Gönderen Konu: HEPİNİZ OKUYUN ARKADASLAR... HINCAL ULUÇ ORTALIGI AYAĞA KALDIRDI...  (Okunma sayısı 4201 defa)

cıvıc6041

DÜN ARAC İÇİNDE DURDUGUM HALDE  TRAFİKL POLİSLERİ TARAFINDAN FİLM CAM YUZUNDEN CEZA YEDİM.. NE DEDİYSEM NE YAPTIYSAM NAFİLE OLDU.. POLİSLERİN BANA CEVABI HINCAL ULUC HABERINI DUYMADIN MI DEDİ. TUM EMNIYETİ AYAKLANDIRDI
BÜTÜN GÖZLER BİZİM ÜSTÜMÜZE CEVRİLDİ MECBUREN YAPMAK ZORUNDAYIZ BUNDAN SONRA DEDİ... VE İŞDE O HABER >%Sakin

Hıncal Uluç hangi ünlü ismi polislere ihbar etti?
Sabah yazarı Hıncal Uluç, ünlü bir ismi polislere açık mektup yazarak şikayet etti. İşte o isim ve ihbar nedeni
İhbar!..

Haber, Hürriyet ve Milliyet'te resimleriyle yer aldı..
Kıvanç Tatlıtuğ gazetecilere karşı önlem almış ve arabasının camlarını içerisi görünmeyecek şekilde siyahlaştırmış. Ön camlar dahil..
Ne var ki, bu tür cam kullanmak ülkemizde yasak..

Gene ne var ki, etrafta tonla siyah camlı araba dolaşıyor..
Peki trafik polisleri ne yapıyor?.. Bakıyor.. Trafik Müdürü ne yapıyor.. O daha da bakıyor.. "Türkiye'de devlet yok, keyif var" lafının altına bir imza da o atıyor..

Yahu, ya yakalayın, gazetelerde çıkan fotoğrafları ihbar kabul edin hiç değilse, eylem yapın, millet "Devlet"i fark etsin..

Ya da uğraşın, çalışın, bu uygulanmayan kural kalksın.
Uygulanmayan yasaklara, kurallara saygılı vatandaşları cezalı duruma düşürmekten vazgeçelim ne olur..

HEPİNİZ DİKKATLİ OLUN ARKADASLAR ACIMIYORLAR... >=ok

deniz

• Co-Admin
ben arabama film yaptırdığımda ceza yazan polisler, arabanın içinde bayan gören magandalardan nasıl korucaklar beni...arabamda henüz film cam yaptırmadım muayenem var diye ama düşünüyorum..çünkü bıktım bayan görüpte sıkıştıran magandalardan...

cıvıcem

valla şu sıralar cam filmi yaptırmayı düşünüyorum,ama ortalık biraz skainleşmesini beklemeliyim heralde...

deniz44

bi hincal ulucun haberi eksikti zaten sıkıntı yasıyoruz trafıkte

zedrix

yasaksa yasak arkadaslar yasalar cercevesınde bakınca ınsanlar bu yonde acıklamalar yapabılır normaldır.
bu o sahsın sucu-hatası degıl kı .
zaten yasanın varolması guvenlık onlemı olarak on plana cıkmaktadır.
aracta fılm varken ıcındekı sahsın temını mumkun degıldır dıye bu uygulama vardır.
burada hıncal konuyu bırazdaha magazınlestırmıs. kıvancta essek degıl tabıkı yanında kız olucak ılla merak edıyorsan ara sor :)

escapade

ben arabama film yaptırdığımda ceza yazan polisler, arabanın içinde bayan gören magandalardan nasıl korucaklar beni...arabamda henüz film cam yaptırmadım muayenem var diye ama düşünüyorum..çünkü bıktım bayan görüpte sıkıştıran magandalardan...

