Gönderen Konu: navigation  (Okunma sayısı 1896 defa)

Volkanvti

• Ziyaretçi
navigation
« : Aralık 12, 2005, 09:10:35 ÖÖ »
yaa arkadaşlar bu navigation türkiyede nezaman devreye girecek yaa , millet dışarıda sokağına kadar görüyo valla , gerçi yalnış hatırlamıyorsam alcatel in olması lazım ama oda minicik bişey abi bişey gözükmüyor , bizde taksak şölye ekranları sağa sola adres sormayı bıraksak ne iyi olur yaaa.. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI ARKADAŞLAR.

EAC-V

• Ziyaretçi
navigation
« Yanıtla #1 : Aralık 12, 2005, 11:33:02 ÖÖ »
_NAVIGASYON TURKIYEDE KULLANIMDA.
KARDESIM TANTIMINI YAPIYOR.HATTA WTCC YARISLARINA GIDERKEN GIDERKEN YANIMIZDAYDI  COK GUZEL BI ALET PISTE KADAR GORUDU BIZI. ARACIN HIZINI KESKIN VIRAJLARI SOYLUYOR. GIDECEGIN YERE NE KADAR KAC KM KALDIGINIDA SOYLUYOR.

Volkanvti

• Ziyaretçi
navigation
« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2005, 11:59:11 ÖÖ »
peki ayrı bir cihazmı yoksa standart navigation larda çalışıyormu

mesela , arkadaşın teybinde var ama sinyal alamıyor.

HONDA

• Ziyaretçi
navigation
« Yanıtla #3 : Aralık 12, 2005, 12:11:57 ÖS »
Metro Grossmarketlerinde satılıyor arkadaşlar en ucuzu 300 YTL civarı
ben yakın zamanda almayı düşünüyorum. Sağlıklı çalışıyor ayrıca.

ALG

• THT
navigation
« Yanıtla #4 : Aralık 14, 2005, 10:39:09 ÖÖ »
avrupadaki navigasyon sistemi biraz daha farklı degilmi yaa..bizde daha oturmus sehir planı yok navigasyon nasıl saglıklı islerki burda..biri ölür adını hemen bi sokaga verirler..hooop Nakkas sokak oldu Ali Hasan Boyabat sokak..zırt bırt yol planı degisir..

HONDA

• Ziyaretçi
navigation
« Yanıtla #5 : Aralık 14, 2005, 11:07:04 ÖÖ »
:-)

Bak bu da gerçek br yön işte.

Volkanvti

• Ziyaretçi
navigation
« Yanıtla #6 : Aralık 19, 2005, 09:28:30 ÖÖ »
walla ben biraz araştırdım arkadaşlar ama biraz problemli olduğunu söylüyorlar devamlı hata veriyormuş , ama blaukmunt ( inşallah doğru yazmışımdır ) bir yazılımı hazırlanıyormuş daha iyi diyorlar ben onu bekliyorum...