Gönderen Konu: herkese merhaba  (Okunma sayısı 1075 defa)

gokhan güler

herkese merhaba
« : Nisan 26, 2011, 11:41:40 ÖÖ »
s.a. ben bursadan gökhan güler , öncelikle herkese iyi günler, kazasız belasız sürüşler dilerim, allah tekerinizi düz bastırsın. kendim otoparkçıyım ve sanırım binmediğim nadir model arabalar kalmıştır ve lüks sınf hariç ( BMW AUDİ MERCEDES ) HONDA tek geçerim . 99 model bir ROVER dan sonra ( şükür kurtuldum )  :) model yükseltemedim maddi durumdan ötürü 90 model otomatik 1,6 gl hb bir civic sahibi oldum.yalnız 1,6 sı yok filan diye bir şeyler okudum , bakamadım daha çok merak ettim bakalım 1,4 mü çıkacak araç acaba :) mantıklı geldi çünkü  1,6 motor yatık çift  weber karbüratör sanırım yolu yırtması lazım :) bu motor kodu nerede yazıyor acaba , araçtan memnunum gerçekten çok temiz ilk sahibinden tanıdık bir honda hastasından aldım sanırım 6-7 tane honda modeli var adamın, sadece sizinde bahsettiğiniz gibi çok alçak ve birde lpg den dolayı hafif bir tekleme sorunu var daha 2 gün oldu işlerimden dolayı baktıramadım bursada hondadan anlayan bir usta referans verebilirmisiniz , herkese teşekkürler forumlar çok faydalı çok yararlı ROVER forumda da çok fazla dostluk kurmuştum ve çok yardımlarını görmüştüm işallah sizinlede iyi dostluklar kurmak dileğiyle.. hayırlı günler dilerim herkese

gokhan güler

Ynt: herkese merhaba
« Yanıtla #1 : Nisan 26, 2011, 01:49:17 ÖS »
evet D14H falan filan yazıyor ruhsatta 1,6 yazıyor , vergisi çok cuzzi 21 yaşında olduğu için ama o senelerde millete yerleştirmişler mi yani vergiden nasıl iş anlamadım , ayrıca benzinde de denedim inanılmaz çok farkettiriyor gaz ile benzin ,

NusretA

Ynt: herkese merhaba
« Yanıtla #2 : Nisan 26, 2011, 02:13:14 ÖS »
hoşgeldin keyifli ve aktif forumlar
aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler