Gönderen Konu: 23 Modifiyeli Araç Trafikten Men Edildi (İzmir/Bostanlı)  (Okunma sayısı 16112 defa)

R-13239

• Ziyaretçi
Ynt: 23 Modifiyeli Araç Trafikten Men Edildi (İzmir/Bostanlı)
« Yanıtla #25 : Ocak 15, 2007, 06:22:29 ÖS »
Yapabileceğimiz bişey yok , ya stock gezicez yada polise gebe gezicez ...

timmaah

« Yanıtla #26 : Ocak 15, 2007, 06:57:43 ÖS »
bu gün türkiyede MODİFİYE FUARI  bile oluyor dediğiniz gibi vergisi ödenen parçalar bunlar ama işte gel görki sorunlar diz boyu...doğru değil ama en sağlamı polisi gördüğün zaman kaçmak :s
aslında arkadaş çok doğru bi konuya deyinmiş türkiyede  gerçekten böyle güsel etkinlikler olmakta ve bunnar her kanalda zangır zangır yayınlanmakta fakat polislerin bu olaylara karşı bu kadar acımasız davranmasının nedeni bence kurunun yanında yaşın da yanması çünkü bazı psikopatlar(aslında çok daha kötü yakıştırmaları hak ediyolar ama forum kuralları gereği)her önüne gelen yerde gazlıyolar ve sonucu ölümcül birçok kazaya karışıyolar.Tüm bu katılımlar ve HIZ TUTKUSU adı altında işlenen cinayetlere MODİFİYE MERAĞI denildiği zman modifiye derecesi ve bilgisine bakılmadan bütün modifiye meraklıları masum olsun olmasın arada kaynamakta.Polislere yaptıkları için ne kadar kıssam da bi yerde de onlara hak vermemek insanın elinde diil doğrusu çünkü yarın öbür gün allah korusun o kazalara karışan bi insan bizim çok yakınımız hatta kendimiz bile olabiliriz.Bazı şeyler yapılırken telafisinin olmadığını da düşünmek lazım sanırım.Türkiye de sanırım eksik olan şey bu bilinç,eer bu bilinci uyandırabilirsek ne cezalar kalır ne kazalar...Neyse çok uzadı galiba...
saygılar...

sürüngen

« Yanıtla #27 : Ocak 15, 2007, 10:09:53 ÖS »
bostanlı harran lahmacunun önünde ceza yemeyi başaran biri olarak artık stock otomobillere gönül veriyorum :dissiz

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ocak 16, 2007, 01:28:46 ÖÖ »
İzmir çalkalanıyor , aman İstanbul'a sıçramasın bu şereflesslar ya...

Onu-R

« Yanıtla #29 : Ocak 16, 2007, 04:49:00 ÖÖ »
İzmir çalkalanıyor , aman İstanbul'a sıçramasın bu şereflesslar ya...

Bazen sıçrıyor, egzosu olanlara direk gel ha böyle.. Defteri doldurmaları söyleniyor, orjinal şahinleri bile alıyorlar.. Laf anlatamıyorsun ki adamlara.. Dikkatli olmak lazım...

type-RRR

« Yanıtla #30 : Ocak 16, 2007, 11:13:25 ÖÖ »
polis dur dedimi topuk en fazla plakaya 101 ytl yazar mış arkadan eteş etmezlerse tabi :)
yada slincerli egzoz flimsiz cam devam gezmeye
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2007, 11:17:57 ÖÖ Gönderen: type-RRR »

vti18

« Yanıtla #31 : Ocak 16, 2007, 12:37:11 ÖS »
cam filmine bagliyorlar mi ya arabayı ceza kesiyorlar benm bildigim... gecen gun abimi yakalimişta polisin biri filmden dolayı demiş bu seferlik affediyorum ama bir daha seni burda gorurseeeemm kiii ben hep burdayim affetmem :) diyip gondermiş :)

vti18

« Yanıtla #32 : Ocak 16, 2007, 12:52:37 ÖS »
bu arada 3d stop yuzunden ceza yiyen ya da problem yasayan oldu mu hiç ? ben trafik muayenesi yaptirirken adam filmlere ve stoplara takmiştida... hadi filmi anladimda stoplara da laf edilmezki...

Onu-R

« Yanıtla #33 : Ocak 16, 2007, 06:48:15 ÖS »

Geçen Mustafa arkadaşımızı çevirmişler, bu stoplar ne diyip durmuş adamlar.. Camlara bakmamışlar bile yani.. Sonra da kemer yok diye ceza yazmışlar :)  Akıl sır erdirmek mümkün değil valla o günki psikolojilerine kalmış...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/index.php/topic,1103.0.html

vti18

« Yanıtla #34 : Ocak 17, 2007, 04:06:32 ÖS »
aynen ole malesef o gun tersinden kalkmişsa yandin :)

Onu-R

« Yanıtla #35 : Ocak 17, 2007, 05:19:07 ÖS »

Kesinlikle :)

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ocak 17, 2007, 05:21:52 ÖS »
Bana polisin söylediği tek bir kelime var... 

-sana ceza kesmek istersem kültablan ıslak değil diye bile keserim.

sanırım buy herşeyi açıklıyor.  O anki ruh halleri ve psikolojileriyle doğru orantılı kesinlikle...  :evil:

öyle erhan

« Yanıtla #37 : Ocak 18, 2007, 02:48:11 ÖÖ »
izmir alsancakta bir polis memuru ferrariye ceza kesti araba bağırıyor diye....ben başka bişi demiyorum.. ](*,)

kskorc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Ocak 18, 2007, 04:25:25 ÖÖ »
kafalarına göreler işte.....

