Gönderen Konu: NE İŞ YAPIYORUZ?  (Okunma sayısı 12297 defa)

sürüngen

Ynt: NE İŞ YAPIYORUZ?
« Yanıtla #75 : Haziran 23, 2006, 03:32:45 ÖS »
nie be?

VTEC-SEDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : Haziran 23, 2006, 03:52:00 ÖS »
Renault Satış Danışmanı, VTEC kullanıcısı  :twisted:

DaRkBluE-Since1982

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : Temmuz 01, 2006, 12:06:23 ÖS »
Antalya veya Alanya da tanıdığınız tavsiye debileceğiniz rent a car cı var mı arkadaşlar ? orlardan araba kirlamamız gerekecekde agustos ayında şimdiden bi sormak istedim....Eger varsa tanıdığınız bi zahmet adını adresini verebilirmisiniz...Şimdiden teşşekürler

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : Temmuz 01, 2006, 06:51:49 ÖS »
Erberk'den önce M.köy'de 1 ajanstaydm..
Adını bile hatrlamıyorm şimdi..
Orası müthişti hakkaten  :lol:  :lol:
Erberk tabiki iyi ama iş sözleşmeye gelince acayip bağlıyolar seni..
5 sene sözleşme imzalicaksın sonra iç çamaşırı defilesine de çıkarsın
slp defilesine de..Hadi buyur burdan yak..  :lol:
Daha 1kaç şey de war burası yeri deil  :-D

biliriom o ajansı mayadroom bende kayıt oldum ama para almadılar sebebi ise ofot için para vermem gerekiormuş hemde yüklü bir miktar bunuda forum doldurduktan sonra söleyince yarı kayıt oldum olmadım gibi bişrey oluverdi,kampüsistan dizisinde rol verdiler,benim çekildiğim bölümle beraberinde dizi yayından kalktı:D:Dsonra zaten iyice soğudum reklam tarzı ajanslardan...

Ben henüz öğrenciyim. İst. Bilgi Üni. Siyaset Bilimi bölümününde 1. sınıftayım. Eğer sağ salim bu bölümü bitirirsem Kaymakamlık sınavlarına girdikten sonra aktif olarak siyasete girmeyi düşünüyorum. Hayırlısı...

asil kanka siyasete giricen madem sen şimdiden yeni anayasa maddelerini hazırla ozmana kadar anca şekllenir zaten:Dmesela modifiyeci arkadaşlarımıızn şikayetlerinden başla ne dersin:D:D:D:D

-

BANA gelirsek meslek lisesi mezunyum(grafik),1sene ara verdikten sonra evdekilerin yoğun baskısı üzerine 2ylıılk edirneki meslek yüksek okulana başladım,ordaki bölüm ise restorasyon.Nekadarda ters dimi işte ben bu türkiyedeki eğitim sistemine hastayım sırf bu yüzden sen git lisede 3sene garfik oku sonra seçebiliceğin bölümler restorasyon ve mimari dekorasyonla sınırlı olsun gelde kayışı koparma şimidi:D:D:Dama ilerdeki istediğim tek iş grafikerlik hhe:)

umutec

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : Temmuz 02, 2006, 07:41:04 ÖÖ »
selam arkadaşlar bende izmir dokuz eylül üniversitesi 2. sınıf oğrencisiyim OTOMOTİV okuyorum.....bakım,triger,motor,şanzıman,alttakım ve bilimum işleri yapılır  ;D ;D ;D

VvhiTEC

« Yanıtla #80 : Haziran 30, 2010, 07:28:39 ÖS »
Ben de Gaziantepde aydınlatma sektöründeyim arkadaşlar...