Gönderen Konu: hersey HER10 için  (Okunma sayısı 14094 defa)

EXELANCE

hersey HER10 için
« : Nisan 13, 2009, 11:34:12 ÖÖ »
arkadaslar çok yakın zamanda birkaç maganda tarafından arkadasımızın oldurulmesine sesiz kalmamalıyız bence THT olarak bunu lanetle kınıyoruz ve en azından izinli olarak bir yolu trafiğe kapatıp sesimizi duyurmalıyız diye dusunuyorum.ve bukonuyla tht nin ilgilenmesini rica ediyorum. :ağlaa

ENS

Ynt: hersey HER10 için
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2009, 11:35:28 ÖÖ »
arkadaslar çok yakın zamanda birkaç maganda tarafından arkadasımızın oldurulmesine sesiz kalmamalıyız bence THT olarak bunu lanetle kınıyoruz ve en azından izinli olarak bir yolu trafiğe kapatıp sesimizi duyurmalıyız diye dusunuyorum.ve bukonuyla tht nin ilgilenmesini rica ediyorum. :ağlaa

+10,000  :ağlaa

HonDaGırL

« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2009, 11:37:03 ÖÖ »
sonuna kadar katıLıorm yetkiLiLerimiz neder biLmem ama yoL kapatmak yada farkLı bişiy biriLerinin bizi duyması Lazım:(

TC 400

« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2009, 11:41:58 ÖÖ »
yolu trafıye kapatmaktan cok. Ülke bazında yayın yapan bır gazeteye ılan versenız daha ii olur gıbıme gelıyor...

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 13, 2009, 11:44:00 ÖÖ »
tepki göstermeye tamam katılıyorum . ama ben kesinlikle yol kapatmaya karşıyım . Bana göre bencillikden başka bişey değil. Çünkü o esnada o yolu kullanması gereken hasta yada hamile taşıyan yada acil olarak gideceği yere ulaşması gereken araçların önüne kesmek bana göre doğru değil . ama diğer türlü herşeye eğer organizasyon düzenlernirse ben varım...

KaRqİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2009, 11:44:56 ÖÖ »
böle bir şey yapıp milletten küfür yada ne bilim başka tür laflar yerine kabrini ziyaret etmek dua etmek bence daha mantıklı olur ... fahri seninde düşüncene saygı duymak gerekir

EXELANCE

« Yanıtla #6 : Nisan 13, 2009, 11:45:03 ÖÖ »
yolu trafıye kapatmaktan cok. Ülke bazında yayın yapan bır gazeteye ılan versenız daha ii olur gıbıme gelıyor...
yolu trafieğe kapatınca zaten birkaçtane haber kurulusu gelir merak etme arkadasım

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 13, 2009, 11:47:31 ÖÖ »
arkadaşlar düşünmeden yapılan her organizasyon weya eylem sonucunda dönüp dolaşıp kişinin yada grupların aleyhine sonuçlanmıştır saygılar

EXELANCE

« Yanıtla #8 : Nisan 13, 2009, 11:48:20 ÖÖ »
arkadaslar ben sadece kendi fikrimi soyldim yapılıcak seyler sonradan kararlastırıla bilir simdi birlik olma zamanı herkes laylay lomda tampon tampona gitmesini biliyo bu konudada öğle hada daha fazla birlik olup sesimizi duyura biliriz

EXELANCE

« Yanıtla #9 : Nisan 13, 2009, 11:49:15 ÖÖ »
arkadaşlar düşünmeden yapılan her organizasyon weya eylem sonucunda dönüp dolaşıp kişinin yada grupların aleyhine sonuçlanmıştır saygılar
sayın tht adminleri sizi dusunmeye davet ediyoruz

ENS

« Yanıtla #10 : Nisan 13, 2009, 11:51:15 ÖÖ »
yol kapatmaktansa HEr10 u saygıyla ve rahmetle anıyoruz stickerlı araclarla konvoy yapmak daha güzel olur bence.

bashcantlee

« Yanıtla #11 : Nisan 13, 2009, 11:52:53 ÖÖ »
elimden ne geliyosa yaparım...

