Gönderen Konu: hayal kırıklığı makyajlı civic . . . .  (Okunma sayısı 4852 defa)

pirana35

• Ziyaretçi
hayal kırıklığı makyajlı civic . . . .
« : Mart 06, 2009, 11:11:44 ÖS »
makyajlı cıvıc bır hafta önce ızmır camkıran geldı geldıgı anda aradılar gıdıp baktım ama cok ama cok az değişiklik var yanı sadece 4 parca oda far yıkama hafıf far karartma stop değişikliği ( ebat değil görüntü ) ön tamponda cok hafıf bı değişiklik ve sısler son olarak ta kapı döşemelerının en ust kısmına mat krom dört adet cubuk ılave edılmıs hepsı bu :(:(:(
« Son Düzenleme: Mart 06, 2009, 11:12:36 ÖS Gönderen: pirana35 »

BLACK ORANGE

Ynt: hayal kırıklığı makyajlı civic . . . .
« Yanıtla #1 : Mart 06, 2009, 11:19:28 ÖS »
evet bu olay kasa değişikliği değil di zaten sadece makyajdı o kadar. ama sisler ve arka stoplar bence hoş olmamış. en çok yakışan ise far yıkama ama bence...

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #2 : Mart 06, 2009, 11:20:58 ÖS »
benim de hoşuma giden far yıkama bence onu sonradan takabiliriz bizim vsa, far yükseklik ayarı düğmesinin oraya biryere takılıyor

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 06, 2009, 11:22:29 ÖS »
evet bu olay kasa değişikliği değil di zaten sadece makyajdı o kadar. ama sisler ve arka stoplar bence hoş olmamış. en çok yakışan ise far yıkama ama bence...
bu makyaj dan da az olmus ama bence

BLACK ORANGE

« Yanıtla #4 : