Gönderen Konu: NE OLUR...  (Okunma sayısı 5012 defa)

dikce_3458

NE OLUR...
« : Haziran 16, 2008, 12:33:12 ÖÖ »
ARKADAŞLAR MODİFİYE DENİLDİĞİNDE İLK AKLA GELEN MOTORUN GÜCÜNÜ YÜKSELTMEK GELSEDE KONTROLSÜZ HIZIN NE GİBİ SONUÇLAR DOĞURABİLECEĞİNİ VEYA DOĞURDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ... :-X

RESİMİN ARKA TARAFINA BAKILDIĞINDA NE KADAR GÜZEL TATİL YAPILIP GEZİLECEK Bİ YERE BENZİYOR DEĞİLMİ...SİZCE O ARACIN İÇİNDEKİ VE ÇEVRESİNDEKİ İNSANLAR İÇİN DEĞERİ KALMIŞMIDIR...

ARABADASIDA BAYA YENİYMİŞ SIFIRMI Bİ SORMAK LAZIM BELKİDE MOTORU AÇMAYA ÇALIŞIYORDU...!!!

BELKİDE SON DAKKALARINDA KATRANI VURABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORDU...

HER ZAMAN SİZ HATALI OLMAYABİLİRSİNİZ AMA YAPILACAK BİRŞEY DAHA VAR KAZANIN HIZINA HIZ KATMAYIN...

BİZ KAZA VE KADERE İNANIYORUZ AMA İNANCIMIZDA BİRŞEY DAHA VAR TEDBİR ( EŞEĞİ SAĞLAM KAZIĞA BAĞLAMAK ) ...

TRAFİK KURALLARI AYNASIZLARIN BİZİMLE UĞRAŞMASI İÇİN KONULMAMIŞTIR...( AYNASIZLAR SADİST FELANDA DEĞİL )...ÖNCELİKLE CAN GÜVENLİĞİMİZ...

NE OLUR... AİLELERİMİZİN BİZİ BU VE BUNA BENZER DURUMLARDA TEŞHİS ETMESİ GİBİ ZOR DURUMLARDA BIRAKMAYALIM...

NE OLUR...
« Son Düzenleme: Haziran 16, 2008, 12:35:51 ÖÖ Gönderen: refleks »

refleks

• The Power Of Dreams
Ynt: NE OLUR...
« Yanıtla #1 : Haziran 16, 2008, 12:35:25 ÖÖ »
son resim editlenmiştir  sitemizde    genç  arakdaşlarımız  var  etkilenmeleri  istemiyiz  umarım anlayışla  karşılarsınız..
« Son Düzenleme: Haziran 16, 2008, 12:36:55 ÖÖ Gönderen: refleks »

dikce_3458

« Yanıtla #2 : Haziran 16, 2008, 12:36:45 ÖÖ »
saygı duyarım...

RattleSnake

« Yanıtla #3 : Haziran 16, 2008, 01:07:59 ÖÖ »
bigi ve resimler için teşekkürler bunlardan ders çıkarılacak çok şey var Allah düşmanımın başına vermesin ben üç aya yakın yattım trafik kazasından ve halen acılarını yaşıyorum

honda_team

« Yanıtla #4 : Haziran 16, 2008, 08:17:05 ÖÖ »
Gerçekten çok kötü ama son resmi görmek isterdim ben öyle kolay kolay korkmam ama gerçekten bu kazaları yapanları içim cız etti... :(

dikce_3458

« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2008, 08:17:24 ÖÖ »
yine çok şükür yatmış kalkmışsın geriye ben sevdiğimi kaybettim...

merburvehan

« Yanıtla #6 : Haziran 16, 2008, 10:02:27 ÖÖ »
ARKADAŞLAR MODİFİYE DENİLDİĞİNDE İLK AKLA GELEN MOTORUN GÜCÜNÜ YÜKSELTMEK ____
Hayır fatih bey aslında bu değil bence bende arabamı modifiye ediyorum ama sadece dış görünüş  emin olunki bi çoğuda böyle yani motordan çok dış görünüşüne önem veriyoruz.Zaten araçlarımızı modifiye ediyoruz ama günümüz yollarında gidemiyoruz bile çünkü arabaya çok zarar veriyo bozuk yollar ben yavaş gidiyorum çünkü biliyorumki hızlı gidersem arabamda ne amartisör kalıcak nede öntakım arabamda spor yay var hoplaya zıplayada gitmek istemiyorum.Arabama binen diyoki bu ne bu araba gitmiyomu.Hepimiz modifiye yaptığımız aracımızı çok seviyoruz ve kolluyoruz.Bu resimlerdede zaten bir tane modifiyeli araba yok ben nerdeyse görmedim zaten...

dikce_3458

« Yanıtla #7 : Haziran 16, 2008, 10:08:47 ÖÖ »
takip edebildiğim kadarıyla ülkemizde modifiyeyi ateşleyen en önemli unsurların başında yabancı filmler gelmekte...
bu filmlere bakıldığında hepsinde motor gücüyle oynamalar yok efendim noslar vs.vs...bu illaki insanımızı cezbetmekte...
hem ben bu konuda modifiyeli arabalar kaza yapıo anlamında bişey yapmadım...ben burda kontrolsüz hızın başımıza neler getirdiğini...bi polis memuru olarak nice kazalara, nice parçalanmış cesetlere şahit olduğumuzu dile getirmeye çalıştım..
hee sen hala diyorsanki kötü bişey yaptın bi daha yapma söleyelim adminlere silsinler bu kadar kızmaya ! gerek yok bence...

