Gönderen Konu: *** İŞ İLANLARI***  (Okunma sayısı 13791 defa)

deniz

• Co-Admin
*** İŞ İLANLARI***
« : Temmuz 31, 2012, 03:56:30 ÖS »
Bu konudan iş ve işçi arayanlar paylaşımda bulunabilir....
Herkese İyi Forumlar

Mahir TÜRKMEN

Ynt: *** İŞ İLANLARI***
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2012, 04:02:53 ÖS »
Arkadaşlar internet satış sayfamızdaki yenileme sebebiyle grafiker ihtiyacımız vardır.

Bursa da ikamet eden ilgilenen arkadaşlarımız olursa PM ile ulaşabilir. Görüşmeye çağrılacaktır.

GRAFİKER ARANIYOR

Photoshop bilgisi olan, Bursa merkez ilçelerde ikamet eden yetiştirilmek üzere bay-bayan grafiker aranıyor.

Görevi : İnternet satış sitelerinin grafik işlerini yapacak ve takip edecektir.
« Son Düzenleme: Eylül 17, 2012, 04:03:37 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #3 : Kasım 22, 2012, 10:21:41 ÖÖ »
Arkadaşlar internet satış sayfamızdaki yenileme sebebiyle grafiker ihtiyacımız vardır.

Bursa da ikamet eden ilgilenen arkadaşlarımız olursa PM ile ulaşabilir. Görüşmeye çağrılacaktır.

GRAFİKER ARANIYOR

Photoshop bilgisi olan, Bursa merkez ilçelerde ikamet eden yetiştirilmek üzere bay-bayan grafiker aranıyor.

Görevi : İnternet satış sitelerinin grafik işlerini yapacak ve takip edecektir.

Alım yapılmıştır.

baron12

« Yanıtla #4 : Nisan 24, 2013, 01:31:50 ÖS »
OSMANİYEDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN UNCU MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT MÜHENDİSİ ALINACAKTIR
İRTİBAT TEL:0541 377 00 12

tavolancok

« Yanıtla #5 : Şubat 25, 2015, 11:51:42 ÖÖ »
Büyük bir ajansta çalıştım.İş deneyimim var öğrenmeye açığım hiç bir işten sıkılmam verilen görevi en iyi şekilde halletmeye çalışırım.Ayrıca kupa baskı,cam plaket baskı,madalya baskı,folyo kesimi gibi birçok konuya hakimim. Bana sadece facebook hesabımdan whatsapptan ve mailimden ulaşabilirsiniz telefonlara bakamıyorum iş yoğunluğundan dolayı net ücret beklentim 1.500 - 5.000 tl arasındadır.Şuan hala bir ajansta çalışmaktayım işten ayrılma sebebim ücretin az olmasıdır.
portfolio : dreambursa.meximas.com
whatsapp : 05343768911
facebook : facebook.com/HuseynASLAN
mail : huseynaslan@galatasaray.net
Bildiğim programlar : Corel draw - Photoshop

mustafaa

• mustafa
« Yanıtla #6 : Şubat 25, 2015, 03:36:11 ÖS »
Merhaba adım Mustafa ASLAN Sakarya Üniversitesi inşaat mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim AutoCAD, archicad,artlantis studio ve ideCAD statik programlarını biliyorum betonarme dersi henüz almadım ama ideCAD de performans analizi yapabiliyorum ısı yalıtımı ile ilgili sertifikam var,demir bağlama,duvar örme,taze ve sertleşmiş beton testleri konularına hakimim 2.sınıf sonunda şantiye stajım var Ankara da staj yapacak yer arıyorum yardımcı olmak isterseniz 0505 637 5987 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #7 : Şubat 25, 2015, 05:16:01 ÖS »
web yazılım ve site yapımında deneyimli olup iş arayan arkadaşlar bana özelden ulaşsın