykoz tescilde kayıtlı SKO ise hiç bi yerde yok bu plaka neden hiç bi arabaya verilmemişti onuda çözemedim...
muhtemelen bunlardan bi SRK çok para eder die düşünüyorm... Diğerlerindede sizce hatrı sayılır bişey isterlermi?

# 34 YY XXXX ( 2 Harfli ) 150, 200TL

# 34 Y XXXX ( tek harf ) 200 250 tl

# 34 YYY XX ( 3 Harfli tek harf) 1000 TL

# 34 BRK XX ( 3 Harfli isim ) 1000~2000 TL

# 34 CEM XX ( 3 Harfli tam isim ) 2000TL ~ 3000 TL

# 34 FB XXXX ( Takım ) 600~1000 TL

Bu fiyatlar ilçeye , muameleciye , firmaya , adamla aranızdaki dostluğa kadar birçok farklı unsurlara değişkenlik gösterebilir

SekoLive

# 34 YY XXXX ( 2 Harfli ) 150, 200TL

# 34 Y XXXX ( tek harf ) 200 250 tl

# 34 YYY XX ( 3 Harfli tek harf) 1000 TL

# 34 BRK XX ( 3 Harfli isim ) 1000~2000 TL

# 34 CEM XX ( 3 Harfli tam isim ) 2000TL ~ 3000 TL

# 34 FB XXXX ( Takım ) 600~1000 TL

Bu fiyatlar ilçeye , muameleciye , firmaya , adamla aranızdaki dostluğa kadar birçok farklı unsurlara değişkenlik gösterebilir

yazdıkların için çok teşekkür ederim bide şunu öğrenmek istiyorm iş muamelecidemi biter yoksa tescilde mi ...

34N1005

işi muameleci bitirir bence

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi

ee yani herşey muameleci de biter...

34N1005

ee yani herşey muameleci de biter...

para var huzur var misali :) muamelecilerin sağlam çevresi var emniyette tescilde her yerde adamları var :)

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi

bastır parayı 1 günde işin tamam...:D

SekoLive

yokmu sitemizde serkan kardeşine yardım edicek bi muameleci :)

sinem

• Ziyaretçi
bncede muamelecı halleder 1 gunde..

SekoLive

kesinlikle 1 günde muameleci halleder ama arada benide fazla halletmesin die iyi araştırmak istiyorm...

34N1005

kesinlikle 1 günde muameleci halleder ama arada benide fazla halletmesin die iyi araştırmak istiyorm...

serkan dikkat et kendine :)

SekoLive

serkan dikkat et kendine :)

dikkat  konusunda bi sıkıntı yokda takdiri ilahi yazımızda varsa yapıcak bişi yok :)