Gönderen Konu: istanbul-antalya(side)  (Okunma sayısı 5131 defa)

GKS TypeR

istanbul-antalya(side)
« : Mayıs 20, 2009, 09:44:35 ÖÖ »
selam arkadaşlar haziranın 2.haftası arabamla antalyaya gitmeyi düşünüyorum. yol ve güzergah hakkında biraz bilgim var ama sizden en temiz güzergah hakkında bilgi istiyorum. ayrıca adapazarı yolunu kullanmalımıyım yoksa feribot daha iyimi olur.

doan

Ynt: istanbul-antalya(side)
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2009, 09:57:43 ÖÖ »
abi biz adapazarı üzerinden gidiyoruz oradan eskişehir yoluna dönüp bilecik bozüyükten kütahya afyon ve antalya. kabataslak bu şekilde :)

SekoLive

« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2009, 10:33:41 ÖÖ »
abi adapazarından bileciğe oradan söğütdenn aşşa kütahya ordanda denizli antalya tabelasına devam yol uzunca gidiyo antalya denizli die bi daha ayrılıyor antalyaya devam ediyorsn sonrada ısparta antalya burdur antalya tabelası geliyor sen ısparta antalya tabelasından devam ediyorsn sonra antalya tabelası tek kalır oradan girip Antalya AKSUDAN çıkıyorsn en temizi bu Bilecikde yollar biraz bozuk diye bilgiler var bilecikden sonra yol senindir gazlaya gazlaya yanlaya yanlaya :) girersin antalyaya :D

garmagan

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2009, 04:11:57 ÖS »
Slm arkadaşım ben bugün alanyadan geldim bilecik eskişehir yolu trafiğe kapalı çalışma var yolu başka bir mevkiden veriolara çok kötü ve bozuk yollar tercihim feribot yalova üzerinden devam...

GKS TypeR

« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2009, 04:42:15 ÖS »
abi biz adapazarı üzerinden gidiyoruz oradan eskişehir yoluna dönüp bilecik bozüyükten kütahya afyon ve antalya. kabataslak bu şekilde :)
sağol kardeşim..
abi adapazarından bileciğe oradan söğütdenn aşşa kütahya ordanda denizli antalya tabelasına devam yol uzunca gidiyo antalya denizli die bi daha ayrılıyor antalyaya devam ediyorsn sonrada ısparta antalya burdur antalya tabelası geliyor sen ısparta antalya tabelasından devam ediyorsn sonra antalya tabelası tek kalır oradan girip Antalya AKSUDAN çıkıyorsn en temizi bu Bilecikde yollar biraz bozuk diye bilgiler var bilecikden sonra yol senindir gazlaya gazlaya yanlaya yanlaya :) girersin antalyaya :D
normalde en güzeli bu şekilde herhalde..

GKS TypeR

« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2009, 04:43:13 ÖS »
Slm arkadaşım ben bugün alanyadan geldim bilecik eskişehir yolu trafiğe kapalı çalışma var yolu başka bir mevkiden veriolara çok kötü ve bozuk yollar tercihim feribot yalova üzerinden devam...

hadi ya çokmu kötü yolava üzerinden en güzel nasıl giderim.

sinem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2009, 06:12:18 ÖS »
ferıbotla devam..

aviator35

« Yanıtla #7 : Mayıs 20, 2009, 06:23:28 ÖS »
feribotla nereye devam ediyosun:) feribot yalovaya kadar. ben bursalıyım kardeş adapazarı yoluna girmesen yalovadan dewam etsen bu sefer inegöl bozüyük eskişehir şeklinde devam eder yol, bahsettiğim yolun asfaltı güzeldir sadece inegöl kısmında mezit boğazları denen kısımda yol daralır fakat yine duble yoldur ve asfaltı hep güzeldir. yalovadan sonra yolu kısaltmak istersen eğer  bursaya değil de izniğe dönüp yenişehir inegöl şeklinde devam etmen gerekir. her türlü yollar güzel, iznik ayrımını seçersen göl kenarından hayli yeşili bol bir yolculuk olur, genelde bilinmeyen biryoldur, iznikte köfteci yusuf çok ünlüdür, yenişehirde de köfteci imren vadır, senin için farklı tatlar olabilir farklı bir yol istersen bunu deneyebilirsin.
 ya da deniz otobüsü İDO ile doğrudan bandırmaya aracı indirip izmir aydın aşağı doğru sahilden kopabilirsin:) tabi bu biraz daha turlu ve vakitlice bir yolculuk olur:) kendimi marmara ve ege bölgesi yollar sorumlusu mu ilan etsem ne?:)