38af858

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Ocak 18, 2007, 12:36:19 ÖS »
izmir'de nfs carbondan kaçmış arabalar varmışda haberimiz yokmuş.
o araba bağlanır mı beaa. milli servet o!..

grii_35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Ocak 22, 2007, 03:20:14 ÖÖ »
Ardkaşlar bahsettiğiniz 5.7 lik araç büyük blok V8 ve o araç güzelyalıda duruyordu normalde Chevroler camaro Z28 mavi çift beyaz şeritli . o dediğinizmavi nova daki motor o akdar büyük değil :) aranızda 5.7 V8 in sesini duyan avrsa zaten o novadaki motorun o akdar iddaalı olmadığını anlar :) bu arda böyle arabaları bağlamaları gerçekten çok saçma ne yani arabamı illaki stock mu kullanıcam ona kendime özgü bişeyler katamıcakmıyım bi ara ses sistemlerine takmışlardı şimdi hepten taktılar modlu arabalara ama modifiyelia rabaların arasına sızmak için gidip modifiyeli araç hazırlatanlar yine izmir emniyet teşkilatı 3 tane modlu araç yaptılar sırf bu toplantıları basmak için ne biçim iştir anlamıyorum gidip alkolü şöförlerle uğraşsınlar yada bizleri piste çağarıyorlarsa izmirede autodrom gibi bi mekan açsınlar oraya gidelim yoksa pınarbaşı pistiyle bişey yapamayız amaç sadece kalkış yapmak değilki sonuçta lastik yakıcaksın el freni çekiceksin vs. vs. amaç gösteri yapmak yapsınlar bizdede autodrom gibi bi mekan bizde oraya gidelim ki tabi izmir emniyet müdürü bostanlıya taşındıktan sorna bostanlıdaki denetimlerin bir anda böyle artış göstermeside ayrı bi olay bu güne akdar aklınız nerdeydi :)

sürüngen

« Yanıtla #41 : Ocak 22, 2007, 10:59:50 ÖS »
Ardkaşlar bahsettiğiniz 5.7 lik araç büyük blok V8 ve o araç güzelyalıda duruyordu normalde Chevroler camaro Z28 mavi çift beyaz şeritli . o dediğinizmavi nova daki motor o akdar büyük değil :) aranızda 5.7 V8 in sesini duyan avrsa zaten o novadaki motorun o akdar iddaalı olmadığını anlar :) bu arda böyle arabaları bağlamaları gerçekten çok saçma ne yani arabamı illaki stock mu kullanıcam ona kendime özgü bişeyler katamıcakmıyım bi ara ses sistemlerine takmışlardı şimdi hepten taktılar modlu arabalara ama modifiyelia rabaların arasına sızmak için gidip modifiyeli araç hazırlatanlar yine izmir emniyet teşkilatı 3 tane modlu araç yaptılar sırf bu toplantıları basmak için ne biçim iştir anlamıyorum gidip alkolü şöförlerle uğraşsınlar yada bizleri piste çağarıyorlarsa izmirede autodrom gibi bi mekan açsınlar oraya gidelim yoksa pınarbaşı pistiyle bişey yapamayız amaç sadece kalkış yapmak değilki sonuçta lastik yakıcaksın el freni çekiceksin vs. vs. amaç gösteri yapmak yapsınlar bizdede autodrom gibi bi mekan bizde oraya gidelim ki tabi izmir emniyet müdürü bostanlıya taşındıktan sorna bostanlıdaki denetimlerin bir anda böyle artış göstermeside ayrı bi olay bu güne akdar aklınız nerdeydi :)

bravo

VTEC_BOY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Ocak 25, 2007, 07:26:41 ÖS »
Bu haber hepimiz için gerçekten kötü görünüyor arkadaşlar.

Araca takılan bu ve devletin de vergi aldığı bu malzemelerin satışı serbest ama montajı nasıl yasak oluyor önce onu anlatsınlar sonra bağlasınlar  insanların araçlarını.

=d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d>

aynen katılıorum satısı serbest ama takılması nıye suc bunun hesabını vermelerı lazım...

ben_asi_gece

« Yanıtla #43 : Şubat 16, 2009, 01:55:50 ÖÖ »

aynı olay basıma geldıı sırf elemann bıze hava olsunn diye arabayı baglamaya kalkdı ve 23md.ve 32md ye dayalı cezaı ıslem uyguladıı adam sen bana nasıl arabanı baglarım bak dedıgınde baglayabılırsınız ıstersenız ceset torban yok der yıne baglarım dıyerek cevap vermısım coook bılmıslık yapmısım varmı boyle bır gerekce aldıkları cezalar HARAM tek kelıme benn guzel seyler soyluyorumm oderkenn :D

KADiFE

« Yanıtla #44 : Şubat 16, 2009, 02:44:17 ÖÖ »
5.7 lik aracın sucu ne ben anlamadım  :-k :-k

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #45 : Şubat 16, 2009, 03:06:07 ÖÖ »

aynı olay basıma geldıı sırf elemann bıze hava olsunn diye arabayı baglamaya kalkdı ve 23md.ve 32md ye dayalı cezaı ıslem uyguladıı adam sen bana nasıl arabanı baglarım bak dedıgınde baglayabılırsınız ıstersenız ceset torban yok der yıne baglarım dıyerek cevap vermısım coook bılmıslık yapmısım varmı boyle bır gerekce aldıkları cezalar HARAM tek kelıme benn guzel seyler soyluyorumm oderkenn :D

arkadaşlar taaa 2007 nin konusu allahaşkına biraz dikkat edin yaa güncel konulara bakın  3 senelik meseleye mesaj atılırmı yaw