Gönderen Konu: Merhabalar  (Okunma sayısı 4926 defa)

NMNJ1G

Merhabalar
« : Mayıs 24, 2016, 05:16:05 ÖÖ »
Selamın Aleyküm İsmim mert 24 yaşında İstanbulda yaşıyorum aranıza yeni katıldım,
Kısa bir  süre içerisinde honda sahibi olmak istiyorum siz değerli kullanıcıların tecrübe ve fikirlerinden yararlanmak istedim
ortalama bütçe olarak 40.000 tl gibi bir bütçem mevcut yardımcı olursanız sevinirim

dip not: ilk aracım olacak inşallah :)

hll19

Ynt: Merhabalar
« Yanıtla #1 : Mayıs 24, 2016, 08:29:47 ÖÖ »
öncelikle hoşgeldiniz hondanın hangi modelini düşünüyosunuz almak için?

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2016, 05:16:53 ÖS »
hoşgeldiniz,iyi forumlar.

NMNJ1G

« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2016, 08:25:57 ÖS »
Hoş buldum teşekkür ediyorum,
Civic düşünüyorum

hll19

« Yanıtla #4 : Mayıs 25, 2016, 08:34:30 ÖÖ »
bir fd6 kullanıcısı olarak sanada tavsiye ederim 2007-2009 arası temiz bir fd6 bulabilirsin o bütçelere yada takıntın olmazsa 2011 model civarı az biraz boyalı hasar kayıtlı motoru yürüyeni sağlam daha yeni bir araba alabilirsin otomatik vites tavsiye ederim soruların olursa cevaplarım yine
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2016, 08:35:03 ÖÖ Gönderen: hll19 »

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #5 : Mayıs 25, 2016, 09:38:41 ÖS »

Hoşgeldiniz...

Keyifli forumlar dilerim.

NMNJ1G

« Yanıtla #6 : Mayıs 26, 2016, 04:31:38 ÖÖ »
bir fd6 kullanıcısı olarak sanada tavsiye ederim 2007-2009 arası temiz bir fd6 bulabilirsin o bütçelere yada takıntın olmazsa 2011 model civarı az biraz boyalı hasar kayıtlı motoru yürüyeni sağlam daha yeni bir araba alabilirsin otomatik vites tavsiye ederim soruların olursa cevaplarım yine
teşekkür ediyorum ilginden dolayı
hasar kayıtlı el değiştirirken problem olabilir diye düşünüyorum , 41-42 bin tl belki zorlayabilirim bütçe olarak ama
vtec II bulabilirsem eğer 35-36 arası temiz , kalan miktarı da  servistir efendim ses sistemi ıvır zıvır işlerine harcarım diye planlıyorum.
vtec II ES Veya Ls hakkında Varmıdır tavsiyelerin
km olarak kaç bin'e kadar olanı alınmalı
Özellikler performans olarak tatmin edicimidir
Lpg takılmamış istiyorum ama hayırlısı .tekrar teşekkürler

Hoşgeldiniz...

Keyifli forumlar dilerim.
teşekkür ediyorum :)

hll19

« Yanıtla #7 : Mayıs 26, 2016, 08:25:04 ÖÖ »
o arabalar hakkında çok bilgi sahibi değilim kullanmadığım için forumdan bir kullanıcı arkadaşın sana bilgi vermesi daha doğru nelere dikkat edilmeli alırken gibi konularda. hondalarda km konusunda şimdiye kadar bir sıkıntı duymadım açıkçası halk arasında honda motoru milyon km ye kadar gider diye bir laf dolanıyo insanlarda honda alıp satarken km ye bakmıyo pek açıkçası ama düşük km olsa çok daha iyi tabi.  performans olarak kullanan arkadaşlar gayet memnun 2. viteste 110km yapıyo arabam diyen bir arkadaşta vardı burda ki yapıyodurda. tüp takılmamış bulmakta zorlanabilirsin belki Türkiye şartlarında pek benzinli araba kalmadı malum fiyatlar. dediğim gibi ben kullanmadığım için üstün körü bilgiler veriyorum kullanıcı bir arkadaş sana detaylı yardımcı olacaktır eminim. şimdiden hayırlı olsun.

NMNJ1G

« Yanıtla #8 : Mayıs 26, 2016, 10:02:41 ÖÖ »
o arabalar hakkında çok bilgi sahibi değilim kullanmadığım için forumdan bir kullanıcı arkadaşın sana bilgi vermesi daha doğru nelere dikkat edilmeli alırken gibi konularda. hondalarda km konusunda şimdiye kadar bir sıkıntı duymadım açıkçası halk arasında honda motoru milyon km ye kadar gider diye bir laf dolanıyo insanlarda honda alıp satarken km ye bakmıyo pek açıkçası ama düşük km olsa çok daha iyi tabi.  performans olarak kullanan arkadaşlar gayet memnun 2. viteste 110km yapıyo arabam diyen bir arkadaşta vardı burda ki yapıyodurda. tüp takılmamış bulmakta zorlanabilirsin belki Türkiye şartlarında pek benzinli araba kalmadı malum fiyatlar. dediğim gibi ben kullanmadığım için üstün körü bilgiler veriyorum kullanıcı bir arkadaş sana detaylı yardımcı olacaktır eminim. şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ediyorum şimdiden vakit ayırdığın için fd6 kasa bütçe olarak beni biraz zorlayacaktır yani arabayı aldığım Zaman biraz da para harcamak istiyorum açıkcası söyledğim gibi kullanıcı bir kişi yardım edecektir yinede teşekkürler.

semih39

« Yanıtla #9 : Aralık 20, 2016, 05:34:14 ÖS »
MERHABALAR BENİM İSMİM SEMİH  BENİM 1.6 İES HONDAM VAR 2001 MODEL ARACIMI USTAYA GÖTÜRDÜM YATAKLARIN BLOKTA DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ ÇIKMA MOTOR ALMAMI ÖNERDİ NEDİR BU İŞ BİLEN VARMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN TEŞEKKÜREDERİM

wardomdrn

« Yanıtla #10 : Eylül 06, 2018, 09:12:13 ÖÖ »
merhabalar iyi bütçeymiş o zamana göre. umarım alma gereğiniz kalmamıştır. o para ile şu an çok bir iş yapamayabilirsiniz.

wardomdrn

« Yanıtla #11 : Eylül 21, 2018, 03:25:47 ÖS »
Hoş geldiniz. İyi forumlar dilerim.

hondatutkudur

« Yanıtla #12 : Ekim 06, 2018, 08:19:39 ÖÖ »
Aleykümselam Mert, hoş geldin. İyi forumlar.

canergkts

« Yanıtla #13 : Ekim 13, 2018, 03:57:42 ÖS »
Selam Mert, hoş geldin foruma. Keyifli geçmesi dileğiyle ^^

karacihan

« Yanıtla #14 : Kasım 06, 2018, 03:33:53 ÖS »
Gönlünüze göre olan aracı alırsınız umarım.