Gönderen Konu: İLGİLENENLERE 14 ŞUBAT KARARLARI !!!  (Okunma sayısı 2566 defa)

NAZ

• Ziyaretçi
İLGİLENENLERE 14 ŞUBAT KARARLARI !!!
« : Şubat 10, 2007, 11:08:46 ÖS »
Tembellik edilmeyip erkenden kalkılacak. Güzel bir kahvaltı yerine müsli klasiğine uyulacak. Eş dosttan gelen “sevgililer günün kutlu olsun” mesajları, o saniye silinecek.

Kazara kapı çaldığında acaba omu ihtimali düşünülmeyecek.

Sessiz telefonlar, “konuşmaya cesaret edemeyen süper bir aşık” şeklinde yorumlanmayacak. Yanlış numara deyip geçilecek.

E-posta yoluyla gelen mesajlarr özenle “delete” edilecek.

“akşam Gözüm internette, kulağım maçta  huzurlu bir akşam yaşanacak.

Cep telefonu evde bırakılıp yürüyüşe çıkılacak.

“Geçiyordum uğradım” havasında DVD kiralayan dükkana gidilecek. “Mesajınız Var” tarzı azılı “romantik komedi”lerden en az üç tane seçilecek. Rota derhal eve çevrilecek.

Yol üstündeki çiçekçi vitrinlerine burun kıvrılacak.

Eve girince uzun bir müzik ve kahve seansına dalınacak.

Y denen o kadın bir an bile düşünülmeyecek. Zaten hak etmiyor.

Geçen seneki sevgililer günü hatırına, “eski sevgili” nostaljisi yapılacak. O geri zekalıya küfredip rahatlanacak. Kendine asla toz kondurulmayacak.

1500’üncü kez “Pretty Woman” izlenecek..

Duşun ardından Lounge 102 ve bornozla zaman su gibi akıp gidecek.

Y denen kadının önceki mesajları bir bir silinecek. “Zaten ortaokul çocuğu olsa, bu odundan iyi mesaj yazardı” denilip, kadın iyice bir harcanacak.

Sıkı dost eski sevgiliyle uzun bir telefon muhabbeti yapılacak.

“Ben nerde hata yaptım” adlı güzide şarkı akla bile getirilmeyecek.

Bekar ve özgür bir erkek olmanın tadına varılacak.

Bütün single party teklifleri, nobran tavırlarla reddedilecek.

İç çamaşırı çekmecesindeki narin parçalar tek tek ayna karşısında denenecek. Kendi kendine gaza gelinecek.

Karakutu sayesinde telefon kahkahaları atılacak.

Ardından, rutin aile konuşmaları hakkıyla yerine getirilecek. İyice şaşkınlaşıp, “Sevgililer gününüz mübarek olsun babacığım, cümlemizin” gibi dangalakça laflar etmemeye özen gösterilecek. Evlatlıktan reddedilmekten kaçınılacak.

Aramayı ihmal etmeyen gay erkek arkadaşla müstehcen espriler yapılacak. (Esprili gay erkek arkadaş, her modern kadının hayatında, olmazsa olmaz figürdür. “Nihayet benim de oldu” diyeceğiniz güzellikler listesinde, arabadan bile önce gelmelidir.)

Radyodaki “sevgililer günü promosyonları” duyuruları, başka istasyonlara kaçılarak protesto edilecek.

Sese neşeli bir hava verip, telefonla yemek sipariş etmek suretiyle evdeki sessiz protesto, sürdürülecek. Pasif-agresif direnişin madalyası sabırla beklenecek.

Kadim dostlar aranıp gecikmiş planlara sitem edilecek.

Sevgiliden kazık yediği bilinen arkadaşların telefonları açılmayacak. Kendi derdimiz kendimize yetecek.

Alışveriş merkezlerine adım atılmayacak.

“Sevgili günlük”ten tek satır okunmayacak.

“Alternatif bir plan” umudu korunacak.

Birbirini seven çiftlerden uzak durulacak. Hatta “boşanmış ve çocuklu” arkadaşlar ideal olacak.

Evden çıkmaya iyice üşenilecek. “Tek kişilik pijama partisi”ne start verilecek. Kazak eşofmanın, paçalar da çorabın içine sokulacak. Kanepe ve battaniye aşkına teslim olunacak. Ve en kötü TV dizilerine bile şans tanınacak.

Üşenmeden çıkıp abur cubur alınacak.

Yarın “sigarayı bırakmaya'' yemin edilecek.

Bal aromalı puro ve kırmızı şarapla gecenin idrakine varılacak.

En nihayet “bekar beyaz ve özgür bir kadın” olarak uykuya dalınacak.

