Gönderen Konu: hepsiburada.com  (Okunma sayısı 6434 defa)

karapilot

hepsiburada.com
« : Mayıs 26, 2010, 09:50:41 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar bu siteden alışveriş yapan var mı aramızda? Alışverişten memnun kaldı mı?

Saro

Ynt: hepsiburada.com
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2010, 09:56:37 ÖÖ »
ne alıcaksızn kardeş aradığın ürün vs ne onun yerine diğer alışveriş sitelerine bak daha fazla ürün daha fazla mağza var

karapilot

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2010, 09:59:58 ÖÖ »
mesela hangi siteler?

Saro

« Yanıtla #3 : Mayıs 26, 2010, 10:03:16 ÖÖ »
sahibinden.com gitti gidiyor istediğin ürünler ne

sanli90

« Yanıtla #4 : Mayıs 26, 2010, 10:11:18 ÖÖ »
ben herzaman yaparım hiç bir yamuğunu görmedim iade ettiğimde oldu arasıra (resime bakıp alınca alacagın ürünü biliyorsan aynısıysa sorun yok ben öle yapmadığım birkaç ürünü iade ettim aynen yattı param geri) bu site güvenli hiç korkma mesela 800 liraya tv aldım kargo ile geldi kdv onlardandı şimdide lastik ihtiyacım var fiyatı düşünce haber ver dedim  buna Michelin 185/70 R14 Energy Saver 88T  
http://www.hepsiburada.com/michelin-18570-r14-energy-saver-88t/ProductDetails.aspx?productId=otysf777317&categoryId=259720#tablnk

« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2010, 10:14:54 ÖÖ Gönderen: sanli90 »

RattleSnake

« Yanıtla #5 : Mayıs 26, 2010, 10:31:07 ÖÖ »
hepsiburada.com üzerinden 100ün üzerinde alışverişş yaptım asla sorun yaşamazsın avrupanın en iyi alışveriş sitelerinden birisidir

sahibinden.com da araba dışında ufak tefek ürünlerde yanında GET ibaresi olanlarda asla sıkıntın olmaz

karapilot

« Yanıtla #6 : Mayıs 26, 2010, 10:37:53 ÖÖ »
Avrupanın en iyi sitelerinden biri olduğunu bilmiyordum. Peki oradaki indirimli malların bir hilesi falan var mı? Bazı arkadaşlarla konuştum internette çakma mal çok diyorlar. Acaba bu konuda problem yaşayn var mı diye merak ettim.

RattleSnake

« Yanıtla #7 : Mayıs 26, 2010, 10:40:37 ÖÖ »
Avrupanın en iyi sitelerinden biri olduğunu bilmiyordum. Peki oradaki indirimli malların bir hilesi falan var mı? Bazı arkadaşlarla konuştum internette çakma mal çok diyorlar. Acaba bu konuda problem yaşayn var mı diye merak ettim.

bense bazı ürünleri kendi bünyelerine stoklayıp bazılarınıda üretici firmadan sipariş üzerine temin ediyorlar tamamen satış politikası amma hepsiburada.com da çakma mal ile karşılaşmadım ve duymadım

hibo

« Yanıtla #8 : Mayıs 26, 2010, 12:06:10 ÖS »
defalarca alışveriş yaptım,yapmaktayım,etrafımdada yapılmakta,ancak şimdiye kadar hiçbir çakma ürün ile veya herhangi bir müşteri memnuniyetsiliği ile karşılaşmadım...rahatlıkla tavsiye edebilirim,gayet güzel bir alışveriş sitesi...saygılar... >=ok

« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2010, 12:07:12 ÖS Gönderen: hibo »

patagon

« Yanıtla #9 : Mayıs 26, 2010, 12:17:07 ÖS »
site gayet güvenli kart güvenliği açısından bir sıkıntı yok ama ürünün kalitesini iyi incelemek lazım onuda zaten yorumlar bölümündeki yorumlardan iyi kötü anlıyorsun alanlar memnuniyetlerini yada memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar buda faydalı bir referans oluyor ürün hakkında ben geçen ay 26 parça sipariş ettim tamamı kargo bedava ve bulunudğum ilçede bu istediklerimi bulma şansımda yok gitsem hepsini aramaya kalksam harcadığım vakit ve yakıta değmez adamlar stoklarına giren ürünleri parça parça göndererek 6 koli halinde siparişlerin hepsini gönderdiler babamın oğlu olsa 6 kere kargo ücreti ödeyip kapıma kadar bedava göndermez herhalde. üstelik beğenmediğin ürünü aynen iade etme şansında var bu konudada hiç bir sıkıntı yaşamadım bu güne kadar sadece acelen varsa ürünün gelmesi gitmesi iadesi paraiadesi konusunda birkaç gün zaman geçiyor o kadar

karapilot

« Yanıtla #10 : Mayıs 26, 2010, 03:37:53 ÖS »
Ürünün ültındaki yorumların site tarafından müşteri kılığına girilerek yapıldığı da söyleniyor bu konuda da şüpheye düştüm arkadaşlar.

volkankopdag

« Yanıtla #11 : Mayıs 26, 2010, 04:22:00 ÖS »
çok alışveriş yaptım fakat son zamanlarda eskisi kadar iyi çalışmıyorlar... son 2 siparişim 10 gündür bir türlü kargoya verilemedi. e madem elinizde ürün yok neden siteye koyuyorsunuz? ikisinide iptal ettim ve o günden beri oradan alışveriş yapmıyorum.

gittigidiyor kullanıyorum.

karapilot

« Yanıtla #12 : Mayıs 26, 2010, 09:09:35 ÖS »
 :şaşır çok uzun çook   >%Sakin <^^Seyt
« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2010, 09:12:21 ÖS Gönderen: karapilot »

karapilot

« Yanıtla #13 : Mayıs 26, 2010, 09:10:37 ÖS »
çok alışveriş yaptım fakat son zamanlarda eskisi kadar iyi çalışmıyorlar... son 2 siparişim 10 gündür bir türlü kargoya verilemedi. e madem elinizde ürün yok neden siteye koyuyorsunuz? ikisinide iptal ettim ve o günden beri oradan alışveriş yapmıyorum.

gittigidiyor kullanıyorum.
10 gün çok uzun bir süre ben maksimum 4 gün beklerim herhalde. 10 günde ürünü imal edip gönderiyorlar herhalde...

canguder

« Yanıtla #14 : Mayıs 26, 2010, 09:43:07 ÖS »
bende ilk kez geçen hafta alışveriş yaptım ufak tefek aksesuar aldım. ancak hava filtresini 6 gündür bekliyorum. 4 iş günü oldu ama hala üretici firmadan bekleniyor. bugün sipariş verdiğim brembo kaliperler kutulandı yarın kargoya verilecek. bazı ürünlerde sıkıntı yaşanıyor demekki. ama güvenlik açısından bende tavsiye ederim.

///M_alpina

« Yanıtla #15 : Haziran 14, 2010, 12:35:39 ÖS »
hepsiburada com güvenli bir alışveriş sitesi tavsiye ederim de oto ürünlerinde bekleme olabilir temizlik ürünleri elinize çabuk gelir oto koltuk kulıfları zamanında gelir farlar zenonlar çabuk elinize ulaşır egzost lar blow off lar   filitre ler her markaya göre değişir oda üeritici firmanın sorunu  gereken talimatlar verilir kardeş   oto teyipleri ve oto hoparlör sistemleri çabuk ulaşır az satılan ürün her zaman zor bulunur bunları dikkate alırsanız bir sorun yaşamassınız

ben hepsiburada.com da çalışıyorum sormak istediğiniz bişe olursa yardımcı olurum 

Adem YILMAZ

« Yanıtla #16 : Haziran 14, 2010, 12:39:48 ÖS »
Site gerçekten çok güvenli..
Kardeşim evinin beyaz eşyasını..Hatta lcd televizyonunu bile hepsiburada.com'dan satın aldı..

