Gönderen Konu: Herkes Baksın Ozellıkler Yonetıcıler!!!  (Okunma sayısı 8000 defa)

KADiFE

Ynt: Herkes Baksın Ozellıkler Yonetıcıler!!!
« Yanıtla #25 : Aralık 22, 2009, 12:44:01 ÖÖ »

6 ay önce Honda sahibi oldum ve Hondasız geçen günlerime acıdım.

bunu inanin her gun bende soyluyorum kendime,hondasiz gecen gunlerime acidim,eskiden opel omega vardi bizde zamanina gore cok lux cokda buyuk motor vardi sanayiden cikmazdi,honda motoru yuruyen aksami tikir tikir calisiyor bu konuda opelle boy olcusemez,cok yakin akrabam araba servisi bana dedigi sey ,Opel olmasa ben napardim ,bu zaman kadar ne para kazandiysam opel araclarindan kazandim derdi.

ALG

• THT
« Yanıtla #26 : Aralık 22, 2009, 12:46:08 ÖÖ »
valla ben bir opelci olarak skype nin yaptığı yorumu talihsiz bir yorum olarak nitelendiriyorum. burada bazı arkadaşlar sinirden olsa gerek bırakın dalaşmayın demişler ama laf atmışlar:) dostlar netice hiçbirimiz honda'nın ya da opel'in sahibi değiliz bu tarz dalaşmalara ve gereksiz fanatizme gerek yok. neyse odur..

yazdıklarımı dostane yazıyorum ve seninle alakalı değil hocam...

şöyle başlayayım ; sinirle alakası yok bugüne kadar burada buna benzer bir olay oldumu, hayır olmadı..

burada maddi açıdan zayıf arkadaşlarımız var, kiminin type r ı var kiminin 92 model arabası var, kimi 2000 modele biner, kimide binemez ama çok etkilendiğinden çok sever...marka fanatizmi diye kastedilen şeyde hondanın arabalarının performans anlamında aldığı sonuçlar..biz burada hondanın spor araçlarını hangi segmentle kıyaslıyoruz malum :) bir type r acaba M3 le yürürmü diye konuşuluyor burada (boşada konuşulmuyor) hal böyle olunca genç arkadaşlarımızda beğeni fazla oluyor ve yaş itibariyle ve heyecanla en kuvvetli savunucu haline geliyor..bu tamamen beğeni ile alakalıdır..birde en temel saptama şudur ucuz olan arabanın muadiline göre pahalı olanına karşı üstünlük kurmasında herkes kendinden bir şey buluyor, heleki yaşınızda çok gençse ve bir araba hayali kuruyorsanız...

işte bu apaçilik değildir, heyecandır..bunu anlamakda, sabırlı olmakda erdemdir ve büyüklüktür..

bir şeyler yazarken ne yazdığınızı bilmeniz gerekir...sinirle laf atacak yaşta değilim ben ama bu ortamdaki arkadaşım olan olmayan insanlara hakaret edilirse ve bunun için hakkım olan 2 lafı etmem gerekirse ederim, sözümü esirgemem :)
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2009, 12:47:12 ÖÖ Gönderen: ALG »

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Aralık 22, 2009, 01:02:26 ÖÖ »
Sabah HONDA,Akşam HONDA,
Yat HONDA,Kalk HONDA,
Herşey ONDA,Hayat HONDA,
Saat On'da yine HONDA ;) icabında,varmı ötesi ;)

tricky

« Yanıtla #28 : Aralık 22, 2009, 01:04:04 ÖÖ »
valla ben bir opelci olarak skype nin yaptığı yorumu talihsiz bir yorum olarak nitelendiriyorum. burada bazı arkadaşlar sinirden olsa gerek bırakın dalaşmayın demişler ama laf atmışlar:) dostlar netice hiçbirimiz honda'nın ya da opel'in sahibi değiliz bu tarz dalaşmalara ve gereksiz fanatizme gerek yok. neyse odur..

yazdıklarımı dostane yazıyorum ve seninle alakalı değil hocam...