Böylece 14 Şubat sağ salim atlatılmış olacak.

vtec-26

Ynt: İLGİLENENLERE 14 ŞUBAT KARARLARI !!!
« Yanıtla #1 : Şubat 10, 2007, 11:26:54 ÖS »
paylaşım için teşekürler güzel plan ama kimsenin uygulayacagını sanmam ayrıca bu söze koptum süper yaw
"Geçen seneki sevgililer günü hatırına, “eski sevgili” nostaljisi yapılacak. O geri zekalıya küfredip rahatlanacak. Kendine asla toz kondurulmayacak."

NAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 10, 2007, 11:30:12 ÖS »
bence uygulayacak olan bi ton insan olabilir biliyosun sevgilisi olamayn istisnalar var :) göz ardı etmemek lazım onları bakarsın bundan daha uçuk şeyler yaparlar bellimi olur aşksız insandan herşey beklenir :)

vtec-26

« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2007, 11:34:26 ÖS »
şöle söyliyeyim benim tanıdıgım erkekler sabah erkenden kalkıp kavaltı bile yapmadan kenine çekidüzen verir ve gün bitmeden bir sevgili aramaya başlarlar (nerden biliyon diye sorarsan zamanında bende yapmıştım ;))

NAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2007, 11:39:16 ÖS »
hmmm tabi ben işin o tarafını bilmiyordum buda bi girişim bizim türk erkeği böle günlerde enteresan girişimler yapmaya bayılır o zaman dikkatli olmak lazım desene ;)
bu arada harbi dürüstsün yani bende yaptım zamanında falan duyulmasın yerin kulağı vardır :)

vtec-26

« Yanıtla #5 : Şubat 10, 2007, 11:43:28 ÖS »
benim kimseden gizlim saklım yoktu duysalar ne olacak ki ;) (bilof yaptım duymazlar demi 8-[)

NAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 10, 2007, 11:46:58 ÖS »
valla duyan duydu  ben sana  dedim yerin kulağı var diye bittin sen bittin harbiden şart oldu hediye falan akıllıca davranman lazım yoksa elindekinden de olcaksın benden sölemesi :)

vtec-26

« Yanıtla #7 : Şubat 10, 2007, 11:50:38 ÖS »
doğru söylüyorsun ben susayım bari gitti ya karizma felanda kalmadı pısırık olduk kaldık

NAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Şubat 10, 2007, 11:54:57 ÖS »
aman estfr :)

SS

« Yanıtla #9 : Şubat 11, 2007, 11:00:15 ÖS »
 :kus :koskos

EMİR_VTI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 12, 2007, 01:58:39 ÖÖ »
sewgililer gününde 1 şişe jack alınıcak
 güzel 2 3 dvd alınıp akşama kdr izlenecek o arada saroş olunucak
 sonra sızılıp yatılıcak sonra sabah başım ağrımasın die o kdr içkinin üstüne 4 bira içilip tekrar yatılıcak
  sonra mide ekşidiği için kalkılıcak 'allah cezanı wersin snin yüzünden her bi işim ters gidio' die sewgiliye msj atılıcak
 sinirler bozulduğu için ewin ordaki tekele gidilip son kalan parayla 4 5 tane daha bira alınıcak oda içilicek
 tabi bu arada msnde çewrim dışı görülünücek sabah alnında klawyenin izi çıkmış bi waziyette mutlu we boynu tutuk uyanılıcak
 eski kız arkından gelen msj sni tekrar delirticek we 14 ün üstüne 15 şubat daha içerek geçilicek taaki kontürler bitip o msjlar atılmamaya başlayana kdr  ;D

bi çözümde bnden  :okkalp :okkalp :okkalp

NAZ

• Ziyaretçi

NAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 12, 2007, 04:27:27 ÖS »
sewgililer gününde 1 şişe jack alınıcak
 güzel 2 3 dvd alınıp akşama kdr izlenecek o arada saroş olunucak
 sonra sızılıp yatılıcak sonra sabah başım ağrımasın die o kdr içkinin üstüne 4 bira içilip tekrar yatılıcak
  sonra mide ekşidiği için kalkılıcak 'allah cezanı wersin snin yüzünden her bi işim ters gidio' die sewgiliye msj atılıcak
 sinirler bozulduğu için ewin ordaki tekele gidilip son kalan parayla 4 5 tane daha bira alınıcak oda içilicek
 tabi bu arada msnde çewrim dışı görülünücek sabah alnında klawyenin izi çıkmış bi waziyette mutlu we boynu tutuk uyanılıcak
 eski kız arkından gelen msj sni tekrar delirticek we 14 ün üstüne 15 şubat daha içerek geçilicek taaki kontürler bitip o msjlar atılmamaya başlayana kdr  ;D

bi çözümde bnden  :okkalp :okkalp :okkalp
=d> =d> ELLERİNE SAĞLIK hehhehh tabi çoğaltılabilir ;)