Gönderen Konu: İyiki ****** var !!  (Okunma sayısı 3083 defa)

bahadı-r

• Ziyaretçi
İyiki ****** var !!
« : Ağustos 03, 2008, 10:47:58 ÖS »
Bütün konular geyik olmus,zaten bu sitede araba ile ilgilenip konusanlar siteden ayrıl burası geyik sahasına dondu ve butun sıteler boyle olmus ****** harıcınde sacma sapan konular acmıssınız araba alacagım yardım ıstedım konu 2 aydır hava kalmıs 2-3 kısı dısında yorum belırten acıklama yapan yok,madem hondacıyım diyorsunuz arabalarınıza hazır kıtler takarak mı yoksa paylasarak mı ıs olur bunu anlayın bence sımdı bu konuyuda actık reklam yapmıs olduk olur bunun adı sıteyı kotulemek olur belkı banlanırım belkı konum kıtlenır ama olsun bu sıze ders olurda duzelırsınız dıye yazdım bunları cunku araba harıcı her turlu sey sıtenızde mevcut daha yazacak bısıyım yok bana karsı kısısel elestırılere gırmez hatalarınıza bakarsanız sıtenız bos ınsanlarla dolmaz,saygılar.

Cumhur

Ynt: İyiki ****** var !!
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2008, 10:55:25 ÖS »
düşündüklerinizi yazdığınız iyi oldu aslında haklısınız sitenin biraz toparlanmasına ihtiyaç var gereken çalışmada enyakın zamanda yapılacaktı bence siteden banlanmanıze gerek yok çüknü gerçekleri söylüyorsuunuz ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2008, 11:03:35 ÖS »
bahadı-r bey sitemizin kalitesini bilen herkes biliyor tabiki görüşlerinize saygı duyarız konunuz gereksiz tartışmalar olmadığı sürece kilitlenmez sizde ağzınızdan çıkanlara dikkat ettiğiniz sürece banlanmazsınız sadece beğenmiyorsanız kendi üyeliğinizi kendinizi silersiniz.Gelelim görüşleriniz hakkındaki görüşlerime hiçbir sitede sadece site içeriğini göremezsiniz sıkıcı olacaktır.Burada Honda tutkun ve sahipleri normalde muhabbet etmekte ve yaptıkları modifiye işlemleri hakkındaki sonuçları paylaşmaktadır.Yani bir arkadaşlık ortamı ve onun yanında da bilgi paylaşımı vardır.Şimdiye kadar çoğu kullanıcının problemlerine çözüm bulduğuna ben şahit oldum bunlardan biride ben olabilirim şükür büyük bir sorun yaşamamakla beraber ... Unutmayınız ki bazı sorunlar herzaman heryerde olabilir istisnalar kaideyi bozmaz gerekli herşey gerektiğinde yapılacaktır ;) Yani alacağınız veya aldığınız aracınız hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

Size nacizane tavsiyem insanlara böle bir sert tavırla ve ders alın şöyle yapın böle yapın gibi emir verici cümleler kullanmayın itici olacaktır.Bütün kullanıcılara olduğu gibi sizin de probleminiz olduğunda olabildiği sürede çözüme ulaşacaktır.

SaygılaR
« Son Düzenleme: Ağustos 03, 2008, 11:05:03 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #3 : Ağustos 03, 2008, 11:08:55 ÖS »

bahadı-r

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 03, 2008, 11:09:45 ÖS »
mahıt türkmen kardesım abı sana ben cok tesekkur ederım..lafım yapmayanlara sızde haklı olabılırsınız..bakın bugune kadar bu sıtede 3 4 konu actık hepsınıe cvp verdınız..s2k mı evo mu ?..accord hakkındakı göruslerınız bunlar ıcın sıze cok tesekkur edıorum sız her zmn bana yardımcı oldunuz cok tesekkur ederım ama..sohbet bölumune bı gırıorum sacma sacma konular baslarda yer gösterıor..yok alltakının avatarını yorumlayın fln gıbı turler..nese sıze tekrar tesekkur edıorum saygılar

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #5 : Ağustos 03, 2008, 11:13:37 ÖS »
Bahsettiğiniz konu aşağıdaki konu ise cevap verilmiş en azından zaten accord kullanıcı cok sayıda değil Kemanengin nickli abimiz bir accord sahibi olarakta cumhur haricinde düşüncesi belirtmiştir.

Ben konuyu şuanda görüyorum ki görsem yorum yapardım

Neyse işin kısacası benim düşüncem bence bukadar sert bi çıkış yapmanıza sebe olacak bir durum yok düşüncenize saygı duyuyorum

Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Cumhur

« Yanıtla #6 : Ağustos 03, 2008, 11:15:42 ÖS »
Gerekli ve aydınlatıcı açıklama verilmiş konuda daha çok bişeyler yazığda cacık olmasın diye kimse yazmamış Kemal abide zaten accord kullanıcısı bende accorda bindim type-r da biliyorum kendim bildğim kadar açıklama yapdım...

