Gönderen Konu: istanbulda telefon aksesuarları satan arkadaşımız varmı (ACİL)  (Okunma sayısı 2125 defa)

piscocuk

bu akşam şehir dışına çıkıcam arkadaşlar htc hd2 marka telefonum var.indashım çalınmıştı ana ünite olarak bunu kullanıcam film falan izlerim diye aynı zamandada navigasyon aleti olarak kullanmayı düşünüyorum.

ama bana acil olarak vakumlu araç tutacağı gerekiyor sahibinden gitti gidiyor vs vs gibi sitelerde kartla alım yapılıyor 2-3 gün süre veriyorlar..ama bana bu akşam gerekiyor..satan yada nerede satıldığını bilen varsa çok sevinirim

teşekkürler

tarantino

• Co-Admin
Ynt: istanbulda telefon aksesuarları satan arkadaşımız varmı (ACİL)
« Yanıtla #1 : Mart 24, 2011, 03:40:45 ÖS »
bu akşam şehir dışına çıkıcam arkadaşlar htc hd2 marka telefonum var.indashım çalınmıştı ana ünite olarak bunu kullanıcam film falan izlerim diye aynı zamandada navigasyon aleti olarak kullanmayı düşünüyorum.

ama bana acil olarak vakumlu araç tutacağı gerekiyor sahibinden gitti gidiyor vs vs gibi sitelerde kartla alım yapılıyor 2-3 gün süre veriyorlar..ama bana bu akşam gerekiyor..satan yada nerede satıldığını bilen varsa çok sevinirim

teşekkürler

akşam uğra bana

halledem işini
:D

piscocuk

« Yanıtla #2 : Mart 24, 2011, 03:44:34 ÖS »
akşam 1 gibi çıkıcam yola kayınpeder falan..eğer daha erken saatlerde alabilirsem çok iyi olur..avrupa yakasından start alıp izmire gidicem..

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2011, 03:52:17 ÖS »
akşam 1 gibi çıkıcam yola kayınpeder falan..eğer daha erken saatlerde alabilirsem çok iyi olur..avrupa yakasından start alıp izmire gidicem..
telim vardır sen de biliyorsun ümraniyedeyim

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Mart 24, 2011, 03:56:11 ÖS »
saat 20 den sonra ordayım

piscocuk

« Yanıtla #5 : Mart 24, 2011, 04:37:42 ÖS »
tel varda mehmet son çare seni ararım artık ama çok geç olur o saatte arayamam seni.birazdan çıkıp oto aksesuarcılarını dolaşıcam.eğer yine bulamazsak yapıcak bişi yok artık :D

poseidon999

« Yanıtla #6 : Mart 24, 2011, 04:45:37 ÖS »
tel varda mehmet son çare seni ararım artık ama çok geç olur o saatte arayamam seni.birazdan çıkıp oto aksesuarcılarını dolaşıcam.eğer yine bulamazsak yapıcak bişi yok artık :D

Yakınlarında Mediamarkt varsa orada bulma ihtimalin yüksek.