Gönderen Konu: NEDEN MODİFİYE..?  (Okunma sayısı 4177 defa)

ret

NEDEN MODİFİYE..?
« : Nisan 26, 2008, 09:10:49 ÖÖ »
aradaslar merak ediyorum neden modifiye yapıyorsunuz. yaptıgınız modifiye baskaları tarafından gorunsuz diyemi yoksa kendinizi mutlu etmek icinmi. yada icinizdeki baska biseylermi merak ettim. mesale ben klasik giyinen, cok fazla konusmayan, muhafazakar bır yasantısı olan,standart insan tipi icerisinde biriyim. ama arabamı gorenler sasırıyorlar. bunu anlamıs degilim. modifiye yapmak ıcın kot giyip sapka mı takmak lazım.. >=ok

RaMsEs

Ynt: NEDEN MODİFİYE..?
« Yanıtla #1 : Nisan 26, 2008, 09:37:10 ÖÖ »

aradaslar merak ediyorum neden modifiye yapıyorsunuz. yaptıgınız modifiye baskaları tarafından gorunsuz diyemi yoksa kendinizi mutlu etmek icinmi. yada icinizdeki baska biseylermi merak ettim. mesale ben klasik giyinen, cok fazla konusmayan, muhafazakar bır yasantısı olan,standart insan tipi icerisinde biriyim. ama arabamı gorenler sasırıyorlar. bunu anlamıs degilim. modifiye yapmak ıcın kot giyip sapka mı takmak lazım.. >=ok
Hele birde arabanda çalan Yaşar Kurt 'u duyuyolarsa hepten şaşırıyorlardır değil mi ? :dil

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 26, 2008, 11:12:30 ÖÖ »
modifiye bnce bi yasam tarzidir herkes arabasinda begenmegi eksik gordugu seler vardir.gozune hoz gelmeyen vea dha gusel goruncek seler yapmak ister...

By_BuGr4

« Yanıtla #3 : Nisan 26, 2008, 11:19:17 ÖÖ »
Modifiye hayattır
Modifiye zevktir
Modifiye sanattır
Modifiye hayat tarzıdır
Modifiye beğenidir
Modifiye yaşam stilidir
Modifiye Hayata bağlanmadır

Nasıl böle bir anda bu kadar cümle kurdum bende anlamadım modifiye dedince heyecanladım heralde :D :D :D

arasALG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 26, 2008, 12:04:21 ÖS »
aynen be buğra modifiye gerçekten budur sen yazmasan zaten ben yazacaktım

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #5 : Nisan 26, 2008, 12:14:23 ÖS »
dostum insanın yaşantısının kotlu yada kotsuz muhafazakar veya gayrimuhafazakar olması onun göz zevkinin olmadığı manasına gelmiyor ve birşeyleri güzel görme adına modifiye ile uğraşması veya bahçe düzenlemesi :) yani insan zevk aldıktan sonra ve daha mutlu olduktan sonra adına modifiye de veya başka bir uğraş. bunu sadece herhangibir tutkusu olan anlar diye düşünüyorum. boşver takma kafana arabanı görüpte şaşıranlara. bende onlara şaşırıyorum zaten:) millet burnunu estetik yaptırır şaşırmazlar sen arabanı modifiye yaparsın şaşırırlar. bana göre modifiye tutkularıma zevkime ve mutluluğuma + değer katan bir uğraş.
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2008, 12:17:32 ÖS Gönderen: GhostRider »

RaMsEs

« Yanıtla #6 : Nisan 26, 2008, 12:31:52 ÖS »
Tarif edilemeyen bir zevk.

ret

« Yanıtla #7 : Nisan 26, 2008, 01:03:15 ÖS »
işin en komik yanıda: adam mac izliyo,yada kus besliyo,kahveye gidiyor normal oluyor. ama arabaya cift egzoz yapınca ve bunla ugrasınca anormal oluyor. ortada bir saygısızlık var. ben futbol sahasına gırıp: '' heyy! millet ne yapıyorsunuz. ortada bı top 24 adam pesınde. hahaa bussuru adamda onları bakıyooo'' demiyorum mesela..

RaMsEs

« Yanıtla #8 : Nisan 26, 2008, 01:42:24 ÖS »

işin en komik yanıda: adam mac izliyo,yada kus besliyo,kahveye gidiyor normal oluyor. ama arabaya cift egzoz yapınca ve bunla ugrasınca anormal oluyor. ortada bir saygısızlık var. ben futbol sahasına gırıp: '' heyy! millet ne yapıyorsunuz. ortada bı top 24 adam pesınde. hahaa bussuru adamda onları bakıyooo'' demiyorum mesela..
Bover hoca sen keyfine bak...

buura

« Yanıtla #9 : Nisan 26, 2008, 02:50:39 ÖS »
bnce bazılarına göre okumak, yazmak , yüzmek vb. nasıl zevklerse modifiyede öle bi zevktir..bna göre bir şeye emek vermek sanata girer sonuçta da modifiyeyede emek veriosun..modifiye bir sanattır akım olarak bnce ismi modifiyezm olması lazım..