EXELANCE

« Yanıtla #12 : Nisan 13, 2009, 11:55:36 ÖÖ »
yol kapatmaktansa HEr10 u saygıyla ve rahmetle anıyoruz stickerlı araclarla konvoy yapmak daha güzel olur bence.
abi fikirlere açığız ben misal olarak verdim burda maksat arkadasımızın yanında oldumuzu gostermek mesela bu olayı yapanların dukanlarının onunde oturma eylemide yapıla bilir

dewir

« Yanıtla #13 : Nisan 13, 2009, 12:05:35 ÖS »
HERTÜRLÜ TEPKİ KOYMAYA VARIM

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 13, 2009, 12:08:03 ÖS »
Benim aklımda olan ve olursa da uygulamaya sokacağım bir konu var ama Admin lerden onay bekliyorum arkadaşlar..
Sabırlı olun..

TEk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 13, 2009, 12:13:19 ÖS »
kendisini tanımama ragmen gercekten konuyu okuyunca gözlerim doldu

HER10 için hertürlü tepkiyi vermeye sonuna kadar hazırım..
saygılar.

TC 400

« Yanıtla #16 : Nisan 13, 2009, 12:25:46 ÖS »
bır basın acıklaması yapılmış

BAŞSAĞLIĞI VE ÖNEMLİ AÇIKLAMA... [13.Nisan.2009, Pazartesi]

İstanbul Küçükyalı’da 11 Nisan 2009 Cumartesi günü meydana gelen olayda çok sevdiğimiz genç bir arkadaşımız; Hakan Eron hayatını kaybetmiştir. Kendine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yaşanan bu talihsiz olayda adı geçen şahıslardan Mustafa Ayçiçek’in SONAX Küçükyalı’nın sahibi olması bizlerin üzüntüsünü bir kat daha artırmıştır. Yaptığı başarılı çalışmalarla SONAX Ailesi içinde önemli bir yeri olan, çevresinde sevilen, insanlara yardım etmeyi hayat ilkesi haline getiren Mustafa Ayçiçek’in bu olayın içinde yer alması bizleri ciddi oranda şaşırtmış, üzmüş ve yaşanan vahim olay karşısında derinden sarsmıştır.
Olayın basına intikal etmesinden sonraki detayları da dikkatle inceliyoruz. Konu ile ilgili göz ardı edilen birkaç noktayı da kamuoyunun bilgisine sunmak istiyoruz.
Bazı basın organlarında farklı yansıtılmasına rağmen yaşanan vahim olay; bayiimiz bünyesi içinde değil, yakın bölgede olmuştur.
Bayiimizin olduğu alandaki işletmede 2 işletme daha bulunmaktadır. ( Restaurant ve Cafe)
Olayın başlangıç noktasındaki Mustafa Ayçiçek SONAX Bayii olmakla birlikte olaya karışan diğer kişiler bayiimiz ile değil diğer iki işletme ile ilgili yöneticilerdir, dolayısı ile markamız ile lişkilendirilmemelidir.
Bu konuları da kamuoyunun bilgisine sunmak istiyoruz

Şiddetin her türlüsüne hayatımızın her anında olduğu gibi, dün de bugün de karşı olduğumuzu, insan hayatının her şeyin üzerinde olduğunu SONAX olarak bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Adli süreç sonuçlanana kadar SONAX SİMA’nın bayiliği askıya alınmış, SONAX ile ilgili tüm faaliyetleri durdurulmuştur. Süreç sonunda gerekli değerlendirmeler yapılarak nihai karar verilecektir.

