Gönderen Konu: msn hacker  (Okunma sayısı 1700 defa)

tolgabin

• Ziyaretçi
msn hacker
« : Şubat 02, 2006, 03:34:57 ÖS »
arkadaşlar bu aralar msn'de arkadaşlarınızla yazışırken bile dikkatlı olun bir arkadaşımın başına gelen olayı anlatacam.
kendi arkadaşıyla konuştuğunu sanarak karşıdakinin yolladığı bir linke girmiş ve orada bağlanması için şifre istemiş arkadaşı sandığı şahıs ben giremiyorum sen girermisin demiş. tabi oraya şifresini yazınca msn ve hotmail gitmiş. bunun üstüne mns'e mail atıp yeni şifre isteyerek biraz zor da olsa problem çözüldü. adresi geri aldığımızda 2. adres olarak recep_gs_1905@hotmail.com diye bir adres görünüyordu.
bu şekilde zincir olarak sürekli ilerliyor bu hacker arkadaş hbr verene kadar listesinden 3 kişiyide hacklemiş. anlayacağınız çok hızlı çalışıyor arkadaş lütfen dikkatli olun uyarayım dedim.

aSil

msn hacker
« Yanıtla #1 : Şubat 02, 2006, 03:36:05 ÖS »
Saolasın.

ALG

• THT
msn hacker
« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2006, 05:43:01 ÖS »
bu aralar çok kötü zaten..saol uyarılar için

coniwayt

• Ziyaretçi
msn hacker
« Yanıtla #3 : Şubat 02, 2006, 08:47:28 ÖS »
abicim biz o dedigine FAKE MAİL diyoruz o sifre yazılan yer direk o fake yi yapan adama gidiyor oda onun sifresini alıp msn sine girip arkaslarına soluyo olay bu buna engel olmak icin netten size gonderilen linklere ASLA sifrenizi yazmayın

tolgabin

• Ziyaretçi
msn hacker
« Yanıtla #4 : Şubat 03, 2006, 01:09:20 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "coniwayt"
abicim biz o dedigine FAKE MAİL diyoruz o sifre yazılan yer direk o fake yi yapan adama gidiyor oda onun sifresini alıp msn sine girip arkaslarına soluyo olay bu buna engel olmak icin netten size gonderilen linklere ASLA sifrenizi yazmayın

evet biliyorum ben ama bilmiyenler olabilir diye yazayım dedim.
bide yazdığım mail adresi biz msn adresini geri alınca 2. mail adresi olarak gözüküyordu. bu adresin bir anlamı olabilirmi onu merak ediyorum. zaten msn'ede çıkan adresi bildirdik onlar belki ıp takip ederek bu hacker'a ulaşabilirler diye düşündük bakalım ne cvp gelecek.

HONDA

• Ziyaretçi
msn hacker
« Yanıtla #5 : Şubat 03, 2006, 08:56:22 ÖÖ »
Cidden mail adresinden 40 yıl düşünsem hacker olacağı aklıma gelmez.

Ruslardanda ciddi manada virüs geliyor TR'ye dikkatlı olun arkadaşlar.

OzguR

msn hacker
« Yanıtla #6 : Şubat 07, 2006, 12:46:13 ÖS »
Hacker olduğunu zanneden çok kişi war piyasada  :D Bankacılık işlemlerinde de bu şekilde şifreler alınıyor malesef, kullanıcıların çok dikkatli olaması lazım. Ama bu şekilde karşı taraftaki kişilerin dikkatini dağıtarak şifre alma olayını yapanlara HACKER denilmez. O kişiler kendilerini akıllı zanneden süzma tipler bence.