Gönderen Konu: mtv kredi kart ile ödeme ve kampanyalar  (Okunma sayısı 7829 defa)

tzafer

mtv kredi kart ile ödeme ve kampanyalar
« : Temmuz 10, 2010, 08:58:57 ÖS »
arkadaşlar biliyorsunuz mtv ödemeleri başladı garati bankası sorlı binax tan boya korumaya %50 indirim akbank autokingten indirim veriyor yapıkredi navigasyon indirimi veriyor her bankanın çeşitli kampanyası var ben bunları beğendim fikirleri olan paylaşırsa yararlı bir topik olur düşüncesindeyim.....

tzafer

Ynt: mtv kredi kart ile ödeme ve kampanyalar
« Yanıtla #1 : Temmuz 10, 2010, 09:16:29 ÖS »
 özür dilerim o sonax olacak

qwertylion

« Yanıtla #2 : Temmuz 11, 2010, 06:39:37 ÖÖ »
vakıfbank hediye vermiyor ama 3 taksit yapıyor.

tzafer

« Yanıtla #3 : Temmuz 11, 2010, 07:21:20 ÖÖ »

patagon

« Yanıtla #4 : Temmuz 11, 2010, 06:59:09 ÖS »
iş bankasıda birşey vermiyor ama 3 taksit yapıyor

Utku Ataç

« Yanıtla #5 : Temmuz 12, 2010, 03:04:46 ÖÖ »
Bu kredi kartı ile ödeme içinmi yoksa banka hesabından havale içinmi geçerli ? yoksa her ikisinimi kapsıyor. Axess karta taksit varmı ?

qwertylion

« Yanıtla #6 : Temmuz 12, 2010, 04:00:37 ÖÖ »
Bu kredi kartı ile ödeme içinmi yoksa banka hesabından havale içinmi geçerli ? yoksa her ikisinimi kapsıyor. Axess karta taksit varmı ?

vakıfın 3 taksit seçeneği kredi kartı ödemelerinde geçerli

Saro

« Yanıtla #7 : Temmuz 12, 2010, 05:25:16 ÖÖ »
HSBC 3 veya 4 taksit yapıyo Sonax ise boya korumaya zaten 2 katı fiyat çekip normale indiriyo :D

patagon

« Yanıtla #8 : Temmuz 12, 2010, 06:21:35 ÖÖ »
işbankasının kampanyası gelir idaresi başkanlığı sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerli otomatikman 3 taksite bölüyor

RENC RECARO

« Yanıtla #9 : Temmuz 12, 2010, 06:29:39 ÖÖ »
finansbank da fena değil

tzafer

« Yanıtla #10 : Temmuz 12, 2010, 11:22:20 ÖÖ »
sonaxın boya koruması nasıl yaptıran varmı? boşuna uğraşmayalım  kötüyse

Utku Ataç

« Yanıtla #11 : Temmuz 12, 2010, 02:41:22 ÖS »
Akbankta 3 taksit arkadaşlar.sitede yazıyor

tzafer

« Yanıtla #12 : Temmuz 12, 2010, 09:01:31 ÖS »
axess sanal kart ile öderseniz ödediğiniz rakamın %10 hesabınıza geri yatıyormuş

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #13 : Temmuz 12, 2010, 09:18:01 ÖS »
Ben Sonax ve Garanti'nin kampanyasından yararlanmayı düşünüyorum.
Tek sorum Garanti bankası kredi kartı / bankomat falan kullanmamam. Bilmiyorum nasıl yapacağım.

tzafer

« Yanıtla #14 : Temmuz 13, 2010, 06:43:57 ÖÖ »
Ben Sonax ve Garanti'nin kampanyasından yararlanmayı düşünüyorum.
Tek sorum Garanti bankası kredi kartı / bankomat falan kullanmamam. Bilmiyorum nasıl yapacağım.

garanti bankasının internet şubesinden ödeme yapıp pdf formatınında çıktı almanız gerekiyor daha sonra o çıktı  ile sonax tan işlem yapılabiliniyormuş bende aynısını yapmayı düşünüyorum

cizbudak

« Yanıtla #15 : Temmuz 13, 2010, 06:48:20 ÖÖ »
Garanti bankasından ödemeyı yapıp perşembe gunu için izmit sonaxdan randevu bile aldım :)

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #16 : Temmuz 13, 2010, 07:11:21 ÖÖ »
İyide arkadaşlar bende garanti bankasının kartı falan yok. İnternet şubesinden falan yatırma şansım yok yani.
Bankaya gitsem çözüm bulabilirmiyim ?

cizbudak

« Yanıtla #17 : Temmuz 13, 2010, 07:27:17 ÖÖ »
çevrenızde garantıden hesabı olan varsa parayı ona verın sızın adınıza kendı hesabından yatırırsa sorun olmaz sanırım.