Bugün hiç anlamsız, hiç gereksiz, olmaması gereken bir olay sonunda çok sevdiğimiz arkadaşımız Hakan aramızda değil… Çok üzgünüz… Hepimizin başı sağolsun…

Link:
http://www.sonax.com.tr/content/pages/news.asp?id=419

dewir

« Yanıtla #17 : Nisan 13, 2009, 12:35:28 ÖS »
arkadaşlar bence bir başlangıç olarak  hitabı güzel bir arkadaş bir taslak hazırlasın ve buraya atsın bu yazıyı herkez kopyalasın ve sonax ın sitesine yorum olarak ve ya kınama olarak göndersin tepkisiz olmadığımızı bi şekilde gösterelim bizlerde

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Nisan 13, 2009, 01:14:52 ÖS »
sonax açıklama yapmış ama yalan bir açıklama yapmış . mustafa ayçiçek dükkanın sahibi olduğu için sadece sonaxla mustafa ayçiçeğin bağlantısı varmış. peki diğer şahış ismail ayçiçek  sonaxın resmi sitesinde müdür olarak geçtiği halde  nasıl sonaxla bağlantısı olmuyor anlamadım .

__SPOOK__

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 13, 2009, 01:37:15 ÖS »
+100 destegini tam katılıyorum abi saygıla anıyoruz  <783^2

couragepapillon

« Yanıtla #20 : Nisan 13, 2009, 01:39:31 ÖS »
bence Hakanın duyduğumuz üzüntüyle beraber memlekette ne kadar kolay silah elde edilebildiğine, ne kadar cahil-sapık-psikopat-edit:kural dışı kelime)-namussuz ( bu tür bi olayı bu vasıflara sahip insan gerçekleştirebilir) olduğuna tepkimizi göstermeliyiz.  
gerçi ne yapsak boş bu saatten sonra. . .

HonDaGırL

« Yanıtla #21 : Nisan 13, 2009, 01:42:39 ÖS »
sonax açıklama yapmış ama yalan bir açıklama yapmış . mustafa ayçiçek dükkanın sahibi olduğu için sadece sonaxla mustafa ayçiçeğin bağlantısı varmış. peki diğer şahış ismail ayçiçek  sonaxın resmi sitesinde müdür olarak geçtiği halde  nasıl sonaxla bağlantısı olmuyor anlamadım .
haLa anLayamadınmı  Çok güzeL hareketLer bunLarr >:( <nohapy

EXELANCE

« Yanıtla #22 : Nisan 13, 2009, 01:43:25 ÖS »
bence Hakanın duyduğumuz üzüntüyle beraber memlekette ne kadar kolay silah elde edilebildiğine, ne kadar cahil-sapık-psikopat-edit:kural dışı kelime)-namussuz ( bu tür bi olayı bu vasıflara sahip insan gerçekleştirebilir) olduğuna tepkimizi göstermeliyiz.  
gerçi ne yapsak boş bu saatten sonra. . .
ewet arkadasım ne yaparsak yapalım HAKAN birdaha aramıza donmicek ama baska hakanlarında aramızdan ghitmesine belki engel olabiliriz  :ağlaa

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Nisan 13, 2009, 01:47:11 ÖS »
Yaptığı başarılı çalışmalarla SONAX Ailesi içinde önemli bir yeri olan, çevresinde sevilen, insanlara yardım etmeyi hayat ilkesi haline getiren Mustafa Ayçiçek’in bu olayın içinde yer alması bizleri ciddi oranda şaşırtmış, üzmüş ve yaşanan vahim olay karşısında derinden sarsmıştır.

kamuouyunun gazını almaya yönelik hareketler bunlar >%Sakin

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Nisan 13, 2009, 01:56:33 ÖS »
haLa anLayamadınmı  Çok güzeL hareketLer bunLarr >:( <nohapy

çok güsel haraketler konusunda haklısın merve . Ama resmi sitesinde ismail ayçiçek müdür olarak geçiyor .  Ama sonax diyoki olaya karışan diğer iki şahsın sonaxla alakası yok .  Dikkat etmeden yazdılar galiba . Dedikleri ile  siteleri birbirini tutmuyor .