sinem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 20, 2009, 06:25:33 ÖS »
ya tmm yalovadan devm edrdı:)

aviator35

« Yanıtla #9 : Mayıs 20, 2009, 06:28:05 ÖS »
zaten ben de onu anlattım farkındaysan:)

sinem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 20, 2009, 06:29:23 ÖS »
zaten ben de onu anlattım farkındaysan:)
ya tmm off:P sustum:)

aviator35

« Yanıtla #11 : Mayıs 20, 2009, 06:32:18 ÖS »
:):):)

sinem

• Ziyaretçi

GKS TypeR

« Yanıtla #13 : Mayıs 20, 2009, 07:42:34 ÖS »
feribotla nereye devam ediyosun:) feribot yalovaya kadar. ben bursalıyım kardeş adapazarı yoluna girmesen yalovadan dewam etsen bu sefer inegöl bozüyük eskişehir şeklinde devam eder yol, bahsettiğim yolun asfaltı güzeldir sadece inegöl kısmında mezit boğazları denen kısımda yol daralır fakat yine duble yoldur ve asfaltı hep güzeldir. yalovadan sonra yolu kısaltmak istersen eğer  bursaya değil de izniğe dönüp yenişehir inegöl şeklinde devam etmen gerekir. her türlü yollar güzel, iznik ayrımını seçersen göl kenarından hayli yeşili bol bir yolculuk olur, genelde bilinmeyen biryoldur, iznikte köfteci yusuf çok ünlüdür, yenişehirde de köfteci imren vadır, senin için farklı tatlar olabilir farklı bir yol istersen bunu deneyebilirsin.
 ya da deniz otobüsü İDO ile doğrudan bandırmaya aracı indirip izmir aydın aşağı doğru sahilden kopabilirsin:) tabi bu biraz daha turlu ve vakitlice bir yolculuk olur:) kendimi marmara ve ege bölgesi yollar sorumlusu mu ilan etsem ne?:)

aynen bu şeklide gidebilirim teşekkürler. köftecileri de unutmuycam.

asmaz

« Yanıtla #14 : Mayıs 20, 2009, 08:14:50 ÖS »
antalya ya 15inde bekleriz bizde BlackOrange ile orada olazagız 15 haziranda :D

GKS TypeR

« Yanıtla #15 : Mayıs 21, 2009, 08:43:05 ÖÖ »
antalya ya 15inde bekleriz bizde BlackOrange ile orada olazagız 15 haziranda :D
15 inde bende orada olucam. yanınıza uğramaya çalışıcam.

merburvehan

« Yanıtla #16 : Mayıs 21, 2009, 11:30:07 ÖÖ »
Yenikapıdan sabah 7:30 bandırma var.Araç 115tl araç içi yolcu 25tl 2 saatte bandırmadasın...

Emin konuşuyorum çünkü orda çalışıyorum :)

aviator35

« Yanıtla #17 : Mayıs 21, 2009, 11:39:58 ÖÖ »
pamukova(adapazarı) yolu dün denendi tescil edildi... 1nci viteste ancak ilerleniyor...

GKS TypeR

« Yanıtla #18 : Mayıs 21, 2009, 11:58:47 ÖÖ »
Yenikapıdan sabah 7:30 bandırma var.Araç 115tl araç içi yolcu 25tl 2 saatte bandırmadasın...

güzel söylemişsin ama bodruma giderken bandırma feribotunu kullanıyorumda antalyaya giderken biraz ters düşmezmi :)

merburvehan

« Yanıtla #19 : Mayıs 24, 2009, 10:26:28 ÖÖ »

güzel söylemişsin ama bodruma giderken bandırma feribotunu kullanıyorumda antalyaya giderken biraz ters düşmezmi :)
Bence ters düşmez hem aracının sağlığı için hem fazla kilometre yapmaman için en iyi yol.Gerçi yola çıktınmı gittinmi bilmiyorum...

asmaz

« Yanıtla #20 : Mayıs 24, 2009, 05:54:27 ÖS »
yaaa basacan gelcen yoldan deniz yolu falan sıkıcı zevkini cıkartacan :D