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #18 : Temmuz 13, 2010, 07:41:44 ÖÖ »
Tek çare o şekilde yapmak sanırım.

sanli90

« Yanıtla #19 : Temmuz 13, 2010, 08:57:53 ÖÖ »
Garanti bankasından ödemeyı yapıp perşembe gunu için izmit sonaxdan randevu bile aldım :)

Dostum bende düşünüyoum ay sonu garantiden ödeme yapıp Sonax a gitmeyi zannedersem bu perşembeye randevu almışsın yorumu yazarmısın arabana boya koruma yaptırınca bizide bilgilendirmiş olursun saol

tzafer

« Yanıtla #20 : Temmuz 14, 2010, 11:06:26 ÖÖ »

Dostum bende düşünüyoum ay sonu garantiden ödeme yapıp Sonax a gitmeyi zannedersem bu perşembeye randevu almışsın yorumu yazarmısın arabana boya koruma yaptırınca bizide bilgilendirmiş olursun saol

+1  bende aynısından yaptırmayı düşünüyorum yorumlarını merakla bekliyoruz

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #21 : Temmuz 15, 2010, 04:32:57 ÖS »

Dostum ne oldu boya koruma işi ?

Yorumlarını bekliyoruz.

cizbudak

« Yanıtla #22 : Temmuz 15, 2010, 05:07:59 ÖS »
Bugun Garanti bankasının mtv kampanyasından yararlanıp Sonaxdan "Boya temizleme, parlatma ve koruma" uygulaması, + Sonax "motor temizleme ve koruma" yaptırdım. Motor koruma kampanyaya dahil değil ben aracı aldıgımdan beri motorunu yıkatmamıştım, yıkamacılara güvenemediğimden dolayı sadece nemlı bezle sılıyordum. Bir kaç seferde yag , kir çözücü spreyle kendim temizlemiştim.

Uygulamaya gelince sabah 09:00 da başladı 14:00 gibi de bitti yani 5 saat sürdü, vaktim vede merakım olduğundan bende başında bekledim :)
Önce SONAX CAR WASH uygulaması ile otomobilin dış temizliği yapılıyor => baya baya inceliyorlar :) motor kaputunuda acıp elektronık yerlere su kaydırıcı sıktıkdan sonra tazikli suyla yıkadılar ve hava tabancası ile kuruttular,
Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılıyor, Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REÇİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir. => Yan koruma bantlarının hemen alt diplerinde aracın yıkanmasından kaynaklı zamanla oluşan kireç tabakasını vs hepsını temızlıyorlar. Bır kapıyı yapıp diğer kapıyı yapmadan bana gösterdiklerinde hayret ettim :) Ama onun fotoğrafını çekmeyi unutmuşum. Mavi sabun gibi bişi ile ağaç reçinelerini temizlediler mesela, oyun hamuru gibi her şekle giriyor. Her arabaya lasım cinsinden bişi  :) (ben son ıkı haftadaır araba güneşde kavrulmasın diye agacın altına çekmiştim ve reçine gibi bişiler gelmiş ama binlerce :) ben kendım yıkarayarak çıkaramamıştım tırnaklamak gerekıyor ama hangı bırını çıkartacaksınki,

SONAX ÇİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılyorlar. SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir.

Sonra aracı ikinci kez yıkıyorlar,

SONAX POLISH WAX ile otomobil parlatılır.

SONAX HART WAX ile otomobilin koruma işlemi yapılır. ve bekletilir

Lastiklerde unutulmaz ,Sonax ın lastik köpüğü sıkılır,

30 Dakika sonunda SONAXMIKROFIBER HAVLU ile otomobil yüzeyi silinir, parlatılır.

Eski kauçuk paspaslar yıkanır bagaja atılır, Sonaxın hediyesi olan halı paspaslar araç içerisi süpürüldükden sonra serilir. :)

İki kere yıkanmış motora motor koruma cilası atılır.

ve son Kontroller yapılıp teslim edilir.

5 saat boyunca aracınızla ilgilenıyorlar normal fıyatı 250 lirayı bence hak ediyor, her şeyin ilacı başka başka, ziftin, katranın, kirecin, ağaç reçinesinin :)
İşin maddi boyutuna gelince bildiğiniz gibi kampanya kapsamında 125 liraya yapıyorlar, motor koruma yı ben kendim eklettim onunda liste fiyatı 75 lira ancak 50 liraya yaptırdım. k. karta tek çekiliyor. Son olarak şansıma bugun İzmit'te hatrı sayılır derecede yağmur yağdı. Ve araç koruma sonrası baya bir kirlendi. Normalde yıkamayın bir hafta sonra bize getirin kontrol edicez ve yıkamasını yapıcaz dediler. Boya korumanın kemikleşmesi için yağmur harici su gelmesin arabaya dediler :)

Şuan ki halide böyle yağmurdan sonra çamurlu :)

Gs_KuRTuLuS

« Yanıtla #23 : Temmuz 15, 2010, 05:14:03 ÖS »
Çok teşekkürler dostum.
Resimler açıklaman gayet güzel olmuş.
Motor temizletme işi benimde aklımda var.
Araç şuan ist.da hele bir gelsin bende bir ayar çekeceğim.

Birde Garanti Bankasının kartını bulsam tam olacak :D

cizbudak

« Yanıtla #24 : Temmuz 15, 2010, 05:37:27 ÖS »
Rica ederim ne demek hep biz paylaşımlardan yararlanıyorduk :) Bugun şansıma Sonax ın eğitmeni Halil İbrahim Akalın bey vardı. Sorularıma samimi şekilde cevaplar verdi. Sonaxın sitesinde de fırçasız süngersiz yıkamayla ilgili birde yazısı var :) http://www.sonax.com.tr/content/pages/article_full.asp?id=13&authors=4