Gönderen Konu: Lambo Kapı Hakkında  (Okunma sayısı 2562 defa)

ForEnginePOWER

Lambo Kapı Hakkında
« : Şubat 08, 2011, 07:09:02 ÖS »

Selam arkadaşlar benim bu lambo kapılarla ilgili bilen arkadaşlara sorum olacak aracı Lambo kapıya çevirdikten sonra araca binip inmesi çok zor gözüküyo yani kapı tam yukarı kalkmadığı için giriş dar gözüküyo kullanan arkadaşlar vardır muhtemelen sizce de öle değil mi çok hoş ve güzel bi görüntüsü var ama bu hoş görüntü için de bu binip inerken zorlanmaya değer mi  sizce!...........

NusretA

Ynt: Lambo Kapı Hakkında
« Yanıtla #1 : Şubat 08, 2011, 07:44:59 ÖS »
Kapılar yana doğru genişlemesine açılıyor yukarı ve yana sen bu arabayı yandan gördüğün için sadece kapı yukarıya açılıyor sanıyorsunn içinde binerken yada inerken zorluk olmuyor tabi kilolu insanlar için biraz sorun yarata bilir birde bu lenso kapılı arabalara karşıdan yada arkadan kapısı açık şekilde bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın ustaa

The_xerox

« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2011, 10:28:35 ÖÖ »
Lambo Kapılar Önce Biraz ileri sonra yukarı doğru açıldıklarından sorun yaşatmaz tabi kilo ve boy fazla değil ise .

faw13

« Yanıtla #3 : Şubat 09, 2011, 03:42:18 ÖS »
inerken binerken değil de takıldıktan sonra çok fazla problem yarattıklarını duydum, ne derece doğrudur bilemem ama

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #4 : Şubat 09, 2011, 04:21:28 ÖS »
Çok sorun çıkarttığını biliyorum.
Görüntüsüne aldanıp taktıran çok kişi var ama çoğu pişman oluyor.
Fakat taktırmışken kaliteli bişey taktırmak lazım,işçiliğinide iyi bir usta yapması lazım.

Ama benim ilerde param olursa taktırırım tabi neden taktırmıyım ayrı bir havası var :)

ForEnginePOWER

« Yanıtla #5 : Şubat 09, 2011, 09:54:44 ÖS »
hmmm teşekkür edrm abicim...