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #17 : Haziran 14, 2010, 02:00:20 ÖS »
Güvenlik konusunda güvenilir bir site yalnız bazı ürünlerde bir kaç gün gecikmeler olabiliyor onun dışında bir sorun görmedim hiç..

Cecul

« Yanıtla #18 : Haziran 27, 2010, 08:14:30 ÖS »
Ben de çok alışveriş yaptım burdan. Güvenilebilir bir site. Müşteri memnuniyeti konusunda da gayet iyiler. Fakat bir kez olumsuz bir şey yaşamıştım. Sipariş verme esnasında, ürünü farklı yere, faturasını farklı yere gönderilmesini istedim. Böyle bir özellik bulunuyor sitede. Ama faturayı alana kadar akla karayı seçtim.
Öte yandan, olumlu görüşlerim de var elbette. Bir ara, Jabra'nın bluetooth kulaklığını alacaktım ama sadece hepsiburada da değil, hiç bir yerde yoktu. Ben de, hepsiburada'dan Sennheiser sipariş ettim. Fakat geldiğinde hiç beğenmedim dizaynını. Hijyenik ürünlerde (kulaklık da dahil) geri iade olmamasına rağmen, geri aldılar ve paramı iade ettiler.

Özetle, 10 üzerinden 9 luk bir alışveriş sitesidir bence.

RattleSnake

« Yanıtla #19 : Haziran 27, 2010, 09:48:52 ÖS »
Ben de çok alışveriş yaptım burdan. Güvenilebilir bir site. Müşteri memnuniyeti konusunda da gayet iyiler. Fakat bir kez olumsuz bir şey yaşamıştım. Sipariş verme esnasında, ürünü farklı yere, faturasını farklı yere gönderilmesini istedim. Böyle bir özellik bulunuyor sitede. Ama faturayı alana kadar akla karayı seçtim.
Öte yandan, olumlu görüşlerim de var elbette. Bir ara, Jabra'nın bluetooth kulaklığını alacaktım ama sadece hepsiburada da değil, hiç bir yerde yoktu. Ben de, hepsiburada'dan Sennheiser sipariş ettim. Fakat geldiğinde hiç beğenmedim dizaynını. Hijyenik ürünlerde (kulaklık da dahil) geri iade olmamasına rağmen, geri aldılar ve paramı iade ettiler.

anlattığınız olayı çok defa yaşadım fakat tam tersine arkadaşıma hediye gönderiyorum sadece ürün gidiyor fatura direk bana geliyor HEDİYE PAKETİ seçeneğini seçmeniz gerekiyor ve alışverişi tamamlarken gönderi adresi ve fatura adresi olarak iki bölüm var

BurakOz

« Yanıtla #20 : Haziran 27, 2010, 10:08:11 ÖS »
Bu firma doğan holdingin yanılmıyorsam, çok köklü ve güvenilir bir site, tek kötü yanları iletişim numaraları yok, yazışarak çözmeye çalışıyorsun problemleri

Cecul

« Yanıtla #21 : Haziran 27, 2010, 10:12:00 ÖS »

anlattığınız olayı çok defa yaşadım fakat tam tersine arkadaşıma hediye gönderiyorum sadece ürün gidiyor fatura direk bana geliyor HEDİYE PAKETİ seçeneğini seçmeniz gerekiyor ve alışverişi tamamlarken gönderi adresi ve fatura adresi olarak iki bölüm var

Hediye olunca ilaveten bir ücretlendirme söz konusu. Ben hediye göndermiyorum zaten. Şehir dışındaki şubeme bir ürün gönderiyorum. Neyse, artık öyle seçmiyorum zaten. Faturayı da teslimat adresi şeklinde seçiyorum. Sonra şubedeki arkadaşlar yollluyorlar bana. Nasıl olsa hergün kargo geliyor şubelerimden. Bu şekilde hallettim bunu :)