Gönderen Konu: ozan ve Yoko Turk Japon Kiza Merdivana Turkusunu soyletirse... (GULMEK GARANTI)  (Okunma sayısı 2321 defa)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Yoko Arkdasimiz, uluslar arasi dil egitimi ogrenimi icin, Canadanin Toronto Sehrine Gelir ve Ozan SAHIN (33ozn88) kardesimiz ile tanisir... Bu tanisma Muhtesem bir Duete konuk olmustur :D gulmeye hazir olun...

http://www.youtube.com/watch?v=o6LBgruni0g

bilalsahin

• Bilal Şahin
Naptın kardeşim yaaa koptum valla :D
Gülmekten yere düşüyordum.
Kızı maymun etmişsin  >%6rol

Carismatiq

• Mustafa

Hahaha süpermiş  >%6rol

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Eywallah kardeslerim :) eglendik iste... Ama hayatimda bukadar istekli ve basarili kimseyi gormedim... Japona saygimmm var arkadas...

bbhnda

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
Süperr :D ama hakkaten başarılı ha duyduqunu çıkarıyo :) maşallah japona

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Japon aga :)

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
 :artis Aklını alırıımm, Allah'ına qurbann, hala qülüyorum ha :d Kıro Japon girl. :kopkop 

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Ya Bak arabayi Japon'dan aliyoruz... Kizida Japondanmi alsak ne? Metin diye bir arkadas var, kiz arkadasi japon... Kiz bir dedigini iki etmiyor cocugun vallahi... Su diyo, su geliyor, Cay diyo cay geliyor... Bizimkilere su desen surahiyi kafana yersin :D

bilalsahin

• Bilal Şahin
Ya Bak arabayi Japon'dan aliyoruz... Kizida Japondanmi alsak ne? Metin diye bir arkadas var, kiz arkadasi japon... Kiz bir dedigini iki etmiyor cocugun vallahi... Su diyo, su geliyor, Cay diyo cay geliyor... Bizimkilere su desen surahiyi kafana yersin :D
Bak bu dediğin olabilir kardeşim.
Zaten düşün çinliler çin seddi'ni niye yapmış Türk akınları yüzünden!
Yani Türkçesi bizim delikanlılar anlamışlar çekik gözlü güzellerin kıymetini dalmışlar!
Bakmış çekik gözlü erkekler kendilerine kız kalmıyor. Dikmişler koskoca duvarı  >%6rol

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Bak bu dediğin olabilir kardeşim.
Zaten düşün çinliler çin seddi'ni niye yapmış Türk akınları yüzünden!
Yani Türkçesi bizim delikanlılar anlamışlar çekik gözlü güzellerin kıymetini dalmışlar!
Bakmış çekik gözlü erkekler kendilerine kız kalmıyor. Dikmişler koskoca duvarı  >%6rol
hahaha, bak bu guzeldi :D Arabayi, japondan, Hanimi Tokyodan alican :)