By_BuGr4

« Yanıtla #10 : Nisan 26, 2008, 04:49:06 ÖS »
modifiyezm felsefesi die liseye ders konulmalı bence :D

SpeedTuning

« Yanıtla #11 : Nisan 26, 2008, 04:58:14 ÖS »
ilk baş polislere ders vermek lazım..  sonra lisede ders verilir..

infaztim

« Yanıtla #12 : Nisan 26, 2008, 05:06:58 ÖS »
sana şöle özltliym dostum

bizler araba sahibi olmak için değil
arabayı modifiye etmek için alırız

modifiye demek bizce erkekte sakal gibidir bıyık gibidir

nasıl göğüsü olmayan kadın olmuyosa düşünülemiyosa hava filtresi jantı egsozu olmayan arabada düşünülemez bizce.

honda_team

« Yanıtla #13 : Nisan 26, 2008, 09:42:39 ÖS »
Bence zevk meselsi Serkan abi sanada katılıyorum özellikle son sözüne aşırı derecede katılıyorum.

EXELANCE

« Yanıtla #14 : Eylül 11, 2008, 11:31:57 ÖÖ »
modifiye bir tutkudur ve bunu deneyenler bidaha bırakamazlar çünkü herkesin bakıp hosuna giden way be arabaya bak dedini duydunuzda ordan aldınız hazı size hiç bir seyin vere bileceğini sanmıyorum şu nuda hatırlatayım  modifiye illa çok para harcayıpta yapmak değildir az para harcayıp yakısanı da yapa biilirsiniz .muhim olanda budur zaten yakısanı yapmak .
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2008, 11:32:58 ÖÖ Gönderen: EXELANCE »

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #15 : Eylül 11, 2008, 11:35:40 ÖÖ »
Bu bir zevk aracımın orginal durusundan bu görünüşü bana daha değişik geliyor ve ne kadar standart parçalar kullanılsada sonuçta kendi isteğimize göre kendi aracımızı şekillendiriyoruz bize özel bir durum başkaları beğensin diyemi sorusuna aracı aldığım günden bu yana hala kimse aracı kaça neye aldığımı bilmez 2 kişi haricinde aldığım parçalardada kendim beğendim kendim gezdim mesela jant 3 ay gezindim resmen ama belki herkesin beğendiği belki kimsenin beğenmediği bi jant aldım ama içim rahat benim kafama uydu  aracım gözüme daha hoş oldu modifiye kendine özel birşey sahibi olmak ve kullanma isteğidir sanırım .

muRatpasa

« Yanıtla #16 : Eylül 11, 2008, 11:42:59 ÖÖ »
modifiye, neden modifiye yapıyorsun diyerek eleştirenlere gülümsemektir ... ruhunu yola yansıtmaktır, çizgiden çıkmaktır, " farkında yaşamak " tır.

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 11, 2008, 01:01:32 ÖS »
modifiye zevk işidir.insan kendini bazen onda bulur bazende arayacağı şeyi bulmaya çalışır.insanı alıp başka yerlere götürür.cadde turlayıp bi yere park ettiğiniz zaman hoşunuza gider ve sevinirsiniz.ve araca bi kaç parça daha taktıgınız zaman ve yine cadde de turlayıp bi yere park ettıgınızde ''aaaa baksana yine şu araba yaa adam ne güzel yapmış''gibi duyumlar alırsınız.ve artık caddeden her geçtiğinizde cama benım gıbı çıkıp '' işte o aracın sesi diyip o aracı bildiğinizdede hem siz hemde karşı taraf sevinir ve bu modifiyede başkalarında görüldüğü zaman beğenilir ve şahıslarda yapmaya başlar.ama tabii ki herkes te modifiye yapamaz bu bir gerçektir.aracı hiçbir zaman çizgilerinden ayırmamak gereklidir.ve aşırı derecede abartıya kaçılmamalıdır.ve o zaman gözlerde parlayan yıldız olursunuz ve ''işte modifiye budur'' dersiniz.modifiye kısacası zevk,aşk,yaşam tarzı,gerekirse başında saatlerce durup izlemektir,sanattır,arkadaştır,kimi insanı sakinleştiren ve kendinden geçiren değişik bir olaydır modifiye....