Gönderen Konu: YEDİĞİNİZ TRAFİK CEZALARI!!!!  (Okunma sayısı 15978 defa)

ben_asi_gece

Ynt: YEDİĞİNİZ TRAFİK CEZALARI!!!!
« Yanıtla #50 : Mart 10, 2009, 11:34:49 ÖÖ »
Egzoz olayını dun arastırdım arkadaşlar emniyete trfık subeye gıttım ruhsatla .......dedııı ayrıldık:D
Valla ne diyeyim annen muhtemelen seni kadir gecesi dünyaya getirmişş :) Geçmiş olsun...

Tşk ederim de o kadar sanslı değilim inan oyle bir sey olasaydı canımı hıcbırsey acıtamazdı:(

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Mart 10, 2009, 11:37:08 ÖÖ »
ewet gecen hafta birtane daha ekledim cezalara daha doğrusu eklediler ben arabayı cektim kenara gitim hastanede biraz işim vardı 15-20 dakika falan geri geldim baktımki arabanın yerinde yeller esiyo tam polis karakolunun yanı  gitim sordum yedieminde aldık soluğu 58 tl lik fişi kaptırdılar elime bende karsılını fazlasıyla verdim bol kufurlu tarafından :D

Ağzına saağğlıkkkk..

KADiFE

« Yanıtla #52 : Mart 26, 2009, 02:39:03 ÖS »
İlk cezamı yaş günümde yedim 90lık yolun bır kısmında 65 olması gerekırken ben 77 de yakalanmısım, sagolsun kıbrıs polısı az yazdı ama lafı koydu,
--yaş gününüzün ölüm günü olmasın diye bız burayız.. >%Sakin

ikinci cezamıda bugun yedim,arkamdan sıvıl polıs takıpte imiş

55lik yolda 88le gittigim için 

otopark cezalarını saymıyom

Ya arkadaslar ne olcak benım halim gene ceza yedim, >ag
bu polisler iyice olayı aştılar gecenin tam 2.30 da adam radar beklermi ya,70 lik yerde 89 la gittim diye kesti iyice ceza,,illa bizde kacak radar redektörümü alalım yani,3 günde 4000 km yol gittim ama bu ceza agır koydu, <783^2

bu kadar kisa sure de benim kadar cok ceza yiyen varmi bilmiyorum ama gene bi cezayedim 110 dolar <783^2 otopark cezasi,toplamda ben arabaya bu kadar benzin parasi odemiyom,cezalar artik sigorta parasini bile sollayacak bu gidisle :( :vaww :(

aydbjk

« Yanıtla #53 : Nisan 02, 2009, 12:14:51 ÖÖ »
1. Ehliyet almaya giderken ehliyetsiz cezası :D
2. Kemer Takmama
3. Bir kere Saat sabah 5:30 da diyarbakır uçağına yetişecem derken kırmızı ışıkta geçme
4. 2 kere kazadan eski aracımla hondamla değil Allah korusun...
Düşündüm şimdilik bu kadar Allah kazadan dolayı kimseye vermesinde
Haa birde bir akdaşımın yediği ceza var o kullanyordu radarı gördüm yavaşla  urası 50 dedim oda yok 70 dedi ben de 50 dedim inat etti 70 le gitti tabi polis durdurdu beyfendi 70 le geçtiniz burası 50 dedi arkadaşımın bana bakışını hiç unutmam :D
« Son Düzenleme: Nisan 02, 2009, 12:18:32 ÖÖ Gönderen: aydbjk »

acheron

« Yanıtla #54 : Nisan 05, 2009, 08:42:42 ÖÖ »
En son 2006 yılının ağustos ayında şehir içinde hızdan ceza yedim. O da yayla gibi duble yolda 90 la gidiyorken. Cezayı ödemedim ama şu an cezam sistemde görünmüyor. İnternette tüm cezalarım ve ödemelerim var ama bu ceza görünmüyor. Sonradan karşıma çıkar mı acaba?

AE 603

« Yanıtla #55 : Nisan 09, 2009, 02:22:39 ÖS »
KuraL ihlalinden= 115TL. indirimli cezam 55 TL. ödedim. Suçumu kabuL ettiğim için insanlık yaptılar :)
CaM filmi= 115 TL. 8 ekip arabası çevirdi :) bi an adam öldürdüm zannettim :) meğer cam filmden durdurmuşlar :)

Cezasız günler arkadaşlar. .

