Gönderen Konu: erkekler kadinlardan ne isterler??  (Okunma sayısı 5959 defa)

HoNdA TyPe_R

erkekler kadinlardan ne isterler??
« : Ocak 25, 2009, 10:46:44 ÖS »
ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR...

* Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın, çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.

* Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!

* Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur.  Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!

* Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.

* Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekalı muamelesi yapmayın.

* Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.

* 'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız…

* Bizden sizinle aynı üzüntüyü yaşamamızı ve size tuvalete kadar eşlik etmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın görevidir.

* Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor. Yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

* Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın, zira tüm erkekler edebiyatçı değildir…

* Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek, ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi  sıkıntıya sokmayın…

* Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın…

* Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız, ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

* En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

* Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, şampanya bir renk değil, bir içkidir bizim için.
Sarımsı Yeşil, Açık Yeşil Likör yeşili, Çimen Yeşili, Kireç Yeşili, Yay Yeşili, Orta Deniz Yeşili..
Yukarıda saydıklarınız hepsi yeşil işte..! Lütfen bizi zorlamayın..?

* Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur, lütfen sormayın. Ayrıca uyum diye bir şey yoktur, ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen kazak giyilebilir.

* Kırmızı tokanız varsa, sırf bu tokaya uyum sağlasın diye kırmızı takım elbise almak için bize mağazaları dolaştırmayınız.. Lütfeen..!

* Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır…

* Bizi anlamaya çalışın; ancak bizi anlama işini lütfen fazla abartmayın, çünkü çok kolay anlaşılır erkekler.

* Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakılmayacak haldeyseniz, yaptığınız temizliğin bizim için bir anlamı yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ziyade bakımlı görünen bir kadınla bir evi paylaşmak daha anlamlıdır…

* Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor, ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar… Bir erkeğe temiz evden önce temiz bir eş, ve hatta sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir, ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz… Yapılmamalı da. Bizi zorlamayın..!

* Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

* Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

* "Canım sıkılıyor hiç dışarı çıkmıyoruz hep evdeyiz farkındamısın" diye sormayın farkındayızdır. Sadece nereye gitmek istediğinizi söyleyin, bizi yormayın...

* 30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

NOT: Bunu tanıdığınız tüm kadınlara yollayın; bir kere de olsa erkekleri anlasınlar. Mümkün olduğu kadar çok erkeğe de yollayın ki, onlar da yalnız olmadıklarını bilsinler…

bana gelen bir maili paylasmak istedim

34N1005

Ynt: erkekler kadinlardan ne isterler??
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2009, 10:49:48 ÖS »
kısacası çok şey ister abi :)

fikito

« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2009, 10:53:05 ÖS »
abi çok dogru katılıyorum çok faydalı bir paylaşım yılmaz abi :)

whitehan

« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2009, 10:54:35 ÖS »
kankaa dogru soze ne hacett...

.ilhan

« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2009, 11:00:04 ÖS »
süper olmus paylaşım için tşk ler.

firstcevher

« Yanıtla #5 : Ocak 26, 2009, 03:02:56 ÖÖ »
Baba paylaşım süperde ama bir gerçek daha var ortada bunların hiç birini yaptıramayız ;) Daha doğrusu bunu okusalar bile amaaan yok artık hiç ben sana yapıyormuyum böyle diye sorarlar :D halbuki hepsini yapıyorlardır ama biz erkekler yok sen biraz daha insaflısın deriz ama halbuki tıpatıp aynısıdır :D Seven bir erkek bunları çekmeye mecburdur baba yaradılışımızda bunlara katlanmak, emekli oluncada kendimizi kahveye atmak felsefemizde var ;) Çare yok seve seve Seveceğiz ;)

asmaz

« Yanıtla #6 : Ocak 26, 2009, 12:36:28 ÖS »
okutmayı pek dusunmuyom bide bunun dırdırını cekemem:D saglık olsun yuvarlanıp gidiyoz:P

aygu_efe

« Yanıtla #7 : Ocak 26, 2009, 08:40:06 ÖS »
hiçtee bilee bunlarınnn hepsiiiii yalannnn :D

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 26, 2009, 09:18:18 ÖS »
erkekler kadınlardan bir tek huzur ister huzurrrrrrr :))

BLACK ORANGE

« Yanıtla #9 : Ocak 26, 2009, 09:36:38 ÖS »
katılıyorum kardeşim huzur ve mutlu bi beraberlik başka da bişey istemeyiz... ;)

infaztim

« Yanıtla #10 : Ocak 26, 2009, 10:57:13 ÖS »
erkekler kadında neler ister bilinen bi gerçek.

ama ben kadında zeka isterim ZEKA

oturup sohbetleşebiliceğim tartışabiliceğim şehir dışında olduğumda işlerimi sorunsuzca hallettirebiliceğim yerini bilen kadın olduğunun farkında olan ve erkeklik yapmaya kalkışmayan birini isterim.buldummuda alırım.

bide derlerya hani;

oğlum bak bu kızı alalım sana erkek gibi kız harbi delikanlı

kardeşim ben erkek gibi kızı napiym sapıkmıyım ben :D

bana kız gibi kız lazım nazik narin hassas ve cazibeli.

ohoooo uzar gider bu muhabbet babacan ya

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2009, 11:00:50 ÖS »
Aptal olmayan kadın sorunsuz kadındır  ;)

infaztim

« Yanıtla #12 : Ocak 26, 2009, 11:03:15 ÖS »
kime göre ve neye göre aptal ama mahir.

sana göre aptal gelen belki bana göre deha gelir.

göreceli bi kavram aslında babali.

sorsan ona ortamda belkide en akıllı kız odur.

karışık işler.ama uğraşmayı seviyorum :D

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #13 : Ocak 26, 2009, 11:04:26 ÖS »
Aptal heryerde aptaldır kişiye göresi olmaz bunun abi %bimilyon olmaz aptal aptaldır.

şükür bana hiç aptalı denk gelmedi.
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2009, 11:06:26 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

infaztim

« Yanıtla #14 : Ocak 26, 2009, 11:07:44 ÖS »
o senin kastetiğin gerizekalılık.

bazen insanlar sana çok aptal gelir dersin salak lan bu neden derler baksana hareketlerine falan dersin.

aslında bunun bir tarz olduunuda düşünemk gerek belki o öyle huzurlu

mesela sen ona aptal dersin

oda sana kro der

uzar gider örnekleriyle ele alırsak ve dialogları irdelersek.

ama ben kadınları ve arabaları seviyorm :)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #15 : Ocak 26, 2009, 11:09:17 ÖS »
Alakası yok neden?  aptal görünüp akıllı olabilen kadın olsunda millet ona aptal mı  der yoksa ona aptal mı olur onu bilemem  ;)
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2009, 11:10:15 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

By_BuGr4

« Yanıtla #16 : Ocak 26, 2009, 11:12:41 ÖS »
bide kadınların şu sorusu meşhurdur ve accayipde sinir olurum:

-X içindeki ÇOCUĞA noldu senin?
-Töbe yarabbi..Suçluymuş Ergenekondan aldılar içeri  :D :D

loiz

« Yanıtla #17 : Ocak 26, 2009, 11:33:59 ÖS »
işte tüm bunları isteyebileceğimiz mükkemmeliyette bir kadın olmayacağı için yalnızım :) ve bu yüzden yıllardır no women yes cars abi :)

modified_club

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 31, 2009, 02:10:27 ÖÖ »

ENDER

« Yanıtla #19 : Şubat 02, 2009, 03:16:53 ÖS »
çok güzel olmuş >%6rol