Gönderen Konu: nasıl olur?  (Okunma sayısı 1518 defa)

doone

• Ziyaretçi
nasıl olur?
« : Ağustos 21, 2007, 12:43:51 ÖS »
arkadaslar 1 kac haftadır didimde tatildeydim bi arkadasımda crx war ve yeni yanıstığımız bir vti ile kaldırdık crx'in vti'i gectiğine şahit oldum işin tuhaf yani vti headers aem intake kitli vs vs 190 bg civarı ve crx bombos tabiki vti cok patinaja kaldı ama yinede sonuc bu oldu ayrıca bende crx in aynı motoru olan civic si almayı düsünüyorum buradada sizin fikirlerinizi alabilirmiyim si'ın +ları -leri nelerdir? her yönden crx cok az yakan bir arac si'ın motoruda aynı ama si daha cok yakıyo bunu anlamıs değilim ve crxi gecemiyomus galiba biraz bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tesekkürler....

doone

• Ziyaretçi
Ynt: nasıl olur?
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2007, 12:59:24 ÖS »
ayrıca si'i cok fazla yükleyen warmı siteye yeni üyeyim daha kimseyi tanımıyorum sahibinden'de turbolu bir si war beyaz ben bu sekilde yüklemek istiyorum warsa yapan bi arkadasımız +ları -leri acıklarsa iyi olur saygılar...

doone

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2007, 08:37:19 ÖS »
arkadaslar yokmu bana yardımcı olabilecek bir arkadas... <783^2

ALG

• THT
« Yanıtla #3 : Ağustos 21, 2007, 08:56:46 ÖS »
SI ve CRX gerçekten sıkı makinaladır..yüklü CRX ın neler yaptığını draglarda gözlerimle gördüm..CRX in yuklenmesiyle ilgili sana en iyi cevabı Rad-r performance seref ustada verebilir..birgün dükkanında çok sıkı bir CRX in sahibiyle sohbet etmek imkanı bulmuştum ama aracın trafikte yürüme şansı pek yoktu diyim  >ag  

civic SI ı ise kullandım, gerçekten keyifli bir makina ama ben kullandığımda tam favori dönemindeydi..yani 95-96 lar falandı..bu arabanın motoru iyi durumda olanını bulursan şanslısın derim hemen al..

doone

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2007, 09:03:36 ÖS »
ilgi gösterdiğin için cok tesekkür ederim yüklemek için civic si düsünüyorum ben crx düsünmüyorum.merak ettiğim crx neden si'dan daha seri ve daha az yakıyor???şanzıman farkımı war arkadaslar 2. ve 3. dişli farkı var diyorlar diyelimki şanzıman farkı sonucta si daha yeni bir arac neden crx sanzımanı koyulmadı si'larada???komple si ların +ları ve -lerini merak ediyorum si kullanıcılarından ricam biraz yardımcı olmaları...