Gönderen Konu: Modifiyeli bi Vtec II ile sizce istanbuldan Antalya ya gidilirmi  (Okunma sayısı 1289 defa)

Co Black

Merhaba
Bir kaç günlük tatil için arkadaşımla Alanya'ya gitmek istiyoruz.Merakım şu, arabam 2005 Vtec II (Modeli çok önemli değil aslında :)) )
Araçta coilover var yere oldukça yakın, 205/40/17 lastikler var.
Bu tarz bi araçla İstanbul-Alanya gitmek mantıklı mı sizce, yolda sıkıntı çekermiyim.Bi çukura düşsem yanarım gibi geliyo :))

doan

Ynt: Modifiyeli bi Vtec II ile sizce istanbuldan Antalya ya gidilirmi
« Yanıtla #1 : Haziran 16, 2010, 10:55:07 ÖÖ »
geçen sene tatile antalyaya gittiğimde otelin otoparkında bi baktım type r sahibi sitenin üyelerindendi. araçta 3.5 yada 4lük yay varmış ve 4 kişi gelmişler istanbuldan antalyaya. bi sıkıntı yaşamadığını ancak bazı yerlerde 10-20 km ye kadar düştüğünü söylemişti. geçen sene tadilat yapılan bölümler vardı istanbul antayla yolu üzerinde şimdi hepsi tamamlanmıştır

HonDaGırL

« Yanıtla #2 : Haziran 16, 2010, 11:06:42 ÖÖ »
geçen yıl aynı tarz araçLa gittim  bodruma çokta keyifLiydi yollar kötü diiL zaten ... inan istanbuLun yollları daha kötü :)

Co Black

« Yanıtla #3 : Haziran 16, 2010, 11:54:53 ÖÖ »
Benim eski aracımda da 5 lik yay vardı, ama şuanki hali bayaa basık durumda.Ya gündüz yolculuk yapmalıyım, ya da gece çok kontrollü gitmeliyim.Ya da en temizi otobüs.
Aslında tek derdimiz şu beraber gidiceğim arkadaşım, senin arabayla gidelim çok fena piyasa yaparız diyo, tek amaç o aslında :))

HonDaGırL

« Yanıtla #4 : Haziran 16, 2010, 11:59:03 ÖÖ »
km artışı.benzin parası.yol yorgunluğu sizin için sorun diiLse bencede araçLa gidin.. daha çok keyifLi hale gelir yolculuğunuz dura kalka geze göre gidersiniz

Ser-G

« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2010, 12:21:07 ÖS »
ısparta dan sonra yollarda ara ara bozukluklar var buralarda dikkat ederseniz keyifli bi yolculuk gecirirsiniz umarım.bence de en güzeli tatile şekilli bi araçla gitmek :P