Gönderen Konu: Osman Kardeşimiz iyileşiyor  (Okunma sayısı 34157 defa)

ALG

• THT
Osman Kardeşimiz iyileşiyor
« : Ekim 03, 2006, 06:58:43 ÖS »
sitemizin co-adminlerinden VTIMANIA nickli arkadaşımız kötü bir trafik kazası geçirdi..şu anda hastanede yoğun bakımda, dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2006, 11:26:09 ÖS Gönderen: VTEC »

ALG

• THT
Ynt: üzücü haber
« Yanıtla #1 : Ekim 03, 2006, 07:12:55 ÖS »
şu an için hayati tehlikeyi atlattı..uzun süren bir ameliyattan sonra yoğun bakıma almışlar, çok şükürki hayati tehlikesi yok..

aSil

« Yanıtla #2 : Ekim 03, 2006, 07:15:20 ÖS »
Dualarımız onunla her zaman... Allah Osman'ımıza acil şifalar versin. Allah onun canını sevdiklerine bağışladı. Beterin beteri olduğunu aklımızdan çıkarmayalım, şükredelim. Kardeşimizi bir an önce tekrar aramızda görmek dileğiyle...
« Son Düzenleme: Ekim 03, 2006, 07:18:34 ÖS Gönderen: asi-L »

Güven

« Yanıtla #3 : Ekim 03, 2006, 07:18:35 ÖS »
Çok geçmiş olsun nasıl ve ne zaman nerede olmuş acaba

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Ekim 03, 2006, 07:22:21 ÖS »
sahil yolunda bir edit:kural dışı kelime) sıkıştırmış güvenim..sonrada bir ağaca çarpmış..şu an çok detaylı olarak bilmiyoruz, sabah ilk yanına koşan Onur olmuş, Onurdan duyduğumuz bu şimdilik..inşallah Osman kardeşimiz kendine geldiğinde daha detaylı öğreneceğiz..

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 03, 2006, 07:24:07 ÖS »
osman arkadaşımız bakırköy acıbadem de yatıyor arkadaslar ,annesiyle konustum, yoğun bakımda sadece müşahade için tutuyorlarmış, inşallah en kısa zamanda aramızda olacak. Allah acil şifalar versin ve hepimizi kazalardan belalardan korusun, Osman arkadasımız içinde bu mubarek günde dualarımızı eksik etmeyelim.

sürüngen

« Yanıtla #6 : Ekim 03, 2006, 07:25:57 ÖS »
allah acil şifalar versin çok üzüldüm..
bizim yapabileceğimiz bişey varmı?

ALG

• THT
« Yanıtla #7 : Ekim 03, 2006, 07:30:59 ÖS »
allah acil şifalar versin çok üzüldüm..
bizim yapabileceğimiz bişey varmı?

dularımızı eksik etmemek dostum, tek yapabileceğimiz bu..

Type_R PoWeR

« Yanıtla #8 : Ekim 03, 2006, 07:50:51 ÖS »
Allah yardımcısı olsun..

C.E.M

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 03, 2006, 07:55:06 ÖS »
Televizyonda gördüm muhtemelen oydu..

Arabanın durumu içler acısıydı cok uzuldum cok zor cıkardılar arabadan vtec olduunu koltuklardan anca anlayabildm..

GEçmiş olsun çok üzücü :(

uğur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 03, 2006, 08:07:36 ÖS »
Bende tv de gordum. Allahın sevdigi kuluymus. O arabanın icinden cıkması bir mucize.

burak88

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 03, 2006, 08:17:09 ÖS »
ağaca çarpıp 4 takla atmış galiba Allah'a şükürler olsun ki kurtulmuş arkadaşlar.İnşallah düzelir.Dualarımız onunla.. :'( :'(

SONE-R

« Yanıtla #12 : Ekim 03, 2006, 08:28:01 ÖS »
Geçmiş olsun, inşallah tez zamanda iyileşir...

sleeperEK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 03, 2006, 08:33:49 ÖS »
geçmiş olsun gerçekten çok üzücü bir olay  Allah acil $ifalar versin .. Olay sonrasında ortalık çok karı$mı$tı . Tesadüfen oradan geçiyordum ama kaza yapannın aramızdan biri olduğunu hiç tahmin etmezdim..

cıvıc6041

« Yanıtla #14 : Ekim 03, 2006, 08:36:02 ÖS »
allah acil şifalar versin OSMAN A  allah onu sevdiklerine bağışlasın !!!! dualarımız onunlaa!!!! alllah ailesine acil sifalar versin!!!

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 03, 2006, 08:38:58 ÖS »
allah acil sifalar versin ısallah en kısa zamanda  eski sağlıgına kavusur dualarımız seninle dostum..

