Gönderen Konu: Kafalıklı monitörler özellikleri hakkında  (Okunma sayısı 1217 defa)

HAKAN739

• Ziyaretçi
Kafalıklı monitörler özellikleri hakkında
« : Nisan 03, 2009, 06:53:23 ÖS »
Dostlar,Servise Hondanın navitech'inden sipariş verdim,haber verdiler,gelmiş.Ayrıca 2 adet monitörlü kafalık alacağım.
Ses ve görüntü sistemleri hakkında hiçbir bilgim yok,Sormak istediğim şu,önce ii bir marka olmalı,marka olarak ne tavsiye edersiniz.
ve ne gibi özellikler aramalıyım,çözünürlük,inch'i,kulaklık girişi,volume ayarı v.s gibi.navitech'le en uyumlusu hangisidir.monitörlü kafalığın olmazsa olmazları nelerdir.siz olsaydınız ne alırdınız,niçin.

L3v3nT

Ynt: Kafalıklı monitörler özellikleri hakkında
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2009, 08:33:37 ÖS »
Hakan selam, Mail ini aldım Teşekkür ederim ;) bikaç gün içinde isteklerinle ilgili döncem sana ;) Ses ve görüntü sistemleriyle ilgili çok fazla bir bilgim yok benim onlarla ilgili de mutlaka bilgi sahibi arkadaslar yardımcı olacaktır sana ;) Çok güzel projelerin var biliyorum emegine saglık projelerin bittigi günü merakla bekliyorum ;)

HAKAN739

• Ziyaretçi
Ynt: Kafalıklı monitörler özellikleri hakkında
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2009, 08:55:33 ÖS »
Hakan selam, Mail ini aldım Teşekkür ederim ;) bikaç gün içinde isteklerinle ilgili döncem sana ;) Ses ve görüntü sistemleriyle ilgili çok fazla bir bilgim yok benim onlarla ilgili de mutlaka bilgi sahibi arkadaslar yardımcı olacaktır sana ;) Çok güzel projelerin var biliyorum emegine saglık projelerin bittigi günü merakla bekliyorum ;)
saol leventçim,inşaallah projeler hayata geçer,nasip,bakalım...