16ec813

« Yanıtla #56 : Nisan 09, 2009, 02:25:47 ÖS »
geçen sene alkollü araç kullanma asayiş ve trafik polislerini peşimde koşturma hız ihlali vs vs den
6 ay ehliyetime al konuldu
araba bağlandı
1200 tl para cezası
anlıycanız sicil çok bozuk :D

REDSTAR

« Yanıtla #57 : Nisan 09, 2009, 02:41:01 ÖS »
tek cezam var o da plakaların ikiside camda diye :D :D

fzthgosm

« Yanıtla #58 : Nisan 13, 2009, 12:37:16 ÖÖ »
yolda setir halinde iken far patlamış(ş.içi olunca heryer ışıklı çok fark edemiyorsun kullanan olarak)aksilik buya denetleme var polis durduruyor ehliyeti alıp nöbetci elektrikcinin yerini gösteriyor gidip yaptırıyorum(bu ara benim far yapılırken başka arabalar geliyor onların işi bitip yollarına devam ediyor) geri dönüyorum polis bana ceza yazıyor tek sebep olay adanada oluyor benim plaka 34 01 olan arabalar ceza yemiyor ben yiyorum.birde radara düşüp hız cezam var

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Nisan 13, 2009, 12:41:57 ÖÖ »
3 adet hatalı park(biri kelepce)
2 adet kırmızı ışıkta geçme
5-6 kere aşırı hız cezası
dikkatinizi çerim ben 1985 den beri trafikteyim , tam tamına 24 yılda bu kadarcık ceza >=ok

KADiFE

« Yanıtla #60 : Nisan 13, 2009, 01:59:15 ÖÖ »
İlk cezamı yaş günümde yedim 90lık yolun bır kısmında 65 olması gerekırken ben 77 de yakalanmısım, sagolsun kıbrıs polısı az yazdı ama lafı koydu,

bu polisler iyice olayı aştılar gecenin tam 2.30 da adam radar beklermi ya,70 lik yerde 89 la gittim diye kesti iyice ceza,,illa bizde kacak radar redektörümü alalım yani,3 günde 4000 km yol gittim ama bu ceza agır koydu, <783^2

bu kadar kisa sure de benim kadar cok ceza yiyen varmi bilmiyorum ama gene bi cezayedim 110 dolar <783^2 otopark cezasi,toplamda ben arabaya bu kadar benzin parasi odemiyom,cezalar artik sigorta parasini bile sollayacak bu gidisle :( :vaww :(

Su nisan ayini olsun ceza yemeden kapatayim dedim olmadi evet malesef arkadaslar dun bi ceza daha yedim :ağlaa ,,1500 km yol yaptim hic yorulmadim ama bu ceza icime fena oturdu 55 lik yolda 72 ile gitmekten cevirdi polis okadar sinir oldum ki tum isimi biraktim direk radar dedektoru aldim,donus yolunda en az iki polise daha yakalanirdim ikisinde de onceden ottu alet ,cevremdekileride yavaslattim en az 5 kisi daha radardan kurtuldu >=ok ,niye daha once almadiysam bu aleti,, ama napalim arkadas insan honda ile surus keyfi yasayinca istemeden basiyor  :gitar

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : Nisan 13, 2009, 02:40:18 ÖÖ »
polisler radar dedktörü olan araçları tesbit edebiliyorlar diya duymuştum, yakalanırsan paraya çevrilemez hais cezası var  sanırım, bi araştır istersen

KADiFE

« Yanıtla #62 : Nisan 13, 2009, 11:13:39 ÖS »
polisler radar dedktörü olan araçları tesbit edebiliyorlar diya duymuştum, yakalanırsan paraya çevrilemez hais cezası var  sanırım, bi araştır istersen

duyarliligin icin tesekkur ederim kardesim ama benim yasadigim yerde bu aletler yasal,

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : Nisan 13, 2009, 11:43:21 ÖS »

duyarliligin icin tesekkur ederim kardesim ama benim yasadigim yerde bu aletler yasal,
iide dostum,madem yasal biraz geç kalmadınmı :D :D :D

