Gönderen Konu: KARAR VEREMİYORUZ LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR. ÖNEMLİ!!!!!  (Okunma sayısı 9814 defa)

albatros

Ynt: KARAR VEREMİYORUZ LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR. ÖNEMLİ!!!!!
« Yanıtla #50 : Temmuz 28, 2009, 12:08:37 ÖS »
Teşekkürler arkadaşlar. Önemli olan bu güzel vatana ve bu güzel millete hizmet etmek. Bu silah tutarakta olur, kalem tutarakta. Ben silah tutuyorum, oğlumada kalem düştü. :)

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Temmuz 28, 2009, 12:11:25 ÖS »
way be sen askermiydin... millet o kadar eleştirdi askerliği, keşke baştan belirtseydin

dewir

« Yanıtla #52 : Temmuz 28, 2009, 12:20:41 ÖS »
Teşekkürler arkadaşlar. Önemli olan bu güzel vatana ve bu güzel millete hizmet etmek. Bu silah tutarakta olur, kalem tutarakta. Ben silah tutuyorum, oğlumada kalem düştü. :)

sizi tebrik ediyorum kendiniz asker olmanıza rağmen oğlunuzu yönlendirip baskı yapmadınız gerçekten güzel bir yaklaşım oğlunuzun kararıda hakkında hayırlı olur inşallah.

albatros

« Yanıtla #53 : Temmuz 28, 2009, 02:08:12 ÖS »
way be sen askermiydin... millet o kadar eleştirdi askerliği, keşke baştan belirtseydin

sizi tebrik ediyorum kendiniz asker olmanıza rağmen oğlunuzu yönlendirip baskı yapmadınız gerçekten güzel bir yaklaşım oğlunuzun kararıda hakkında hayırlı olur inşallah.

silah deyince sadece askermi geliyo aklınıza arkadaşlar, Emniyet Teşkilatıda kurulduğu ilk günden beri silahlı görev yapıyo. Nacizane Polis Memuruyuz bizde.

dewir

« Yanıtla #54 : Temmuz 28, 2009, 02:23:31 ÖS »
DEYİL TABİ SONUÇTA ODA BİR KOLLUK KUVETİDİR AMA ONU DEĞİLDE BUNU SEÇTİ GİBİ KONUŞUNCA BİZE ÖYLE BİR İZLENİM BIRAKTI

kacaman

« Yanıtla #55 : Temmuz 28, 2009, 03:33:48 ÖS »
sevgili meslektaşımın olgunluğunu ve kararını takdir ile müşahade ettim, evladımızın başarılarının devamını dilerim.

albatros

« Yanıtla #56 : Temmuz 28, 2009, 05:36:46 ÖS »
sevgili meslektaşımın olgunluğunu ve kararını takdir ile müşahade ettim, evladımızın başarılarının devamını dilerim.

teşekkürler.

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Temmuz 29, 2009, 09:32:28 ÖS »
benim oğlum izmir fen lisesinde (3. sınıf) öğrenci; bu yıl hazırladığı proje ile tübitaktan altın madalya kazandı, bu madalya üniversiteye girişte 10 puan kazandırdı, bu 10 puan 50-60 bin kişinin önüne geçiriyor, burs falan inkamı sağlıyor; şimdi eylülde fransaya dünya katılımmasına gidiyor, tabiki tübitak gönderiyor, eğer orada altın-gümüş veya bronz madalya lardan her hangi birini kazanırsa , mezun olduğunda istediği üniversiteye puanına bakılmaksızın  girebilecek,
avantajlara bakarmısın;
üstüne üstlük bu olay ona yurt dışı üniversitelerin de kapısını açıyor , burslu tabi....geçen yıl mezun olanların tamamı boğaziçi-bilkent-sabancı-ortadoğu gibi baba üniversitedeler; ordunun imkanlarıda iyi ama sınırlı,
izmirdeki hiltonu inşa eden mühendislerden bazıları şimdi çok zengin.....neden olmasın değilmi >=ok
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2009, 09:34:14 ÖS Gönderen: Kemall »

mali

« Yanıtla #58 : Temmuz 30, 2009, 03:53:43 ÖÖ »
oğlunuzun başarılarının devamını dilerim
Hayırlı olsun...

mkb1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Temmuz 31, 2009, 11:29:27 ÖÖ »
hayırlı olsun cok cok ıyı olmuş.
belkıde askerıye lıseye gıttıgınde o dısıplını kaldıramayabılırdı.
bu tamamen benım fikrim;
bu sınavlar cocukları daha hıcbırsey bılmeden hayatta bır secım yapmaya zorluyor. bizde  lıseyedeyken  derslerden bıraz uzak durayım dıye     t-m bolumunu secmıştık.
şu anda mali işlerle ugrasıyorum. yıldız ıktısat bıtırdım yuksek lısansı da fınansman uzerıne yapıyorum ama her allahın gunu o lısede tm yı secmekle cok buyuk hata yaptıgımı hatırlıyorum. işimi sevmıyorum öğrenme iştahım yok malesef

neyse benım fıkrım sudur bu kadar zevı ınsanın sorgulama sıstemının olmadıgı bır yerde calışmasını istemem.
şimdi askerı lısede okuyanlar alınmasınlar lütfen elbettekı orduda cok zekı ınsanlar var ve gereklıde ama ne bıleyım ıste

daha çok memleke katma değer sağlayacak işler yapsınlar projeler geliştirsınler reel sektoru buyutsunler.

albatros

« Yanıtla #60 : Temmuz 31, 2009, 03:50:36 ÖS »
şu bir gerçek ki;

oğlum ile bu konuyu tartışıp istişare etmeye başladıktan sonra, anladımki; benim ufkum dünya görüşüm çok dar, çok kısıtlıymış. halbuki çocuklarımızın ufku ne kadar açıkmış, bana neler anlattı neler ileriye dönük, ağzım açık kaldı resmen.

Çocuklarımız çok güzel, çok zeki, çok ileri görüşlü onlara güvenmeliyiz, bunu hak ediyorlar bence. teşekkürler.