Gönderen Konu: HOnda Hayali  (Okunma sayısı 2480 defa)

OzzWoLF

HOnda Hayali
« : Mayıs 12, 2009, 08:26:10 ÖÖ »
Anlatacam Olay İstatistik Olarak Sonuç Vermiştir  >%6rol  >%6rol

10 Yaşındaki Çocugun hayali:
Tüm gün Honda Jazz içinde oyun oynamak ve eglenmek ister.Bir o yana bir öbür yana koltukları tepeleye tepeleye oynamak.yemeginide döke döke demek ister.

20 Yaşındaki Genç Delikanlının hayali:       
Sokaklarda kendini kanıtlamak ister.Honda Cİvic'e  bindigi zaman herkezi geride bırakarak şehrin en iyi sürücü olmak.Arkadaşlarlarıyla eglenirken arabadan yükselen basslarla dinlenir.

25yaşındaki Adamın hayali:
Artık kendiside bilir sokak katılımlarında kendisini geçemeyecegini.Bilir kendi gücünü ve Honda Type-R'ın kurt gibi saglam ve hızlı oldugunu.Sokaklar mı? kalsın der.Asıl hedefi BMW ve Mersedeslere kafa tutmaktır.

30 Yaşındaki Adamın hayali:

Konforun ve hızın düşkünü olmuş.Honda Accord'Da hayatın zevkini sürmektedir.Hem hızında hemde konforundan artık emindir.Dostlarıyla bir deniz kenarına çekipte masa kurup içmenin bedelini hiç bir şey ödeyemez der.Çünkü onu bukadar iştahlandıran hem hondasıdır hemde  hondaya olan aşkıdır.

40 Yaşındaki Adamın hayali:

Sonunda istegi bütün özellikleri toplanmış Honda HR-V  bulmuştur.Aileside bunda hem fikirdir.Ne caddeler ne çamurlar ne topraklı yollar  kendini engelleyemez bilirki Hondası her şeyin üstüsünden gelmektedir.Bibde yaşlılıgın verdigi heves vardırki dede sahibi olunca tam olacaktır onun için.Torunlarıda Hondayı sevecek olması onu mutlu edecektir.

Eminim bu hayaller gerçekleşir.

Keyifli Sürüşler Hondacılar ;)

Quantum

• Ziyaretçi
Ynt: HOnda Hayali
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2009, 08:39:42 ÖÖ »
CRV olarak değiştirelim biz en sondakini
HRV tarih oldu çünkü :D

Paylaşım için teşekkürler

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2009, 08:42:12 ÖÖ »
Güzel paylaşım teşekkürler.
Yalnız ben herhalde geriden geliyorum daha 20 yaşdakindeyim :D

HonDaGırL

« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2009, 08:46:34 ÖÖ »
çok güseL bi istatistik oLmuş vaLLa doru hrv yerine bende crv diorm  payLaşım için thankss

OzzWoLF

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2009, 09:21:20 ÖÖ »
Saolun teşekkur ederim.yeni hikayelerimle siz okuyucularıma güzel  vakit geçirmek isterim tabiki

ctefan

« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2009, 09:29:39 ÖÖ »
gerçekten süper olmuş buda bir gerçek ömür biter honda aşkı bitmez!elerine saglik kardeşim paylaşim için teşekürler

OzzWoLF

« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2009, 09:36:39 ÖÖ »
teşşşekur ederim.Şimdide güzel bi hikaye yazıyorum.Süper oluyo okumaktan çıldırıp direk arabanıza koşacaksınız.

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2009, 02:01:06 ÖS »
Güzelmiş,sağoL :)

Benim hayalimde buna benzer.Hayatım da hiç araba kullanmadım.Ama kendime bir söz verdim ilk süreceğim araba HONDA olacak.kaç model olursa olsun.yeter ki HONDA olsun.

OzzWoLF

« Yanıtla #8 : Mayıs 12, 2009, 02:22:33 ÖS »
Aynen aras katılıyorum sana bende hiç araba sürmedim.Para biriktiriyorum ehliyeti almak için.İlk arabam honda olacak ve bende hayalimi gerçekleştirecegim.

asmaz

« Yanıtla #9 : Mayıs 12, 2009, 10:33:14 ÖS »
ins kücüklerin hayalleri böyle olur diycem ama genellikle ferrari porsche falan diyolar :)

yalçınn

« Yanıtla #10 : Mayıs 12, 2009, 10:44:19 ÖS »
bende tersten geliyorum galiba bi gücüm yetse hemen bi CRV alacağım (yaşım 30)

fikito

« Yanıtla #11 : Mayıs 13, 2009, 01:52:19 ÖÖ »
ben şuan civicteyim hayal olan typer inş olur :) benim ve digerlerinin :)

OzzWoLF

« Yanıtla #12 : Mayıs 13, 2009, 07:58:37 ÖÖ »
Allah herkezin gönlüne göre versin(sakın gölünüzden Porshe 911 turbo Gt geçirmeyin :D )

asmaz

« Yanıtla #13 : Mayıs 13, 2009, 10:06:07 ÖS »
hayalim ins accord bi tane :)