Gönderen Konu: en sonunda altık bı typer  (Okunma sayısı 5762 defa)

can34

Ynt: en sonunda altık bı typer
« Yanıtla #25 : Mayıs 02, 2008, 09:29:15 ÖS »
araborular filan geniş son susturucu dar olunca gaz sıkısma yapar motora zarardır!öyle biliyorum ben en azından ??? kalsın dostum bence!yoksa typer ı almanın ne anlamı var ki yada şöyle diyim dolu typer almanın ne anlamı var ki

brahim

« Yanıtla #26 : Mayıs 02, 2008, 09:40:36 ÖS »
valala kerdes az ses cıkaran eksoz hangısıdır sence bendekı magnex

can34

« Yanıtla #27 : Mayıs 02, 2008, 09:44:13 ÖS »
şimdik o araçta düz boru var yanlş bilmiosam sen ne koyarsan koy bağırır!orta susturucu yok hedırsın geniş boruların var çünkü.eğer ses cıkarmasını istemiosan headers ı düz boruyu filan çıkart orj cevir arabayı.ama bence bu çok mantıksız olur
« Son Düzenleme: Mayıs 02, 2008, 09:46:08 ÖS Gönderen: can34 »

vahap_vtec

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Mayıs 08, 2008, 11:38:22 ÖÖ »
Slm ibrahim, yaw kardeş sen niye kaşınıyorsun anlamıyorum, ben o arabayı o hale getirene kadar canım çıktı sen bozmaya çalışıyorsun, sana en baştada söyledim elleme hiç bişeyini bozma çünkü ben bile yapa boza ancak o son haline getirebildim. Şimdi arabada DC Sport Race Headers var 4-2-1 , 63 lük aliminyum paslanmaz düz ara boru var , son susturucuda magnex.. Yolun sonu arkadaşım işte... Eğer magnex'i çıkarıp orjinal egzosunu takarsan araba çok kötü kasar, egzos sıkar arabayı zarar verirsin benden söylemesi. Polis gördüğünde at boşa süzül gitsin.... ben 2 sene kullandım 1 kere ceza aldım o kadar başka yok sende korkma bişey olmaz... zaten type-r ın asaleti sesinde dostum.... Kazasız belasız kullan en kısa zamanda görüşelim allaha emanet ol...

RaMsEs

« Yanıtla #29 : Mayıs 08, 2008, 03:39:58 ÖS »

Slm ibrahim, yaw kardeş sen niye kaşınıyorsun anlamıyorum, ben o arabayı o hale getirene kadar canım çıktı sen bozmaya çalışıyorsun, sana en baştada söyledim elleme hiç bişeyini bozma çünkü ben bile yapa boza ancak o son haline getirebildim. Şimdi arabada DC Sport Race Headers var 4-2-1 , 63 lük aliminyum paslanmaz düz ara boru var , son susturucuda magnex.. Yolun sonu arkadaşım işte... Eğer magnex'i çıkarıp orjinal egzosunu takarsan araba çok kötü kasar, egzos sıkar arabayı zarar verirsin benden söylemesi. Polis gördüğünde at boşa süzül gitsin.... ben 2 sene kullandım 1 kere ceza aldım o kadar başka yok sende korkma bişey olmaz... zaten type-r ın asaleti sesinde dostum.... Kazasız belasız kullan en kısa zamanda görüşelim allaha emanet ol...
Daha ne denirki....

Seko

« Yanıtla #30 : Mayıs 08, 2008, 09:29:35 ÖS »
Aynen emege saygı :)

brahim

« Yanıtla #31 : Mayıs 08, 2008, 09:43:17 ÖS »
eyvallah vahapın saol görusuruz

whitehan

« Yanıtla #32 : Mayıs 08, 2008, 11:19:17 ÖS »
kazasız belasız kullanmanı dılerım..

vahap_vtec

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Mayıs 09, 2008, 12:47:27 ÖS »

eyvallah vahapın saol görusuruz

hala beni arıyolar roll yapmak için bi ara kendini ayarlada bir kaç arkadaşla deneyelim.....