şöyle başlayayım ; sinirle alakası yok bugüne kadar burada buna benzer bir olay oldumu, hayır olmadı..

burada maddi açıdan zayıf arkadaşlarımız var, kiminin type r ı var kiminin 92 model arabası var, kimi 2000 modele biner, kimide binemez ama çok etkilendiğinden çok sever...marka fanatizmi diye kastedilen şeyde hondanın arabalarının performans anlamında aldığı sonuçlar..biz burada hondanın spor araçlarını hangi segmentle kıyaslıyoruz malum :) bir type r acaba M3 le yürürmü diye konuşuluyor burada (boşada konuşulmuyor) hal böyle olunca genç arkadaşlarımızda beğeni fazla oluyor ve yaş itibariyle ve heyecanla en kuvvetli savunucu haline geliyor..bu tamamen beğeni ile alakalıdır..birde en temel saptama şudur ucuz olan arabanın muadiline göre pahalı olanına karşı üstünlük kurmasında herkes kendinden bir şey buluyor, heleki yaşınızda çok gençse ve bir araba hayali kuruyorsanız...

işte bu apaçilik değildir, heyecandır..bunu anlamakda, sabırlı olmakda erdemdir ve büyüklüktür..

bir şeyler yazarken ne yazdığınızı bilmeniz gerekir...sinirle laf atacak yaşta değilim ben ama bu ortamdaki arkadaşım olan olmayan insanlara hakaret edilirse ve bunun için hakkım olan 2 lafı etmem gerekirse ederim, sözümü esirgemem :)

+++1907

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Aralık 22, 2009, 01:04:37 ÖÖ »
Sabah HONDA,Akşam HONDA,
Yat HONDA,Kalk HONDA,
Herşey ONDA,Hayat HONDA,
Saat On'da yine HONDA ;) icabında,varmı ötesi ;)
Honda aşkı adamı işte böle şair yapıyor,valla bu saatte salladım ama benimde hoşuma gitti ;) Honda bu adama herşeyi yaptırır ,9

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Aralık 22, 2009, 01:05:52 ÖÖ »
ii geceler takmayın kafanızı arkadaşlar,herkes kendini bilir ;)

by_paksoy

« Yanıtla #31 : Aralık 22, 2009, 08:34:14 ÖÖ »
Herkes neyin ne olduğunu aslında çok iyi biliyor. Alman, Çek, Kore ve en son Japon araba kullandım. Allah çekik gözlü kardeşlerime zeval vermesin diyorum. Herşey kasa, konsolda bir sürü düğme, alttan ısıtan, yandan gıdıklayan vs. vs. değildir. Manyaklık derecesinde donanımın ve tank gibi bir kasan olup, emniyet şeridinde kaputun altına çaresizce bakmaktansa, olmayıversin, karartmalı dikiz aynam, yağmur sensörüm, vs. Kralını yapsınlar, gene gömlek gömlek üstünü çıkar bizden, biliyoruz ;)
Diğer forumda da biraz eziklik, kuyruk acısı vb. ni hissediyorum.

by_paksoy

« Yanıtla #32 : Aralık 22, 2009, 08:38:00 ÖÖ »
Bir de bağlantıyı kurabilenlere, bu konu ile ilgili bir söz geldi aklıma, tam olarak hatırlayamadım ama, paylaşmak isterim.

Ne adamlar gördüm üstünde elbise yok (Honda), Ne elbiseler gördüm içinde adam yok (Opel)
Bu yorumum kişilere değil, araçlaradır, yanlış anlaşılmasın.

digalo

« Yanıtla #33 : Aralık 22, 2009, 09:53:25 ÖÖ »
Madem konumuz apaçilik bir apaçi atasözü yazalım o zaman:
-Düşmanımı cesur ve kuvvetli yap! Eğer onu yenersem utanç duymayayım.

Bu söz herşeyi özetliyor sanırım...

HonDaGırL

« Yanıtla #34 : Aralık 22, 2009, 10:48:30 ÖÖ »
daha kendi araLarında birbirLerini ve birbirLerinin düşünceLerini sindirememişLerki....yaptıkLarı eLeştiri biLe komik neymiş ön camı gaga gibiymiş ;D demekki çok gagaLanmışLar  ;D

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Aralık 22, 2009, 10:50:51 ÖÖ »
daha kendi araLarında birbirLerini ve birbirLerinin düşünceLerini sindirememişLerki....yaptıkLarı eLeştiri biLe komik neymiş ön camı gaga gibiymiş ;D demekki çok gagaLanmışLar  ;D

:)

