Gönderen Konu: HONDATÜRKİYE BİZ BU MODELLERİ DE GÖRMEK İSTİYORUZ !!!  (Okunma sayısı 3602 defa)

By_Erdem

HONDATÜRKİYE BİZ BU MODELLERİ DE GÖRMEK İSTİYORUZ !!!
« : Şubat 28, 2011, 11:05:54 ÖS »
Arkadaşlar bildiğimiz gibi bizler hondayı seven belkide bir kaçımız hondayla yeni tanıştı sevdi hondaya gönlünü verdi biliyorsunuz hondalarımıza canımız kadar bakarız... neyse konuyu daha fazla uzatmadan sadede gelmek lazım.

Arkadaşlar bildiğimiz gibi hondanın geçmişte piyasaya sürdüğü nice değerli honda modelleri var ( 1.6 Civic VTİ , 1.6ies gibi ve daha nice modeller tr ye gelmeyen gelen ) ancak benim düşüncem şöyle diyorum ki biz bu efsane olan honda modellerini ve piyasaya sürülüş yıllarını yazarak bi anket oluşturalım ve sitede oylama yapalım güzel bir yazı hazırlayıp bu tutulan kasaları belkide olmasını istediğimiz farklı istekleri mesela dizel civic gibi bunlarıda ekleyelim bu anketin içine veya çıkan sonucu kullanalım diyorum. Şöyle ki mesela 1.6 civic vtı 96-97-98-99 kasa çok tutuldu atmosferik motor bu çıkan sonucu alıp tüm site adına güzel bir yazı yazalım bir metin oluşturalım ve o içerikte hondadan beklentilerimizi yazalım bunu hondatürkiye gönderelim ama bu bir kaç kişiyle olacak birşey değil çoğumuzun katılması lazım en azından cvp bile gelmedi diyelim birilerinin ciddi manada ilgisini çekeriz diye düşünüyorum.

Ve oluşturduğumuz metnin altına saygılarımızla www.teamhondaturkey.com diyelim ve bu sitenin isminide belirtelim arkadaşlar

Tabi ki siz değerli arkadaşlar bu konu hakkında ne düşünür değerli yetkililerimiz ne düşünür bilemem

ama şimdiden yorumlarınız için çok teşşekürler

umarım çok fazla hayalci konuşmamışımdır  >=ok

« Son Düzenleme: Mart 01, 2011, 12:23:22 ÖS Gönderen: ENG »

ENG

Ynt: HONDATÜRKİYE BİZ BU MODELLERİ DE GÖRMEK İSTİYORUZ !!!
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2011, 12:34:53 ÖS »
2011 civic si coupe k20z3 lü mesela  yada eskilerden 2000 integra typer b18c li yada 1999 ek9 civic typer b16b li hiç fena olmazdı

By_Erdem

« Yanıtla #2 : Mart 01, 2011, 02:07:22 ÖS »
2011 civic si coupe k20z3 lü mesela  yada eskilerden 2000 integra typer b18c li yada 1999 ek9 civic typer b16b li hiç fena olmazdı

tşkrler abi yorumun için çok güzel modeller varmı arkadaşalr arttıran ?

Gerçekten Hondaya Ne İstediğimizi Belirtmeliyiz Ve Bu Konuda Israrcı Olmalıyız Diye Düşünüyorum...

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #3 : Mart 01, 2011, 04:07:19 ÖS »
bu modeller normalde geliyor tr ye ama türkiyedeki servis ağı bu araçların tamirini kaldıramıyor yani şöyle bizim honda servisleri cimri
teknikerlerini japonyaya eğitime gönderme masrafından kaçınıyor

yani sen istediğin kadar mail at ytazı yaz adamların zihniyeti servis ağımız bu gibi araçların tamirine elverişli değildir diye geri savunma yapıyor

yeterince aydınlatmışımdır inşallah

hakan880

« Yanıtla #4 : Mart 01, 2011, 04:19:46 ÖS »
93 si dohc vtec sedan veya sedan coupe (kodunu bilmiyorum)

By_Erdem

« Yanıtla #5 : Mart 01, 2011, 04:52:22 ÖS »
bu modeller normalde geliyor tr ye ama türkiyedeki servis ağı bu araçların tamirini kaldıramıyor yani şöyle bizim honda servisleri cimri
teknikerlerini japonyaya eğitime gönderme masrafından kaçınıyor

yani sen istediğin kadar mail at ytazı yaz adamların zihniyeti servis ağımız bu gibi araçların tamirine elverişli değildir diye geri savunma yapıyor

yeterince aydınlatmışımdır inşallah

sağol abi peki zamanında bu araçları piyasaya sürebildiyse honda neden şimdi piyasaya sürmüyor yoksa honda küçülmeyemi gidiyor bence gerekirse honda japonyaya olşturduğumuz metni ingilizceye çevirip gönderebiliriz metin oluşturulsun ben gerekirse ingilizceye çevittiririm yeter ki bu adım bizden atılsın haksızmıyım abi

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #6 : Mart 01, 2011, 05:01:31 ÖS »
siz tr için mi konuşuyorsunuz yoksa eski model motorlar için düyaya mı neden çıkarmıyor  diyorsunuz

tr içinse yukarıda yazdım tr de bu araçlar için yetki ağı sadece servis manueli ile sınırlı sizce başka bir sebebi varmıdır ?

By_Erdem

« Yanıtla #7 : Mart 01, 2011, 05:20:23 ÖS »
siz tr için mi konuşuyorsunuz yoksa eski model motorlar için düyaya mı neden çıkarmıyor  diyorsunuz

tr içinse yukarıda yazdım tr de bu araçlar için yetki ağı sadece servis manueli ile sınırlı sizce başka bir sebebi varmıdır ?

Diyelim ki bi metin oluşturup hondatürkiyeye gönderdik honda tr den beklediğimiz umduğumuz cevabı alamadık YAni senin dediğin gibi geri savunma yaparlarsa  bu sefer honda japonyaya derdimizi anlatalım mesela atıyorum hem yukarda yazılı olan araçlar ENG abinin Hakan880 nin ve benim bahsettiğim araçları bi ankete sunucaz anket değerlerinide metine eklicez beklentilerimizi önerimilerimizi yazıcaz

Sonuçta biz ne kadar hondayı sevsekte onların müşterisiyiz beklentilerimizi sunmak lazım gerektiğini düşünüyorum

Ben Gece Saat 4:15 civarı hondatr ye dayanamayıp bi mail attım hondatr yi aradım daha sonra dayanamayıp konunuz incelemeye alınmıştır dediler şimdi gelecek cevabı bekliyorum

Yazdığım Metnin Sonunada

Honda'nın Sloganı Gibi The Power Of Dreams yani gücümüz düşlerimizdir sloganından yola çıkarsak ben ve benim gibi düşünen bir çok genç arkadaşımızın gücümüz hayallerimizdir diyenlerin hayallerini boşa çıkarmayın dedim ve gönderdim

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #8 : Mart 01, 2011, 05:31:57 ÖS »
ee ozaman bi imza metni düzenle bu imza metnini herkesle paylaş herkes bu metni kendi mail adresinden hondaya göndersin

By_Erdem

« Yanıtla #9 : Mart 01, 2011, 05:37:09 ÖS »
ee ozaman bi imza metni düzenle bu imza metnini herkesle paylaş herkes bu metni kendi mail adresinden hondaya göndersin

bunu düzenlicem konuya gerektiği kadar ilgi görsün metni yazmada gönüllüyüm ben düzenlemesinde de bi arkadaşımız gönüllü olsun ortaya ciddi ve güzel birşey çıkaralım diyorum herkez konuda fikrini hangi aracı tuttuğunu hangi modelini sevdiğini belirtsin ister 2011 model ister geçmiş model farketmez önemli olan alacağımız oranlar gerekli katılım sağlansın seve seve metni düzenlerim abi ;)