KADiFE

« Yanıtla #64 : Nisan 13, 2009, 11:59:11 ÖS »

iide dostum,madem yasal biraz geç kalmadınmı :D :D :D
sorma valla iste orasi benide dusunduruyor bu kadar ceza yedim keske daha once alsaymisim,,ellerinden opmek gerek bu aleti yapan muhendislerin,her arabaya binisimde dua etcem onlara,

serkansobe

« Yanıtla #65 : Nisan 15, 2009, 09:01:28 ÖÖ »
eski arabamla 2 kere kaza yaptım ordan yedim 2 cezayı
geçenlerdede çevirme var camlarımda film olduğunu bile bile salaklık edip çevirmeye girdim birde öyle yedim cezayı, neyseki filmleri sökmedi yada arabayı bağlamadılar cazayla kurtardık işi ama hala cezayı ödemedim :D.
gişelerden cezalı geçişleriminde hattı hesabı yok :S

asmaz

« Yanıtla #66 : Nisan 16, 2009, 06:23:33 ÖÖ »
salı gunu oglen ankarada eskişehir yolu cepa karsısında yedim 265ytl ceza kestiler.130km ile radara girmişim saolsunlar baskalarını hiç cevirmediler sadece beni cevirdiler ustune bide araba ile ilgili bir ton laf söyledi...

hakanturkkal

« Yanıtla #67 : Nisan 16, 2009, 07:11:40 ÖÖ »
pazar sabahı piste giderken biraz fazla gazlayınca polis amcalar önüme atladı.Bide baktımki yalnız deilim,yassi ve reflex de ordaydı.taze taze onları da almışlar :) 61 tl ile yırttık...

CLoWeReNN

« Yanıtla #68 : Nisan 20, 2009, 12:02:14 ÖÖ »
Bnde ehLıyetsız cevırmeye cok gırdım ama saOLsunLar GBT me bakım yoLLadıLAr, bi keresınde de kaza yaptım baska bı araca carptım onda da anLastık adamLa arabasının masrafını karsıLadım poLıs caqırmadık :D (300 Lira masraf camurLuk ve cevresı ıcın :):D)

KADiFE

« Yanıtla #69 : Mart 09, 2010, 08:12:56 ÖS »

Su nisan ayini olsun ceza yemeden kapatayim dedim olmadi evet malesef arkadaslar dun bi ceza daha yedim :ağlaa ,,1500 km yol yaptim hic yorulmadim ama bu ceza icime fena oturdu 55 lik yolda 72 ile gitmekten cevirdi polis okadar sinir oldum ki tum isimi biraktim direk radar dedektoru aldim,donus yolunda en az iki polise daha yakalanirdim ikisinde de onceden ottu alet ,cevremdekileride yavaslattim en az 5 kisi daha radardan kurtuldu >=ok ,niye daha once almadiysam bu aleti,, ama napalim arkadas insan honda ile surus keyfi yasayinca istemeden basiyor  :gitar

9 gun once 70 lik yolda 92 ile yakalanmaktan ceza yedim ehliyetim 3 ay gidecek mahkeme karari ile mahkemeyi bekliyorum, derkennnnn

bu sabah radara yatmis bi polis fark ettim ,iyice yavasladim arkamdaki tum araclarda hali ile benim yavaslamamdan dolayi agirlastilar okadar agir gittim ki 20-25 felandi,tek serifli oluncada kimse beni gecemedi kimse ceza yemedi sonra bi baktim arkamdan polis geliyor,,
adam bu sefer tuttu caminda filim var bu yasal diyil diye gene ceza yazdi,
biktim artik bu polislerdenn,

İLKE--R

« Yanıtla #70 : Mart 11, 2010, 08:09:57 ÖÖ »
en enteresanı benimki galiba. ankara sincan kaymaklığının önünde kaymakam polisi çevirdi arabayı ehliyeti aldı trafiği çağırdı sebep yüksek sesle müzik dinlemek :D hayır müzik dediğin zaten yüksek sesle dinlenir:D (ceza=60tl)

serdar_ay

« Yanıtla #71 : Mart 11, 2010, 09:22:07 ÖÖ »
1 alkol 379
2 ehliyetsiz araç kullnmak 600 ve 74
3 park 49
4 radar (280) :)  340 ps makina ile
5 cam filmi egsoz 49
ee devamı gelmez inşallah

KorhanKa

« Yanıtla #72 : Mart 11, 2010, 09:45:52 ÖÖ »
Radar ve park dan başka ceza yemedim ama yediğim cezaları ödemek için kredi çekecem size okadar söyliyim(Faiz falan derken 2000 tl yi gecti) ve beni çıldırtan olayda radarların hep 100 ve 110 arası olması hiç hakkıyla yani 180 - 200 le yemedim yesem gam yemicem