Mrija

« Yanıtla #16 : Ekim 03, 2006, 08:55:42 ÖS »
Allah acil şifalar versin.Büyük geçmiş olsun.Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur ve aramıza katılır.

cıvıc6041

« Yanıtla #17 : Ekim 03, 2006, 09:00:00 ÖS »
hangii kanalda çıktığı hakkında bilgiis olan var mı acaba?:S:S:S:S

Onu-R

« Yanıtla #18 : Ekim 03, 2006, 09:07:23 ÖS »
   O akşam beraberdik, hepimiz evlere dağıldık, Osman'da evine doğru dönerken sahil yolunda sıkıştırılma sonucu ağaca çarpmış akşam saat 12 civarında, yoldan geçen bir arkadaşı da tesadüf eseri durmuş yardım edeyim diye, Osman olduğunu görmüş, ambulans itfaiye gelmiş, hastanenin yakın olması ve ambulans ile itfaiyenin erken gelmesi şans mı diyelim artık, iyi oldu yani.. Ben olayı Osman'ın kuzeni Serkan'dan duydum gece saat 2 civarı, hemen kalktım gittim hastaneye, olay yerinden geçtiğim sırada araç yoktu, ağaç devrik şekilde duruyordu.. Girdim acile, ailesi hoşgeldin dedi, Osman'da "Onur mu geldi? Onur mu?" falan dedi  :'(   Yaklaşık olarak bir buçuk saat kaldım yanında, gayet güzel konuştuk, yani konuştuk derken anlayın halini artık.. Bacak kırık, kemik gözüküyor, diz, sol kol, sol omuz, kaburgalar, omurgada kaymalar falan, boğaz kısmında da bikaç yer hasar görmüş, onun dışında çok şükür ki kafada ve iç organlarda hasar çok az  (zarar gören kısımları tam olarak söyleyememiş olabilirim, aklımda bunlar kalmış).. Beterin beteri var hakikaten, ben aracı görmedim ama o gece tüm çevirmelerde memur beylere sordum, hepsi o araçtan sağ ve sadece kırıklarla çıkmak çok büyük bir şey diyorlardı.. Allah daha kötüsünü göstermesin... 4 gibi ayrıldım yanından, sabah 7de ameliyata almışlar, 8 saat süren operasyon başarılı geçmiş, şuan yoğun bakımda müşahade altında, narkozun etkisiyle yarı baygın vaziyette imiş..

Lütfen dualarımızı, şifa dileklerimizi eksik etmeyelim arkadaşlar.. En kısa zamanda ve sapasağlam bir şekilde aramızda görmek dileğiyle Osman'ım...

Tolga-R

« Yanıtla #19 : Ekim 03, 2006, 09:20:08 ÖS »
üzüldüm abi ya . çok çok geçmiş olsun.. Allah acil şifalar versin... inşallah tez zamanda iyileşir bişeyi kalmaz..

mertol

« Yanıtla #20 : Ekim 03, 2006, 09:57:06 ÖS »
çok üzüldüm,Allah acil şifalar versin, inşallah en yakın zamanda aramızda olursun...

razor

• Ziyaretçi
OSMANdan SON DAKİKA
« Yanıtla #21 : Ekim 03, 2006, 09:59:26 ÖS »
arkadaşlar ben OSMAN ın kuzeni serkan OSMAN kardeşimizi Allah bize sağsağlim bağışladı.  dün gece saat 12 civarı olan kazada acil acıbadem e kaldırılmış, 12 de yanına gittigimde acil serviste tektikleri yapılıyordu içeriye giremedim durumu çok ciddiydi. Sabah 8 de başlıyan ameliyat 2 3 arası bitmiş ve başarılı geçmişti. OSMAN en kısa zamanda aramıza dönecektir. Yogun bakımda yanına gittim ve dedim ki onur un geldigini biliyordum ama altuner abininde geldigini duydum ve onr ve altuner abi senin iyileşmiş bi şekilde yanlarına gelmeni en kısa zamanda dört gözle bekliyorlar dedim ; OSMAN dedi ki  ALTUNER ABİYE SÖYLE EVE GİTSİN EVLİ O EVDEN MERAK EDERLER BEKLEMESİN dedi. Dualarını eksik etmeyen arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. OSMAN a acil şifalar konusmasından da anladım ki en kısa zamanda OSMAN eski OSMAN olucak İNŞALLAH

razor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 03, 2006, 10:00:26 ÖS »
ve ameliyattan çıktıgında  cok susamış  ÇOK SUSADIM BANA KOLA GETİRİN demiş 

Onu-R

« Yanıtla #23 : Ekim 03, 2006, 10:15:43 ÖS »
   İnşallah Serkan'ım inşallah.. Dualarımız o yönde.. Buarada ben de senden aldığım taze bilgilerle ameliyatta neler yapıldığını yazıyorum..

Kaval kemigi boydan çatlamış onun için bi demir takmışlar, doktor demiş 1-2 sene kalır bu..
Boynundaki kıkırdak kırıklarına platin takmışlar onlara yapacak bişey yokmus birde soluk borusunun arkasına platin takmıslar..
5 omur iligi acılmış,  kapanmadıgı için onlarada kelepçe takmışlar onlarda ömür boyu kalcakmış ama Allah'a şükür cok etkilemicekmiş, ilk baslarda agrı verir demiş doktor ama sonra gecer...

Aracın arkasını kesmişler ordan çıkartmışlar, arkası yokmuş zaten, Osman arka koltuga kadar gelmiş, arka koltuk gözükmüyormuş, hepsi iç içe gecmiş, Osman bunun neresine sığdı anlaşılmayacak derecedeymiş yani..

Osman'ım sen hele bi iyileş, sana ilk kolayı ben ısmarlayacağım.. Bekliyoruz seni burada kardeşimm...

MegabasS

« Yanıtla #24 : Ekim 03, 2006, 10:19:18 ÖS »
çok gecmiş olsun  Allah bu mübarek ayda acil sifa verir insallah dualarımız onunla