Gönderen Konu: HONDA Aşkı  (Okunma sayısı 6584 defa)

Ronin

HONDA Aşkı
« Yanıtla #25 : Ocak 01, 2006, 08:35:32 ÖÖ »
ben yeni bir üyeyim
aracım 2006 model sedan civic otomatik kozmik gri
honda aşkıma gelinde bundan evvel 2 defa opel marka aracım oldu ilkinden keyif aldım ikincisinden keyif alamadım 2004 te tesadüfen antalyadaki bayilerine giderek tanıstıgım hondaya o an aşık oldum nedenleri; bayide gerçekten müşteri gibi karşılandım ilgi alaka ve aracın o an bize tanıtımı mükemmeldi sıcak bir ortamdı gercekten ,bindiğim ve incelediğim aracın içi acık renk döşeme oldukca iyi malzemelerden yapılmıştı görüntüsü estetiği duruşu bile güzeldi arabanın ,çekik farlar sportif bir duruş bir insan başka ne isterki zaten... hondaların ne kadar performanslı oldugunu kullanan arkadaşlarımdan biliyordum. 1,6 110hp
hızlanma rekortmeni kalkısta. buda beni etkilemişti birde şu husus var japonlar kötü mal yapmaz abi :-D derken ogünden bu güne kısmet 2005 sonunaymış 10 gün ooldu arabamı alalı .Teslim aldıgım gün güneşin altında parlayan rengini gördüğümde 1 kez daha ve anahtarını alıp sürmeye basladıgımda 1 kez daha aşık oldum .. sanırım bu aşk uzun süre devam edecek  :D zaten hangi markanın insansı robotu business jeti ve formüla 1 otomobilinden oluşan 3 lüsü var sölesinlerde göreyim........

gmlksz

Ynt: HONDA Aşkı
« Yanıtla #26 : Ağustos 25, 2008, 11:08:59 ÖS »
ben alman ve amerıkan arabası dısında bır arabayı asla >%Sakin kapının onunee koymam dıyen bır adamdım ve her arabayı 6-7 ay kullanır bır sekılde degıstırdım :gulegule takı annem 14 subat 2008 de hedıye bır cıvıc alana kadar suan arabamı 10 sene kullanmak  >%6rol ıstıyorum uzerınde hala toz gormek mumkun degıl araba ıle vakıt gecırmek cok keyıflı gelıyor...

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #27 : Ağustos 26, 2008, 07:39:26 ÖÖ »
Bir zamanlar yani ortaokul yıllarımda aşırı derecede sinir olduğum bir markaya yıllar sonra tutulacağım ve onun içinde olacağım aklıma gelmiyordu...

Benim şahsi olarak ilk arabam oldu Honda ve iyiki de oldu...

honda_team

« Yanıtla #28 : Ağustos 26, 2008, 08:35:57 ÖÖ »
2005'deki konu ama olsun bende yazayım :

Aracım yok ama HONDA Fanatikliğine sizlerin sayesinde tutuldum. Kuzenim buura daha ilk bilgisayarı aldığımızda bu sitye giriyordu o bakarken bende yanındaydım tabiiki baktım güzel şeyler var sonra o gittikten sonra bende açtım dolaşım baktım güzel şeyler şöyle haziranda almıştım eylül ayına kadar forumu takip ettim (Ziyaretçi olarak) en sonunda eylül ayında üye oldum ve o zamandan bu zamana kadar fanatikliğim başlamıştır...

muRatpasa

« Yanıtla #29 : Ağustos 26, 2008, 08:43:28 ÖÖ »
benim Honda aşkım 92 si ile başladı ve asla bitmedi, zaten bitmesini de hiç istemiyorum... gördüğümde içimi huzur kaplayan 2 şey'den biridir Honda.

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ağustos 26, 2008, 08:57:30 ÖÖ »
benim nerdeyse 2 senelik bir geçmişim var bu sitede.honda yı ilk aşık oldugum an akrabamdaki typeR a binmem ile oldu.onun sesi,onun o adrenali koparttı zaten.ve bigün msnde sohbet derken.bak buda bizim sitemiz bi gir göz at denilmişti ve üye yapılmıştım.ilk forum maceram ''teamhondaturkey'' ile başladı yani.başka forumlada da üyeliğim falan varsada zaten,dosya indirmek ve önemli bir konunun linkini görmek için üye olmak zorunda kalırdım. >%6rol  tek takıldıgım ve aklımdan çıkaramadıgım sitemiz teamhondaturkey deki bilgiler,arkadaşlık,yardım,sohbet vs vs.... ortamını bu sitede buldum ve bu sitedende vazgeçeceğimi sanmıyorum.honda hayat onda.......

By_BuGr4

« Yanıtla #31 : Ağustos 26, 2008, 04:29:44 ÖS »
Aslında Honda aşkım babam emekli olunca başladı.Babam emekli ikramiyesiyle yeni bir araç almayı düşünüyordu renault broadway vardı o zamanlar.Babam her gün gazeteler bakar araç arardı.Bi gün ilanda Cr-v görmüş bakmış beğenmiş.Kafaya koymuş bundan alcam diye.Ben Oks'ye girmeden 20 gün önce almıştı ve ilk yolda gidişini pardon süzülüşünü :) görünce "o ne be" demiştim.İyikide almış SENİ SEVİYORUM BABA :D