Gönderen Konu: draglarin iptali  (Okunma sayısı 1168 defa)

longcafe

• Ziyaretçi
draglarin iptali
« : Mayıs 05, 2006, 03:55:37 ÖÖ »
Arkadaşlar,drag organizasyonlarının iptal durumu söz konusu olduğu için bazı arkadaşlarımla yaptığım sohbet esnasında toplanıp basın aracılığıyla sesimizi duyurma kararı aldık,fakat ne kadar çok olursak okdr fazla sesimizi duyurabiliriz..Gelin en kısa zamanda bir pazar günü(bu pazar ornegin) toplanıp basını da davet edip bu konu hakkında sesimizi duyuralım..Drag katılımlarına katilan ister katılımcı ister izleyici olsun,alışmış olduğumuz bu keyifli organizasyonların iptal kararı veya iptal olma durumuna engel olmaya çalışalım ve caddelerde değil pistlerde katılımmak istediğimizi belirtelim  ::)

DuDuM

• Ziyaretçi
Ynt: draglarin iptali
« Yanıtla #1 : Mayıs 05, 2006, 07:38:34 ÖÖ »
bu şekil belirtmişsin fakat dragların iptal olduğunu da iyi güzel biliyorsun nerede drag yapmayı planlıyorsun... ayrıca bu birden alınacak bi karar olmaz, fikrin ve msjın güzel fakat bu olaylarda hakikaten önlemler almak gerek ve kimse kolay kolay şuan için pistlerin drag organizasyonlarında kullanılmasına izin vermez diye düşünüyorum

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
Ynt: draglarin iptali
« Yanıtla #2 : Mayıs 05, 2006, 09:58:09 ÖÖ »
Edit: Hareket ve bağımsız yönden yapılan çağrılar tht bünyesine mal edilemez. Mal edilmesine izin verilmez.
Forum desteği istenecekse bile önce yönetim onayı gereklidir kuralını hatırlatmak isteriz.