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #10 : Mart 01, 2011, 05:43:16 ÖS »
sen metni düzenleyeceksin faceden burdann  herkese ileteceğiz daha sonrasın da ilgili olanlar zaten formu doldurup gönderirler
vya copy paste direk hondaya

By_Erdem

« Yanıtla #11 : Mart 01, 2011, 05:47:30 ÖS »
sen metni düzenleyeceksin faceden burdann  herkese ileteceğiz daha sonrasın da ilgili olanlar zaten formu doldurup gönderirler
vya copy paste direk hondaya

Ok abi şimdiden hazırlamaya başlıyorum hazırladığım zaman metni bu konunun altına yapıştırırım örnek bi metin değerlendiririz gerekli düzeltilecek alanlar gördüğümüzdede şu şurasını düzelt şuraya ekle şunu yaz dersiniz tşkr ederim...

By_Erdem

« Yanıtla #12 : Mart 01, 2011, 06:36:43 ÖS »
www.teamhondaturkey.com   Ekibi Olarak Tüm  Honda Ailesine Başta Selamlarımızla ,

www.teamhondaturkey.com Nisan 2006’da Hayata Geçmiştir Sitemiz’in İçersinde Azımsanmayacak Derecede Honda Tutkunu Üye Bulunmaktadır  Ve Ortak Bir Düşünceyle İstekle  XX.XX.XX XX Tarihinde Sitemizde Bir Anket Oluşturduk. Bu Anketin İçeriğinde Honda’nın Geçmişte ve Şimdi Ki Zamanda Yer Alan Modeller i Azımsanmayacak Derecede Fazlaydı  Örneğin Sitemizde Anket Sonucu En Çok Yüksek Oy Alan Modeller  ;

1.Sırada 2011 Model civic si coupe k20z3 XXX kişinin katılımıyla
                                   2. Sırada 96-97-98-99 Model  1.6 Civic VTİ xxx kişinin katılımıyla
                                   3.Sırada 93 si dohc vtec sedan veya sedan coupe xxx kşinin katılımıyla
                                   4.Sırada 1999 ek9 civic typer b16b xx kişinin katılımıyla
                                   5.Sırada 1.6 Civic Dizel

Toplam Ankete Katılan Kişi Sayısı : XXX.XXX bin kişidir

Sıralamlar Bu Şekilde Gerçekleşmiştir.Biz www.teamhondaturkey.com gibi genç bir topluluk olarak Honda’dan beklentimiz Böylesi Taktire Şayan Arabaların Neden Ülkeye Gelmediğini Veya Neden Artık Üretilmediğini Merak Ediyoruz Açıkçası. Oysa Ki 2.Sırada Yer Alan 1.6 HONDA CİVİC VTI gibi 160 hp’lik atmosferik motorlu canavar gibi bir arabayı açıkçası bizler hondanın bir atılım yaparak yeniden hayata geçirilmesi gerektiğini honda sever gençler olarak düşünüyoruz.
Hondanın Sloganı Bizimde Sloganımızdır Gücümüz Düşlerimizdir. Bizim gücümüz olan düşlerimizi boşa çıkarmamanız dileğiyle
Tüm Honda Camiasına Çalışmalarında Başarılar Diler , Honda’nın Her zaman otomobil dünyasına ve geleceğe yeni ufaklar açmasını temenni ederiz

Saygılarımızla TeamHondaTurkey.Com Ekibi

Metni Bu Kadar Düzenleyebildim Varmı Yetermi arkadaşlar çok kısa mı olmuş

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #13 : Mart 01, 2011, 09:38:30 ÖS »
www.teamhondaturkey.com   Ekibi Olarak Tüm  Honda Ailesine Başta Selamlarımızla ,

www.teamhondaturkey.com Nisan 2006’da Hayata Geçmiştir Sitemiz’in İçersinde Azımsanmayacak Derecede Honda Tutkunu Üye Bulunmaktadır  Ve Ortak Bir Düşünceyle İstekle  XX.XX.XX XX Tarihinde Sitemizde Bir Anket Oluşturduk. Bu Anketin İçeriğinde Honda’nın Geçmişte ve Şimdi Ki Zamanda Yer Alan Modeller i Azımsanmayacak Derecede Fazlaydı  Örneğin Sitemizde Anket Sonucu En Çok Yüksek Oy Alan Modeller  ;

