Gönderen Konu: Trafikteki Honda 'lara Tacizde Bulunmayın!  (Okunma sayısı 9378 defa)

Muhsin07

Ynt: Trafikteki Honda 'lara Tacizde Bulunmayın!
« Yanıtla #25 : Aralık 13, 2011, 04:36:44 ÖS »
tokata devam abi namımız yürüsün :D
hiç acımam, basarım tokadı, ne de olsa osmanlıyız, bu ahalide benim arabayı dikizinde görünce kendini sağa atan çoook araç var, hepsi tanır ve bilirler, bilmeyenlere saygıyla eğelmeyi anında öğretirim, itina ile.

o zaman sana diyecek tek kelime HELAL OLSUN :)

hsncck26

« Yanıtla #26 : Aralık 13, 2011, 05:30:20 ÖS »
okulun etrafında bayağı piyasa yaptım artık kımse yaklaşamıyor ;D
birde üstte bir arkadaşta yazmış, sol şeritten tin tin giden hondamı olur ;D hemen giriyorum dibine vitesi küçültüyorum, filtre sesinin duyunca bi sağa çekilmeler filan ;D

birde geçen 1.6 tdci fiesta vardı, ekonomık ekonomık gidiyorum yıkamacıya, bi peşime takılmalar ,önüme kırmalar filan niyeti bozdum, bayır yukarı gazladım(lpg de) her nekadar lpg de de olsa yaklaştım yavaş yavaş sonra YOL TUTMAYAN(genelde öyle bilinir) HONDA m la virajda geçtim keratayı ;D sonra ne oldu dersınız benım araba yıkanırken fiestacı daha yenı gelıyordu ;D

cagatay54

« Yanıtla #27 : Aralık 13, 2011, 05:47:24 ÖS »
geçenlerde son model bir Bmw tip tip bakıyor ara gaz veriyor :D yanlış anlamayın kapışmak gibi bir hata yapmadım ;D bende gıcıklık verdim ileri gittim biraz yanıma geldi.. bakışlar baya kızıştı :D ışık yandı adam bir bastı gaza :D tabi ben basmadım haddimi bildim ;D ama adam kafa tutacağımı sandı çok sinirleri bozulmuştur eminim ;D yani her türlü Honda ağırlığını koyar :D :D

valla bana bi kere 300c chrysler denk geldi uğraşıyor :)) yeni kasa cıvıcım var o kadar.yüksek devire aldım yanına geldim yolda 2.vites 100 filanım yan yana gidiyoz verdim gazı bu bi geldi gaza nasıl gidiyo :)) ilerde ışıklarda kafadayız e 5 te.filtre var bende bir kere verdim gazı ben kalkamam zaten işim olmaz adam bir kalktı yakıyo arabayı :) meğer oturduğum ilçede oturuyolarmış egosunu tatmin ediyor.sonra şehir içinde yakaladım ama affetmem :)) koca arabayı yakacaktı :)

Muhsin07

« Yanıtla #28 : Aralık 13, 2011, 06:09:31 ÖS »
abi onu bunu bilmemde en güzeli şu düşük şahin doğanlar varya headrslı olanlar ışıkta ara gazı çeke çeke bi hal oluyorlar sonra kalkınca filtre sesinde boğuluyorlar ya çok gülüyorum o hallerine :D

tahirarit

« Yanıtla #29 : Aralık 25, 2011, 01:35:08 ÖS »
hergün tarik ediliyorum, bugunde bir yeni kasa 1,4 turbo astra tarafından agır tarige ugradım. Hemde BAYAN! (çok saglam kullanıyordu) Ama kadına el kalkmaz tokadı basmadım.

Makas yedi çok fena çook, saçlarının kırıklarını aldım :) :)
« Son Düzenleme: Aralık 25, 2011, 01:36:43 ÖS Gönderen: tahirarit »

kacaman

« Yanıtla #30 : Aralık 25, 2011, 08:12:18 ÖS »
hergün tarik ediliyorum, bugunde bir yeni kasa 1,4 turbo astra tarafından agır tarige ugradım. Hemde BAYAN! (çok saglam kullanıyordu) Ama kadına el kalkmaz tokadı basmadım.

Makas yedi çok fena çook, saçlarının kırıklarını aldım :) :)
eline sağlık