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #8 : Haziran 16, 2008, 10:09:42 ÖÖ »
NE olursa olsun insan yapısı olduğunu unutmayalım yeter ..

Modifiye zaten göreceli birşey motora veya dış görünüş anahatlarıyla ..

ama zaten bizim yollarımız malesef motor modifiyeli araçları geçtim dış görünüm modifiyelerine bile uygun değil..

Hepimize Kazasız Belasız Sürüşler..

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #9 : Haziran 16, 2008, 10:11:24 ÖÖ »
Kontrolsüz Güç güç değildir bukadar basit ha rasgele yerde gaza yüklenmişsin ha gözleri kapatıp yola devam etmişsin ..

alfaus007

« Yanıtla #10 : Haziran 16, 2008, 10:12:58 ÖÖ »
güzel paylaşım dikkat edilmesi gereken bir konu!!!

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #11 : Haziran 16, 2008, 10:15:35 ÖÖ »

takip edebildiğim kadarıyla ülkemizde modifiyeyi ateşleyen en önemli unsurların başında yabancı filmler gelmekte...
bu filmlere bakıldığında hepsinde motor gücüyle oynamalar yok efendim noslar vs.vs...bu illaki insanımızı cezbetmekte...
hem ben bu konuda modifiyeli arabalar kaza yapıo anlamında bişey yapmadım...ben burda kontrolsüz hızın başımıza neler getirdiğini...bi polis memuru olarak nice kazalara, nice parçalanmış cesetlere şahit olduğumuzu dile getirmeye çalıştım..
hee sen hala diyorsanki kötü bişey yaptın bi daha yapma söleyelim adminlere silsinler bu kadar kızmaya ! gerek yok bence...

Fatih abi Burhan abinin sinir yaptığı bir durum yok biraz zaman geçse herkesi birazdaha tanırsan sende kolay birşekilde sadece yorum olduğunu anlarsın yoksa oda sana hak vermiş bence ( yani hız konusunda)

dikce_3458

« Yanıtla #12 : Haziran 16, 2008, 10:16:52 ÖÖ »
benim ilk ve tek katıldığım forum sitesi burası değil her gittiğim yerde ilk açtığım konuların başında bu konu gelir...
çünki yolda bir kaza görüldüğünde herkes sadece yavaşlayıp izlemek için trafiği yavaşlatmaktan başka bişey yapamasalarda ben görevimden dolayı o olayların içinde oluyorum...
Allah kimseye kaza bela vermesin...

dikce_3458

« Yanıtla #13 : Haziran 16, 2008, 10:19:16 ÖÖ »

Fatih abi Burhan abinin sinir yaptığı bir durum yok biraz zaman geçse herkesi birazdaha tanırsan sende kolay birşekilde sadece yorum olduğunu anlarsın yoksa oda sana hak vermiş bence ( yani hız konusunda)

>=ok

merburvehan

« Yanıtla #14 : Haziran 16, 2008, 10:24:24 ÖÖ »

Kimse kötü bişey yapmadı fatih bey benim arabadada biraz modifiye var ama ben hızlı gidemiyorum Arabam dikkat çeksin yeter her modifiyeli araba illaki hızlı gidicek diye bişey yok değilmi...

dikce_3458

« Yanıtla #15 : Haziran 16, 2008, 10:26:51 ÖÖ »
aynı şeyi farklı açılardan söylemeye çalıştık ondan kaynaklanan bi yanlış anlama oldu zannımca...
katılıyorum söylediklerine... >=ok

merburvehan

« Yanıtla #16 : Haziran 16, 2008, 10:47:13 ÖÖ »
 >=ok

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 16, 2008, 12:37:59 ÖS »
arkadaşlar;
resimlerin üzerine :  www.teamhondaturkey.com  yazısını yazıcaktık hani unuttunuz mu?

Beach

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 16, 2008, 05:29:56 ÖS »
korkunç  >%Sakin Allah korusun yaaa
paylaşım için t$kk..

dikce_3458

« Yanıtla #19 : Haziran 16, 2008, 05:34:46 ÖS »
bende size bu konuda anlatmaya çalıştığım düşünceyi desteklediğiniz için teşekkür ederim...ve uyduğunuz için...!!!

whitehan

« Yanıtla #20 : Haziran 16, 2008, 06:11:42 ÖS »
uyarılar ıcın tesekkurler hepımızı ALLAH korusun...

ALG

• THT
« Yanıtla #21 : Haziran 16, 2008, 06:25:21 ÖS »
Konu yerinde bir konu olmuş, tşkler.

dikce_3458

« Yanıtla #22 : Haziran 16, 2008, 10:35:32 ÖS »
rica ederim..her zaman elimizden gelenin en iyisi için... >=ok

EXELANCE

« Yanıtla #23 : Eylül 06, 2008, 08:28:41 ÖS »
arkadaslar motor sporlarıyla ve araba motor guçlendirmesiyle ilgili  uzmanlar motoru guclendirdiniz kadar frenajı da guçlendirmelisinizki daha sağlıklı olsun diyolar zira hızlanıpta duramadıktan sonra ne işe yararki modifiye ? bizim ulkemizde çoğu kişi aracın motoruyla oynuyo fakat frenajı guçlendirenler çok az sadece lastik takmakla olmuyo bu işlem

dikce_3458

« Yanıtla #24 : Eylül 07, 2008, 12:53:28 ÖÖ »
arkadaşlar bu konuyu açarken yanıbaşımdaki arkadaşımı düğününün olduğu gün kazada kaybedeceğimi hiç düşünmezdim...
işte sözün bittiği yer...