5.Sırada 1.6 Civic Dizel

Sıralamlar Bu Şekilde Gerçekleşmiştir.Biz www.teamhondaturkey.com gibi genç bir topluluk olarak Honda’dan beklentimiz Böylesi Taktire Şayan Arabaların Neden Ülkeye Gelmediğini Veya Neden Artık Üretilmediğini Merak Ediyoruz Açıkçası. Oysa Ki 2.Sırada Yer Alan 1.6 HONDA CİVİC VTI gibi 160 hp’lik atmosferik motorlu canavar gibi bir arabayı açıkçası bizler hondanın bir atılım yaparak yeniden hayata geçirilmesi gerektiğini honda sever gençler olarak düşünüyoruz.
Hondanın Sloganı Bizimde Sloganımızdır Gücümüz Düşlerimizdir. Bizim gücümüz olan düşlerimizi boşa çıkarmamanız dileğiyle
Tüm Honda Camiasına Çalışmalarında Başarılar Diler , Honda’nın Her zaman otomobil dünyasına ve geleceğe yeni ufaklar açmasını temenni ederiz

Öncelikle böyle bi konu için çok tşk ederim.
Şİmdi şahsi düşüncem Dizel ve 2011 Cıvıc Sı Coupe yani yeni modeLLeri getirebiLiriz beLki ??? fakat 96-99 karoserini fabrikaya nasıL bir şekiLde üretmeye ikna edebiLeceqiz ki ???
Yani bu 99 modeL bi aracı fabrikaya 2011 model olarak yeniden istesekte yapacakLarını sanmıyorum ma ne oLursa oLsun arkanızdayım.
SayqıLar...

By_Erdem

« Yanıtla #14 : Mart 01, 2011, 11:08:09 ÖS »
www.teamhondaturkey.com   Ekibi Olarak Tüm  Honda Ailesine Başta Selamlarımızla ,

5.Sırada 1.6 Civic Dizel

Öncelikle böyle bi konu için çok tşk ederim.
Şİmdi şahsi düşüncem Dizel ve 2011 Cıvıc Sı Coupe yani yeni modeLLeri getirebiLiriz beLki ??? fakat 96-99 karoserini fabrikaya nasıL bir şekiLde üretmeye ikna edebiLeceqiz ki ???
Yani bu 99 modeL bi aracı fabrikaya 2011 model olarak yeniden istesekte yapacakLarını sanmıyorum ma ne oLursa oLsun arkanızdayım.
SayqıLar...

Zaten Oylama Sonucu Anket Sonucu Farklıda Çıkabilir Bu Sadece Örnek Bi Metin Düzenlenir Yenilenir tekrar ortaya sunulur şahet farklı çıkmazsa Honda Üretmeze Bile En Azından Böyle Bi İsteğin Talebin Olduğunu Bir Köşeye Not Alacaktır Diye Düşünüyorum ayrıca alacağımız cevabıda beklememiz lazım ;)

Bi Faaliyat göstermeden yapılan birşey vardır bide faaliyet gösterip alınan sonuç vardır bakıcaz arkadşım ayrıca bende yorumun için çok tşkr ederim :) seninde aklında bi honda modeli varsa lütfen yaz yaz ki oylama yapıcaz çünkü
« Son Düzenleme: Mart 01, 2011, 11:10:47 ÖS Gönderen: By_Erdem »

japantechtr

• Japan Tech TR
« Yanıtla #15 : Mart 03, 2011, 10:24:39 ÖÖ »
tertemiz 2011 model bi eg kasa civic sahibi olmak isterdim açıkçası..her türlü desteklerim, allah utandırmasın..