Gönderen Konu: Herkes Baksın Ozellıkler Yonetıcıler!!!  (Okunma sayısı 7999 defa)

delimanyak

Herkes Baksın Ozellıkler Yonetıcıler!!!
« : Aralık 21, 2009, 05:51:09 ÖS »
Arkadaslar az once  butun araba formlarını gezıyodum neler olup bıtıyor dıye bırden bı baslık dıkkatımı cektı ve baktımda keske bakmasaydım amacım gergınlık yaratmak dııl kesınlıkle ama ordakı Baska heralde yonetıcı konumundakı bı kısının bunu yazması hıc hos deıl benım fıkrım karsılıklı atısma yapılmadan sıte yonetımının o sıte yonetımıyle konusarak o baslıgı sıldırmesı arkdaslar tekrar soyluyorum amacım gergınlık yaratmak dıl ama hakımızda konusulanlarıda bılmek hakkımız!

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=49535&page=3

Not: Sayfanın en sonundakı Yorum arkadaslar
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 05:51:55 ÖS Gönderen: delimanyak »

zedrix

Ynt: Herkes Baksın Ozellıkler Yonetıcıler!!!
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2009, 05:54:02 ÖS »
tanıyan eden var ıse lutfen bu arkadası kıbarca uyarsın ayıp koca koca adamlarız su sıtedekıler apachı vs yazılır mı...

caner2

« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2009, 05:55:14 ÖS »
aynen... bilmeden tanımadan ön yargıyla yorum yapmışş

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2009, 06:12:19 ÖS »
ben yazdım şimdi ayrıca yıllarca opel bindim halende antara da kullanıyorum.
buradaki nickim bile astracoupe. hoş bişey değil yöneticinin böyle tavır sergilemesi
gercekten o söz hiç yakışmamış.

delimanyak

« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2009, 06:17:12 ÖS »
ben yazdım şimdi ayrıca yıllarca opel bindim halende antara da kullanıyorum.
buradaki nickim bile astracoupe. hoş bişey değil yöneticinin böyle tavır sergilemesi
gercekten o söz hiç yakışmamış.

bencede hıc yakısmamıs o sozun sılınmesı ve bı ozur dılenmesı gerektıgını dusunuyorum ben

aviator35

« Yanıtla #5 : Aralık 21, 2009, 06:24:31 ÖS »
bu site için fanatik ve apaçi dolu demişler ama kendileri alasını yapmış bence. her markanın fanatiği olabilir ama bölye kavgalar saçma, hepsi milli servetimizle ithal ettiğimiz şeyler, keşke kendimize ait bir markamız olsaydı da bunun kavgasını verseydik diyorum ben, birimiz japoncu birimiz almancı, bir de birbirimizi yiyoruz cabası:)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2009, 06:31:37 ÖS »
arkadaşlar hiç kimse bahsi geçen siteye gidip tartışmaya girmesin kötü söz sahibine aittir buda onun terbiyesini gösterir çok kültürlü bi insan olsa zaten 10 000 adet üyeye yaklaşmış bi forumdaki insanlara böle tahrik edici bi hakerette bulunmazdı herkezin fikrine saygı duyalım onlar opel bizim için honda sizlerdende ricam böle konuları yayınlamamanız gereksiz kavgalar tartışmalar çıkmaması
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 06:32:40 ÖS Gönderen: poşetçay »

poseidon999

« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2009, 06:42:50 ÖS »
Çok basit hareketler bunlar.

Benimki iyi seninki kötü tartışması yapan ve sağa sola tükürük saçarcasına
hakaretler savuran bir site yöneticisi ile muhatap bile olmayın.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Aralık 21, 2009, 06:54:49 ÖS »
Bende sadece sözlerle cevap veriyorum ...

Ne kadar yaparsan o kadar olursun.

Hayatın arenasında onurlar ve ödüller yaptıkları ile kendilerini gösterenlerin elindedir.

Yaptıklarımız bizi oluşturur, biz de yaptıklarımızı.