Aynen katılıyorum.Sonuçta bayanlar için özellikle cam filmi magandalara karşı önlem.
« Son Düzenleme: Mart 12, 2010, 04:39:07 ÖS Gönderen: escapade »

tarantino

• Co-Admin
hehhehe ben geziyorum öle akvaryum gibi içi şeffaf hahah ama şu eksoz işi mahvediyor

type r rr

ben arabamı bağlatmam gerekirse yürürüm daha öncede yaptım sizde bağlatmayın arabaları çekemiyolar

deniz

• Co-Admin
hehhehe ben geziyorum öle akvaryum gibi içi şeffaf hahah ama şu eksoz işi mahvediyor
sen şeffaf bi adamsın kanka... :D

zedrix

sen şeffaf bi adamsın kanka... :D

aynen benımde fılm derdım yok ama egsoz daha buyuk tehlıke bır bomba var zaten ıkıncıye gerek yok :)

cıvıc6041

Ynt: HEPİNİZ OKUYUN ARKADASLAR... HINCAL ULUÇ ORTALIGI AYAĞA KALDIRDI...
« Yanıtla #10 : Mart 13, 2010, 02:24:56 ÖÖ »
wallaa film cam süper bir olay her zaman her konuda işe yarıyor... ama birde polisler rahat bıraksa... zaten polislerin birşey yapması için illaa medyanın  payı olmak zorunda bu ülkede..medya haber yapmazsa polis ilgilenmiyor bilee....  130 tl :)

kacaman

« Yanıtla #11 : Mart 13, 2010, 07:29:30 ÖÖ »
bi şekilde bu cam filmi yasallaşır diye dua edelim arkadaşlar.

dewo

« Yanıtla #12 : Mart 13, 2010, 09:37:25 ÖÖ »
dun yedım cezayı ve muayeneden gecırdım tekrar bana malıyetı 250  tl

kacaman

« Yanıtla #13 : Mart 13, 2010, 09:56:20 ÖÖ »
hıncal uluç denilen şahsa ne oluyo da yazı yazma gereği duyuyo, adamda kabahat yok ki, bu adamın yazısına itibar eden ve o şahsı oralara getirenlerde kabahat.

insomniac

« Yanıtla #14 : Mart 13, 2010, 06:14:56 ÖS »
yıllarca hıncal uluç gibi birine aydın yazar muamelesi yapıp ona prim verirsek olacağı bu işte... futboldan anlamaz futbol programı sunar, ekonomiden anlamz ekonomiye konuşur, modadan anlamaz modacılara tar tutar, şimdi de trafik ve emniyete mi karışıyormuş....
bizim oralarda bi söz vardır affınıza sığınarak
poh yemiş başı ağrıyor işte....

cıvıc6041

« Yanıtla #15 : Mart 17, 2010, 02:16:17 ÖÖ »
cam filminden 2 gun sonra bir ceza daha.. 186 tl. çift mühürlü app plakadan 62; 3D camsız siyah stoplarımdan 62; teyp kapalı olmasına rağmen bagajda duran bass dan da 62 lira ceza yedım toplamda 186 tl... böyle adalet mi olur ... nası bir memura denk geldım anlamadım...aynı adam ertesi gun arkadasma da yazmıs 186 tl

06uZz

« Yanıtla #16 : Mart 17, 2010, 02:32:57 ÖÖ »
ney camsız 3d stopa mı ceza yazdılar ??? Şaka yapıor olmalısın..

kacaman

« Yanıtla #17 : Mart 17, 2010, 06:45:12 ÖS »
ney camsız 3d stopa mı ceza yazdılar ??? Şaka yapıor olmalısın..
nasıl bişey bu yaaaa

insomniac

« Yanıtla #18 : Mart 17, 2010, 07:32:19 ÖS »
yuhh diyorum...

dewo

« Yanıtla #19 : Mart 17, 2010, 09:07:50 ÖS »
eşşeğin kulağına su kaçırmışbunlar yuhhh geçmiş olsun arkadaşlar

esay

« Yanıtla #20 : Mart 17, 2010, 09:17:42 ÖS »
hıncal uluç denen adam sadece bi piyon işte ortalığı ayağa kaldırdı devlete de para lazım kes kesebildiğin kadar ceza nasıl olsa bi şekilde tahsil edicekler yine devletin bi yarasını arabalarımızın cam filmleriyle kapatıyolar biriler cebini doldurur çıkan açıkta senden benden ondan çıkarılır  işte yaşadığımız ülke yazık diyorum sadece yazık benim arabamın altı camında da film var taktırıken para verdik söktürürkne para vericez sanki  bi dünya para kazanıyoruzda herbiriz allah sonumuzu hayır etsin :(

cıvıc6041

« Yanıtla #21 : Mart 18, 2010, 01:45:32 ÖS »
şaka gibi ama gerçek işde...