Gönderen Konu: Neden bukadar çok satılık FN2 var?  (Okunma sayısı 6695 defa)

tuner zafer

• Ziyaretçi

GKS TypeR

Ynt: Neden bukadar çok satılık FN2 var?
« Yanıtla #1 : Ocak 28, 2009, 03:30:50 ÖS »
arabada sorun olcağını zannetmiyorum da yüksek ihtimal hala mod parçalarının çıkmaması olabilir diye düşünüyorum ben bile arabamı çok seviyorum ama hiç bişey yapamamak bazen moralimi bozuyor.

altunparmak

« Yanıtla #2 : Ocak 28, 2009, 03:34:34 ÖS »
beklentilere karşılık wermiyo olabilir... biraz daha beklemek lazım bence mod parcaları acısından.

nikky

« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2009, 04:27:51 ÖS »
piyasalar kötü nakit ihtiyacıda olabilir..

hızlı ve öfkesiz

« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2009, 08:53:51 ÖS »

arabada sorun olcağını zannetmiyorum da yüksek ihtimal hala mod parçalarının çıkmaması olabilir diye düşünüyorum ben bile arabamı çok seviyorum ama hiç bişey yapamamak bazen moralimi bozuyor.

bence aracın sedan modellerden daha az yol tutuşuna sahip olması olabilir mi? kullanan arkadaş cevaplaması daha dogru olur tabi...

Yasin Senturk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2009, 09:07:19 ÖS »

sana katılıyorum düşüncen doru bende fn2 yoq ama bende seninle aynı fikirdeyim parcasını bulsanda çok pahalı bulabiliyosun

BigSaint

« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2009, 09:09:51 ÖS »
bnce millet satıp s2000 alcak :D:D:D fn2 kesmedi heralde...:P

BigSaint

« Yanıtla #7 : Ocak 29, 2009, 09:12:35 ÖS »
4. ilan çok komedi gider sıfırını alırm onu alcaama :D

GKS TypeR

« Yanıtla #8 : Ocak 30, 2009, 09:56:25 ÖÖ »

bence aracın sedan modellerden daha az yol tutuşuna sahip olması olabilir mi? kullanan arkadaş cevaplaması daha dogru olur tabi...

sedan model derken sedan Typer FD2 anlamında söylediysen bu doğrudır sedan typer daha iyi yol tutuyomuş ama kullanıp görmek lazım sedan typer türkiyede yok ama sedan olarak bahsettiğin normal 1.6 sedan ise yol tutuşu fn2 ile kıyaslanması söz konusu bile olamaz. normal sedanın 80 zor girdiği viraja 110-120 ile girebilir typer,
daha önceki yazılarımdada söylemiştim FN2 TypeR çok güzel yol tutuyor satma sebebi bu olamaz.

34N1005

« Yanıtla #9 : Ocak 30, 2009, 10:04:32 ÖÖ »
adam 62.000tl yazmış :)

Ege3580

« Yanıtla #10 : Ocak 30, 2009, 02:03:34 ÖS »
krizzz

ALG

• THT
« Yanıtla #11 : Ocak 30, 2009, 09:02:11 ÖS »
Bu araç ilk çıktığında Honda'nın sevenlerine ciddi bir kazık attığını düşünmüştüm. Düşüncelerimde hiç yanılmadığım daha net gördüm. EP kasa üzerindeki K20 motoru alıp böyle garip bir kasaya oturtup EP nin yada bir S2K'nin yakaladığı başarıyı yakalayamaması gayet doğal. Pist ruhu olan bir motoru al CLK tipinde ve donanımında bir araca yerleştir, bence olacak iş değildi..Ltf FN sahipleri alınmasın ama EP3 ün başarısını yakalayamadı yeni CTR..

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 30, 2009, 09:09:29 ÖS »

Bu araç ilk çıktığında Honda'nın sevenlerine ciddi bir kazık attığını düşünmüştüm. Düşüncelerimde hiç yanılmadığım daha net gördüm. EP kasa üzerindeki K20 motoru alıp böyle garip bir kasaya oturtup EP nin yada bir S2K'nin yakaladığı başarıyı yakalayamaması gayet doğal. Pist ruhu olan bir motoru al CLK tipinde ve donanımında bir araca yerleştir, bence olacak iş değildi..Ltf FN sahipleri alınmasın ama EP3 ün başarısını yakalayamadı yeni CTR..