Bir dönüm performans dünya kadar söze bedeldir.
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 06:56:16 ÖS Gönderen: ufuk »

chewwwquette

« Yanıtla #9 : Aralık 21, 2009, 07:34:12 ÖS »
diğerlerinin yorumlarınada takılmamak elde değil :) biz civic'ide biliyoruz astra'yıda :) suskunluğumuz korktuğumuzdan değil saygımızdandır.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #10 : Aralık 21, 2009, 07:55:46 ÖS »
arkadaşlar hiç kimse bahsi geçen siteye gidip tartışmaya girmesin kötü söz sahibine aittir buda onun terbiyesini gösterir çok kültürlü bi insan olsa zaten 10 000 adet üyeye yaklaşmış bi forumdaki insanlara böle tahrik edici bi hakerette bulunmazdı herkezin fikrine saygı duyalım onlar opel bizim için honda sizlerdende ricam böle konuları yayınlamamanız gereksiz kavgalar tartışmalar çıkmaması

+1

caner2

« Yanıtla #11 : Aralık 21, 2009, 07:57:32 ÖS »
bencede hiç gerek yok böylee laf dalaşına kayda değer bi konu olmasınn kendii utansın

ert16

« Yanıtla #12 : Aralık 21, 2009, 08:14:19 ÖS »
bende şuan corsa d var arabamı alınca bu siteye üye oldm ve bu yönetici hep benimle uğraşmıştı üyeliğimi fln silmişti çok değişik sıkıcı bir site

blackbull

« Yanıtla #13 : Aralık 21, 2009, 08:25:22 ÖS »
boş iş bunlar ya böyle şeyleri 8 yaşındaki çocuk yapmaz     vaaaaaaaaaaaaaa arabaya bak :) :)
benimki daha iyi hayır hayır benimki daha iyi seninki yavaş benimki hızlı vs vs vs :)

zz561

« Yanıtla #14 : Aralık 21, 2009, 08:55:20 ÖS »
başkanlarının kalitesi astra kalitesi kadar.
Yedirmek vardı o lafı ona ama kendi anketleri en güzel cevabı veriyor ona.
O şahsın içine de sinmeyen o zaten. yakında forumumuzu da hack lemeye çalışır o zat

34NDV88

« Yanıtla #15 : Aralık 21, 2009, 09:09:34 ÖS »
''skyeye´isimli üyeden Alıntı 
Honda fanatiği apaçilerle dolu bir site için makul bir davranış şekli.

Erman abi bu sitenin ben ve benim gibi hondası olan üyeleri var bence bu kelime pek hoş olmamış.''

kendi üyesi gerekli cvbı vermiş zaten kendisine

34NDV88

« Yanıtla #16 : Aralık 21, 2009, 09:11:41 ÖS »
ve ark bizden bahsetmemiş sanırım bi sonraki sayfada hangi forumdan bahsettğini yazmış

''yusufaltintepe´isimli üyeden Alıntı 
Erman abi bu sitenin ben ve benim gibi hondası olan üyeleri var bence bu kelime pek hoş olmamış.

Yusuf, bunda alınacak bir şey yok, sitenin apaçilerle dolu olması üyelerinin hepsinin apaçi olduğu anlamına gelmez. Bir şeye gönül vermek başka, fanatiklik yapmak başka. Fanatik olan kişi olaya objektif bakamaz, gözü başka bir şey görmez, Hondam'da da bu tip üyelerin sayısı hiç de azımsanacak rakamda değil takip ettiğim kadarıyla.''

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #17 : Aralık 21, 2009, 09:12:54 ÖS »
''skyeye´isimli üyeden Alıntı 
Honda fanatiği apaçilerle dolu bir site için makul bir davranış şekli.

Erman abi bu sitenin ben ve benim gibi hondası olan üyeleri var bence bu kelime pek hoş olmamış.''

kendi üyesi gerekli cvbı vermiş zaten kendisine

Bırak karalamaya devam etsinler,kendi seviyelerini düşürüyorlar. :) Kedi ulaşamadıqı ciğere mundar dermiş :D

ALG

• THT
« Yanıtla #18 : Aralık 21, 2009, 09:27:18 ÖS »
Bu konu hakkında THT üyesi ve Admini olarak bu tip adamlarla muhatap olmamanızı rica ediyorum arkadaşlar.
Böyle uslupsazca yorum yapan ve bu siteyi apaçilerle dolu olmakla itham eden arkadaş acaba porsche, lamborghini, ferrari yada mercedes forumundamı sanıyor kendini esas konu bu :)

evet alman arabaları şüphesiz kalitelidir falan hatta bende şu an opel astra kullanıyorum ama bir forum sitesinin kullanıcıları hakkında asla böyle uslupsuz yorumlar yapmadım..