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Aralık 22, 2009, 11:14:45 ÖÖ »
Herkes neyin ne olduğunu aslında çok iyi biliyor. Alman, Çek, Kore ve en son Japon araba kullandım. Allah çekik gözlü kardeşlerime zeval vermesin diyorum. Herşey kasa, konsolda bir sürü düğme, alttan ısıtan, yandan gıdıklayan vs. vs. değildir. Manyaklık derecesinde donanımın ve tank gibi bir kasan olup, emniyet şeridinde kaputun altına çaresizce bakmaktansa, olmayıversin, karartmalı dikiz aynam, yağmur sensörüm, vs. Kralını yapsınlar, gene gömlek gömlek üstünü çıkar bizden, biliyoruz ;)
Diğer forumda da biraz eziklik, kuyruk acısı vb. ni hissediyorum.
çok güzel yazmışsın Orhan'ım ;) Zaten mütevazilikten hep kaybettik ama en doğrusu artık neyin ne olduğunu senin gibi dillendirmek galiba!Opelin bi eskiden Ascona'sı vardı biraz isim yapmış,onun dışında araba diyebileceğimiz birde Calibrası var ;) geriye kalanlar sanki arabada(daha doğrusu onlar öle zannediyolar) konuşmuşlar,astra nedir be arabamı?bedava verseler binmem,tam bir tasarım felaketi,iğrenç bir araba(eğer arabaysa,işte oda ruhsatı var,trafikte,tekerlekleri var falan),trafikte görüntü kirliliği yaratan bi araç,derhal kaldırılmalı!İşin kötüsü ben bunları trafikte gördüğümde hep apaçi gözüyle bakmışımdır ama bu sefer yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor galiba,zaten Eagle eyes Angellarıyla ve kartal gözünün ortasoındaki GAGAsıyla Honda herzaman opeli GAGAlamıştır,bu arkadaşımın yazdıkları tamamen kompleks kaynaklı olup,rüyalarını herzaman bir Honda süslemektedir herhalde ki,ciğere mundar demiş ;) Laf değil,iş üretip Opelleri GAGAlamaya devam arkadaşlar.ayrıca bana apaçi diyende LA.V.U.K'tur,gelsin bana konuşsun(silmeyin lütfen bu iletiyi)

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Aralık 22, 2009, 11:18:32 ÖÖ »
valla arabaya atlar gider istanbula bulurumda,kimse bana ve kardeşlerime o kelimeyi kullanamaz,lavuk akıllı olsun,sonra adama etek giydirirler ona göre...

delimanyak

« Yanıtla #38 : Aralık 22, 2009, 12:05:59 ÖS »
valla arabaya atlar gider istanbula bulurumda,kimse bana ve kardeşlerime o kelimeyi kullanamaz,lavuk akıllı olsun,sonra adama etek giydirirler ona göre...

Dostum sınırlenmeye gerek yok bızım motorumuzun sesı ve arka plakamızı okumak ıcın kulandırdıgımız durbun yeter onlara :) bu arda arkadasım 2000 astrası var ve araba sanayıden cıkmıyor! guya adıyamanın en temız astrası :D benım 92 model hondada sadece yag degısımıne gıdıyor :D daha farkı soylemeye gerek varmı :)

adrenaliinn

Ynt: Herkes Baksın Ozellıkle Yonetıcıler!!!
« Yanıtla #39 : Aralık 22, 2009, 02:48:57 ÖS »
ona en güzel cevabı yaptıkları anket vermiş zaten

80 kişi civic demiş
47 kişi astra demiş   >%6rol

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #40 : Aralık 22, 2009, 03:17:51 ÖS »
valla arkadasimiz cok talihsiz bir aciklama yapmis nedeni bilinmez hangimizi taniyorda bole konusuyo anlamadim yazikk valla bu kadar onyargi hicde gusel birsey degil ayip etmis arkadas

digalo

« Yanıtla #41 : Aralık 22, 2009, 04:31:48 ÖS »
adamlar aralarındaki diyaloglarda hep astranın arka tasarımından bahsetmişler.
yazık hep arabaların arkasını gördükleri için mukayeseyi de bu doğrultuda yapıyorlar sanırım.
Civic'inde ön tasarımına takmışlar. Bu konuda da fikrim şu;
dikiz aynalarında bizim arabaların ön kısmını görmek istiyorlar anlaşılan...
Bir ezilmişlik var diyaloglarda...yazık...

delimanyak

« Yanıtla #42 : Aralık 22, 2009, 05:03:34 ÖS »
adamlar aralarındaki diyaloglarda hep astranın arka tasarımından bahsetmişler.
yazık hep arabaların arkasını gördükleri için mukayeseyi de bu doğrultuda yapıyorlar sanırım.
Civic'inde ön tasarımına takmışlar. Bu konuda da fikrim şu;
dikiz aynalarında bizim arabaların ön kısmını görmek istiyorlar anlaşılan...
Bir ezilmişlik var diyaloglarda...yazık...
+1000000 cok haklısın abı ıyı bır ızlenım

Tanrının Eli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Aralık 22, 2009, 07:00:18 ÖS »
opelci başkan resmen sinir hülasasıymışşşş :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Aralık 22, 2009, 07:07:51 ÖS »
kimseye söz hakkı tanımayalım olayı daha büyütmeyelim nezaketimizi korkaklık ile karıştırdıkları zaman gereken yapılır talihsiz yorumlardan kaçınalım
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2009, 07:09:16 ÖS Gönderen: poşetçay »