Gönderen Konu: Kredi kartı yıllık kullanım ücreti  (Okunma sayısı 972 defa)

HONDAHAN

Kredi kartı yıllık kullanım ücreti
« : Mart 15, 2011, 11:09:40 ÖÖ »
Arkadaşlar çok sinirlerimi bozan bir konuydu, üstesinden geldim, aklıma gelmişken sizlerle de paylaşmak istedim.

Bankaların; ekstrelerimize yansıttıkları kredi kartı yıllık kullanım ücretleri yasal değildir fakat uyarsanız da bankalar bunu ısrarla almaktadırlar.

Bankayla defalarca görüşmeme rağmen "yasal düğzenlemelerle alınmaktadır" diye mesaj göndererek paramı geri iade etmediler.

Ben de Alem Fm Mansur El Sabah`ın yönlendirmesiyel bir dilekçe buldum ve İlçe Tüketici Hakem Heyetine başvurarak BANKADAN BU PARALARI GERİ ALDIM ve

artık haraç kesemiyorlar.

Büyük bir mutlulukla bankanın mesajını sizlerle paylaşarak "Dolandırılmayın, kazıklanmayın, bankalar sizlerden zengin" diyorum.

"Bankamıza iletmiş olduğunuz kart ücreti iade talebiniz olumlu sonuçlanmış, ilgili tutar kartınıza yansıtılmıştır. Keyifli alışverişler dileriz."

Faydalı olabilmek umuduyla. Hoşçakalın.

Nehir_gozlum

Ynt: Kredi kartı yıllık kullanım ücreti
« Yanıtla #1 : Mart 15, 2011, 11:20:54 ÖÖ »
Benden de aldılar 40tl bende 2 ay önce başvurdum ama hala sonuç gelmedi bana ne iş anlamadım

Tequila

« Yanıtla #2 : Mart 15, 2011, 12:30:01 ÖS »
Bu ay içerisinde, Akbanki,Hsbc ve Garanti Bonusun K.K yıllık Abonelik bedellerini telefonla iptal ettirdim. Yaklaşık 150 TL cebimde kaldı.
Banka benden zengin değil sonuna kadar uğraşırım, iptal yapmayanın borcunu iptal yapan bankanın K.K na aktarırım K.K nı iptal ettiririm.

piscocuk

« Yanıtla #3 : Mart 15, 2011, 12:58:53 ÖS »
bu ay iki kartımada geldi..aradım bişey yapamayız dediler..ben hem senin kartını kullanıcam sana kazandırıcam hemde benden para keseceksin..nedir borçları dedim.çok doluydu ödemicem sandılar..ödedim iptal ediyorum dedim.şimdi 2 kat bonuz vs gibi ekstra yüklediler kartlarıma...işin peşini bırakmayın