Gönderen Konu: Honda ’Gökkuşağı’nın altında’ start aldı  (Okunma sayısı 1794 defa)

ALG

• THT
Honda ’Gökkuşağı’nın altında’ start aldı
« : Mart 16, 2006, 09:47:45 ÖÖ »

Türkiye’deki 8.5 milyon özürlünün geleceğini yakından ilgilendiren ’Gökkuşağı Kampanyası’ Honda’nın ana sponsorluğunda başladı. Özürlüler için mesleki rehabilitasyon, eğitim ve Bağımsız Yaşam Merkezler’i kurmayı amaçlayan kampanyaya Honda tarafından bir de özürlü aracı bağışlandı. Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Karaarslan, Gökkuşağı projesinin başladığı gecede Honda tarafından özel olarak özürlüler için üretilen otomobilin anahtarını Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a sundu. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve İstanbul Oyuncak Müzesi gibi kurumlarla yaptığı işbirlikleriyle sosyal sorumluluk bilincine önem veren Honda projenin sponsorluğunu üstlenerek, özürlülere verdiği önemi ortaya koydu. Proje ile ülke nüfusunun yüzde 12’sini oluşturan 8.5 milyon özürlünün hayat standartlarının gelişmesi amaçlanıyor. Gökkuşağı Kampanyası kapsamında, T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile Türkiye’nin ilk Çok Programlı Özel Eğitim Merkezler’i açılacak. Merkezler ilk aşamada Ağrı, Ardahan, Artvin, Batman, Bingöl, Iğdır, Mardin, Şırnak ve İstanbul’da açılacak, daha sonra 19 ile yaygınlaştırılacak. Kampanyanın onursal başkanlığını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaparken, İbrahim Kutluay, Sinan Çetin, Hülya Avşar ve Perran Kutman gibi isimler de projeye destekte bulunuyorlar.

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mart 16, 2006, 01:59:09 ÖS »
Tebrikler Honda Türkiye'ye.... =D>

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Mart 16, 2006, 02:04:47 ÖS »
benimde gerçekten çok hoşuma gitti..bu duyarlılık Hondaya çok yakıştı.