Gönderen Konu: lütfenn yorumm yapmayın...  (Okunma sayısı 2214 defa)

yassi

• TeamHondaTurkey
lütfenn yorumm yapmayın...
« : Nisan 27, 2007, 11:31:53 ÖS »
selam arkadaşlar...

gündemde olan önemli bir konu. hakkımız yendi diye bas bas bağıran fenerli yöneticiler taraftarlar vs.
aşağıdaki videoyu izleyin ama lütfen yorumunuzu siteye yazmayın. kendi kendinize değerlendirin bakalım...Fenerbahçenin gerçektende elenmesinde hakkı o kadar yenmişmi?

Selamlar...

http://www.bjkonline.com/?w=21

Önemli not: Spor yazışmalarında kurallara uyulmadığı için konular kilitlenir genelde. Ben sadece izlediğim ve görüp bazı kararları verdiğim bir videoyu paylaşmak istiyorum...

LÜTFEN BU TOPİĞE YORUM YAZMAYIN...SADECE İZLEYİN VE KENDİNİZ YORUM YAPIN...

serkan

• Ziyaretçi
Ynt: lütfenn yorumm yapmayın...
« Yanıtla #1 : Nisan 28, 2007, 11:05:45 ÖÖ »
Bence bu video tamamen tahriğe yönelik bi  video olmuş cevap yazılmasını istemiyosan koyma ozaman sende video yu. Kusur bakma ama hem bu sitede böle konuşmaların yapılması sakıncalı deniliyo her maç konusunda, hemde böle bi video koyuluyo bu ne perhiz bu ne lahana turşusu denir bu olaya.

Selamlar..

( Bu kupa konusu açılmamıştı, açılmamasını da tercih ederdim. )

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #2 : Nisan 28, 2007, 11:37:49 ÖÖ »
Yorum yazmayın derken atışma olmasın diye demiştim serkan. çünkü illaki sert tartışma çıkaracak birileri giriyo konuya. herkes güzell bir dille eleştri yapmasını bilmiyor... Ayrıca tahriğe yönelik video diyosun sonuçta bu pozisyonlar başka maçtan alınma değil ki... herşey ortada. ben hakem feneri tuttu demiyorum hakem berbat bir maç çıkarttı ama şunu da unutmayalım ki Beşiktaş içinde kritik hatalar yaptı...

Ayrıca Kaleciniz Serdar' ı kutluyorum, Cüneyt Arkının filmlerinde dayak yiyen figüranlardan daha iyi rol yapıyor...İzledikçe o pozisyonu gülüyorum... :D

Selamlar,

DEDİĞİM GİBİ LÜTFEN YORUM YAPILMASIN. BEN İZLEDİĞİM BİR VİDEOYU PAYLAŞMAK İSTEDİM. HERKES KENDİNE GÖRE HAKLI ZATEN...

Bence bu video tamamen tahriğe yönelik bi  video olmuş cevap yazılmasını istemiyosan koyma ozaman sende video yu. Kusur bakma ama hem bu sitede böle konuşmaların yapılması sakıncalı deniliyo her maç konusunda, hemde böle bi video koyuluyo bu ne perhiz bu ne lahana turşusu denir bu olaya.

Selamlar..

( Bu kupa konusu açılmamıştı, açılmamasını da tercih ederdim. )

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 28, 2007, 11:47:43 ÖÖ »
Vallahi Serdar ın durumuna bende gülüyorum hatta maçı seyrederkende baya neşeli dakikalar geçirdik sayesinde :) ama faul dü bence . Tahrik derkende bu video nun bu siteye koyulmasından dolayı öyle demiştim. Evet haklısın iki taraf içinde çok fazla yapılmaması gereken hatalar yaptı maçın hakemi. Ama Fenerbahçe li yöneticilerin ve taraftarların isyanı sadece bu maça yönelik değildi sezon başından beri tapılan hatalara yönelikti vede bence haklılar sonuna kadar. Saygılar.

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #4 : Nisan 28, 2007, 12:01:12 ÖS »
Serdar' a faul olabilir ama Baki' nin kalecinizin yüzü ile hiç bir teması yokken topun kaçtığını görünce yüzünü tutup yerde kıvranması futbol ahlakına aykırıydı... Hakem zaten son maçını yönetti bence daha maç vereceklerini düşünmüyorum... Zatenn hakemlerden gerçektende çekmeyen takım sayısı az. Hataları yüzünden şampiyonluk kaçıran küme düşen her ülkede takımlar var. Bunun önüne geçilmesi biraz zor. Ne zamanki teknolojik bir sistem tam anlamıyla oturana kadar...

Ayrıca Forumumuz otomotiv ile ilgili fakat kurulan arkadaşlıklar çok güzell. ee doğal olarak bunun dışında sevilen diğer ilgi alanları hakkında da paylaşımların olması gayet doğal bence... Futbola birkaç kendini bilmez yaptığı holiganlık yüzünden soğuk bakılıyor. Ben çok iyi bir Beşiktaşlıyım. Bugüne kadar defalarca maça da gittim korkulan grup çarşının içinede girdim ama bir kere kavga etmedim. çünkü ben oraya maç izlemeye gittim. Burada tamamen kişisel mantık öne çıkmakta...

Selamlar,

Vallahi Serdar ın durumuna bende gülüyorum hatta maçı seyrederkende baya neşeli dakikalar geçirdik sayesinde :) ama faul dü bence . Tahrik derkende bu video nun bu siteye koyulmasından dolayı öyle demiştim. Evet haklısın iki taraf içinde çok fazla yapılmaması gereken hatalar yaptı maçın hakemi. Ama Fenerbahçe li yöneticilerin ve taraftarların isyanı sadece bu maça yönelik değildi sezon başından beri tapılan hatalara yönelikti vede bence haklılar sonuna kadar. Saygılar.

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 28, 2007, 12:22:25 ÖS »
Bence herkes seviyeliyeli bir şekilde tartışsa bu ortamda maç muhabbeti yapmak çok zevkli olur diye düşünüyorum ama dediğin gibi sert tartışma çıkaracak birileri giriyo illaki konuya. Bu arada video yu siteye koymanıda tatlı bir şekilde eleştirdiğimi sanıyorum umarım kimseyi üzüp veya kızdırmamışımdır.

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #6 : Nisan 28, 2007, 12:33:01 ÖS »
Dediğin doğru zevkli olur. Çünkü burada hep bir aradayız her zaman. Ama malesef ki sağduyulu olamıyoruz... o yüzdende yorum konusuna çekinceli yaklaşıyorum ben...Merak etme eleştrini ben gerektiği gibi algıladım ayrıca bir kişi olumsuz, kaba yakışmayan yorum yapmışsa, benim ona daha seviyeli cevap vermem gerekir. Çünkü herkes kendi yaptığı yorumdan anlaşılır. Atışmak, laf katılımına girmek çok kolay ama önemli ve zor olan doğruyu seviyeli olarak tartışmaktır...Kişilik meselesi tamamen...

Selamlar,

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #7 : Nisan 28, 2007, 07:27:14 ÖS »
son kez olarak TeamHondaTurkey sitesinin HondaFunClub amaçlı olduğunu hatırlatmak istiyorum. Futbolun adresi burası değil arkadaşlar...
İlginiz için Teşekkürler