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Ağustos 03, 2008, 11:16:30 ÖS »

mahıt türkmen kardesım abı sana ben cok tesekkur ederım..lafım yapmayanlara sızde haklı olabılırsınız..bakın bugune kadar bu sıtede 3 4 konu actık hepsınıe cvp verdınız..s2k mı evo mu ?..accord hakkındakı göruslerınız bunlar ıcın sıze cok tesekkur edıorum sız her zmn bana yardımcı oldunuz cok tesekkur ederım ama..sohbet bölumune bı gırıorum sacma sacma konular baslarda yer gösterıor..yok alltakının avatarını yorumlayın fln gıbı turler..nese sıze tekrar tesekkur edıorum saygılar

Üsttekinin avatarını yorumla konusunu ben açtım orası adı üstüne sadece muhabbet eğlenmek biraz gülmek amaçlı konuların diğer arac paylasım forum kategorilerinde açılmaması için yapılmış bir yer beğenmiyorsan eğer ilgilenmessin ama unutmayalım ki sitede sadece kendimiz yokuz bizim sevmediğimiz bir durumu başka bir kullanıcı sevebilir eğlenio olabilir bunun tam terside olabilir

Sonuçta burada birçok üye var ve kişiye göre ayar yapılması mümkün olmayan bir durumdur herkes beğendiği eğlendiği yerine görede bilgisi olduğu veya bilgiye ihtiyacı olan konuya cevap yazacak takip edecektir.

SaygılaR

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #8 : Ağustos 03, 2008, 11:20:15 ÖS »
Yani amacım size karşı olmak v.s. değil sakın yanlış anlasılmıyım.
Sadece düşüncem şu ki ;
Bizim sevmediğimizi seven bir üye olabilir dedim ya hiç kimse beğenmese o konu o kadar uzamazdı Ayrıca rica ediyorum oraya o kadar insanın yazarak birazda olsa güldüğü veya kafasını dağıtmaya çalıştığı bir konu için saçma sapan konular demek çok doğru değil kaldıramayan üzülen kullanıcılarımız olabilir haklı olarak..

Ama ben buna inanıyorum kesinlikle sitemiz saygı & sevgi bu gibi konularda seviye olarak çok yükseklerde ve kullanıcılar kesinlikle bilgi olarakta yararlanıyorlar son derece ..

Tekrar söylüyorum herkesin düşüncesine saygım sonsuz ..

whitehan

« Yanıtla #9 : Ağustos 03, 2008, 11:57:36 ÖS »
bahadır kardesım bu sıtede honda hakkında motordan modıfıyeye aradıgın bıldıgın bılmedıgın tum soruların cevapları var ben bıraz arastırmamıssın bu sıteyı dıye dusunuyorum dıger bolumlerde senı ılgılendırmıyosa bakmassın kardesım benım asıl soylıyecegım gercek dostluk nedır bılırmısın ıste burda o var saat 1 ve bende o dostlarımın yanından geldım sımdııı...

honda_team

« Yanıtla #10 : Ağustos 04, 2008, 12:46:06 ÖS »
Bu konu ben üye olduğumdan beri defalarca gündeme geldi ve herkes artık aynı şeyleri söylüyor hiç şenlik veya başka tür konular olmasa bu forumun anlamı kalıymıydı? Bir söyleyin yaa lütfen peki hiç başka tür fotğraf veya video olasın sürekli honda honda olsa bu forumların anlamı olmaz ;) Bizim hedefimiz MÜEBBET MUHABBETTİR.

Hee belki bu yazı sana yardımcı olur:

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sohbet_off_topic/biraz_vakit_ayirin_ltftum_uyelerimizin_dikkatine-t10149.0.html
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2008, 12:47:45 ÖS Gönderen: honda_team »

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 04, 2008, 12:53:59 ÖS »
bahadır kardeşim ben bu foruma üye olalı bi seneye yakın oldu.ilk üye oldugumda vtac acma nedir bile bilmiordum.bu forumda bilgide paylaşılıor,muhabbette yapılıor.ben senin actıgın konuyu görmedim.görseydim elinden gelen yardımı yapardım ki başka arkadaşlarada bildigim kadar yardım etmeye calışıorum.burdaki diger arkadaşlar da benim  gibidir.fazla uzatmayalım bu konuyu ;)

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ağustos 04, 2008, 02:04:17 ÖS »

bahadır kardeşim ben bu foruma üye olalı bi seneye yakın oldu.ilk üye oldugumda vtac acma nedir bile bilmiordum.bu forumda bilgide paylaşılıor,muhabbette yapılıor.ben senin actıgın konuyu görmedim.görseydim elinden gelen yardımı yapardım ki başka arkadaşlarada bildigim kadar yardım etmeye calışıorum.burdaki diger arkadaşlar da benim  gibidir.fazla uzatmayalım bu konuyu ;)

doğru söylüyorsun.

emin olki sana yardımcı olacaklardır ama biraz sabırlı olmak gerekir bu konularda.ayrıca yaz ayındayız.hrkes yazlıgına çiftliğine köyüne vs vs... gidiyor yazın pek kişi olmuyor yani.ama yinede sağolsunlar bilenler yardımcı oluyor.eminim sana yardımcı olacaklardır....