abim ben fn2 lerin yüreyeceğini düşnüyorum..fn2 emisyon sistemlerinden geçemediği için performansı düşük..
ama şöle bi düşüncede var aklımda bi fiat ın hgt leri var..2001 kasaları elektronik gaz kelebeği olduğu için fazla performans alamıyosun ondan hgt alıcıları 98 kasaları alıyor..ama bide şu var fiatın yaptığı ve hondanın yaptığı gaz kelebeği hangisi daha başarılıdır oda var ama ne bileyim abim benimde kafam karıştı :D

mechanicer

« Yanıtla #13 : Ocak 30, 2009, 09:18:27 ÖS »
4 uncu ılandakı alkollu yazmıs onu sanırım sıfırı 62,500 ytl suan.. :)

ALG

• THT
« Yanıtla #14 : Ocak 30, 2009, 09:23:31 ÖS »
zafer sırf gaz kelebeği mevzusuyla sınırlı değil iş..EP3 e dikkat edersen, motor, şase ve şanzıman..fazla elektronik ıvırzıvır yok, cant ölçüleri kararında vs vs...Honda işin biraz ticari tarafına kaçtı bence..Ne kadar bu camiaya aşina adam varsa tanıdığım hepsi benle hem fikir..

örneğin subaru imprezayı ele alalım, tuttular canım sedan kasayı bir anda hatchback yaptılar, şimdi bak ilanlara ve gör, fazla durmuyor insanları elinde..o ruhu bir kere kaybettinmi yakalamak kolay değil..

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 30, 2009, 09:29:42 ÖS »

zafer sırf gaz kelebeği mevzusuyla sınırlı değil iş..EP3 e dikkat edersen, motor, şase ve şanzıman..fazla elektronik ıvırzıvır yok, cant ölçüleri kararında vs vs...Honda işin biraz ticari tarafına kaçtı bence..Ne kadar bu camiaya aşina adam varsa tanıdığım hepsi benle hem fikir..
örneğin subaru imprezayı ele alalım, tuttular canım sedan kasayı bir anda hatchback yaptılar, şimdi bak ilanlara ve gör, fazla durmuyor insanları elinde..o ruhu bir kere kaybettinmi yakalamak kolay değil..

dediğin gibi ep3 te fazla elektronik olay yok..safkan katılım arabası ;) fn2 yi daha konforlu falan yyaptılar..bakalım şu mod parçaları çıksın o zman belli olacak abim :D

infaztim

« Yanıtla #16 : Ocak 30, 2009, 10:11:00 ÖS »
fn2 = iyi
ep3 = mükemmel

fn2 ep3 ü geçebili-R ;)

ALG

• THT
« Yanıtla #17 : Ocak 30, 2009, 10:47:05 ÖS »
walla serkanım mevzu geçmek deil bence sadece, arabanın sana verdiği his ve zevk önemlidir, yoksa geçmek geçilmek birazda şöföre bağldır, ben stok haldeyken neleri zorladım iyi bilirim  :sigara

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 30, 2009, 10:51:29 ÖS »
bebek gib ep3 leri satanlara duyrulur pişmanlık yasasından yararlanamıosunuz

ALG

• THT
« Yanıtla #19 : Ocak 30, 2009, 10:54:47 ÖS »

walla kanka ben gözümü turbolara diktim.gözüm hiç N/A araba görmüor artık..EP3 le 3 sene seviştik zaten..

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #20 : Ocak 30, 2009, 10:57:47 ÖS »
araç piyasaya çıkalı 2 yıl olmuş. bence 14 tane ilanın olması bence gayet normal hele bu krizde.
peki şu ana kadar kaç adet 0 km fn2 satıldığını hic araştırdınız mı???

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 30, 2009, 10:59:52 ÖS »

walla kanka ben gözümü turbolara diktim.gözüm hiç N/A araba görmüor artık..EP3 le 3 sene seviştik zaten..

abim seni ancak turbo paklar :D

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ocak 30, 2009, 11:00:49 ÖS »

araç piyasaya çıkalı 2 yıl olmuş. bence 14 tane ilanın olması bence gayet normal hele bu krizde.
peki şu ana kadar kaç adet 0 km fn2 satıldığını hic araştırdınız mı???

bunu öğrenmek için honda türkiye ile iletişime geçmek lazım ;)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 30, 2009, 11:04:29 ÖS »
turbo görünüşte bonkör içine girdin mi nankördür ben bunu yaşadım

ALG

• THT
« Yanıtla #24 : Ocak 30, 2009, 11:08:34 ÖS »

turbo görünüşte bonkör içine girdin mi nankördür ben bunu yaşadım

turbolar işveli makinalar kanka, bakımı ağır derdi çok ama mutlu eder :)