Takılmayın arkadaşlar boşverin canınızıda sıkmayın...Farklı kulvarlardayız onlarla...Onlar koltuk ısıtma ve yol bilgisayarında takılı kala dursunlar, biz hala lt başına en beygirli makina rekorunu elimizde tutalım..Birde şu var tabi adamların GTI ları bile bizle başedemedi, kedi ciğer mundar mevzusu :)

sensörlerle donatılmadan, elektronik desteksiz  tapagaz yürüyen makinalarımızla biz mutluyuz :) onlar işe yaramayan beygir sayılarıyla konfor ve güvenliği konuşsunlar hala..

Az tork çok iş dostlar :)
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2009, 09:31:46 ÖS Gönderen: ALG »

whiteagle

« Yanıtla #19 : Aralık 21, 2009, 09:28:20 ÖS »
Arkadaşlar,
Opel sevenlerin sitesinde  honda ile ilgili açılan konuları okudum. Bir honda aşığı olarak opel sevenlerin sistesinde hondayı tanıyan ve bilenlerin yaptığı yorumlar çok hoşuma gitti.
Bu arada malum sitenin  forum başkanıda demoktatik değilmiş...:)

digalo

« Yanıtla #20 : Aralık 21, 2009, 09:40:42 ÖS »
Arkadaşlar;
Opel sitesinde herhalde üyeler honda iyi demezler.
Biz neye sahip olduğumuzu biliyoruz ama, onlar bizim neye sahip olduğumuzu bilmiyorlar...
6 ay önce Honda sahibi oldum ve Hondasız geçen günlerime acıdım.
Yola çıktım mı ne Astra, ne Vectra, ne Passat, ne Bora ne de başka birşey kalıyor.
Bu da bize yeter.

RattleSnake

« Yanıtla #21 : Aralık 21, 2009, 11:13:01 ÖS »
kendi forumlarının kalitesini belirleyip konuya katılımı artırmaya çalışıyorlar bende accordumdan sonra şu an corsa kullanıyormum hondada kullandım opel de mercedeste ama halen buradayım burada olacağım opeli ilk aldığımda bir kaç teknik bilgi için başka bir opel forum sitesine üye olmuştum alacağımı aldım bir dahada girmedim seviyesizz sohbetler dalaşmalar küfürler falan filan işte bizim farkımız burada bende diğer arkadaşlar gibi onların seviyesine inmeyin derim

34 DF 9999

« Yanıtla #22 : Aralık 21, 2009, 11:20:42 ÖS »
bence başkanın astra yı bizim hondalardan bırı ısırdı galba yolda ondan kuyruk acısı var hondaya camur atıyooo..neyse kotu soz sahıbıne aıttır durmak yok yola devam bız hondalarımızla mutluyuz onlarda astralarıyla servıslerde sıra beklesınler benım abımde zamanında astra gsi vardı 95 modeldi servisten cıkamıyordu garıbım ya subapları gıdıyodu yada sensor arızası oluyodu degışmeyen yerı kalmamıştı tamam çok kotu bır araba degıl,gıdıyomu gıdıyo kımseyle denemedi ama,ben typer ımla mutluyum astra onların olsun...

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Aralık 21, 2009, 11:49:04 ÖS »
kendi forumlarının kalitesini belirleyip konuya katılımı artırmaya çalışıyorlar bende accordumdan sonra şu an corsa kullanıyormum hondada kullandım opel de mercedeste ama halen buradayım burada olacağım opeli ilk aldığımda bir kaç teknik bilgi için başka bir opel forum sitesine üye olmuştum alacağımı aldım bir dahada girmedim seviyesizz sohbetler dalaşmalar küfürler falan filan işte bizim farkımız burada bende diğer arkadaşlar gibi onların seviyesine inmeyin derim
>=ok >=ok

Gökhan_55

« Yanıtla #24 : Aralık 22, 2009, 12:30:59 ÖÖ »
valla ben bir opelci olarak skype nin yaptığı yorumu talihsiz bir yorum olarak nitelendiriyorum. burada bazı arkadaşlar sinirden olsa gerek bırakın dalaşmayın demişler ama laf atmışlar:) dostlar netice hiçbirimiz honda'nın ya da opel'in sahibi değiliz bu tarz dalaşmalara ve gereksiz fanatizme gerek yok. neyse odur..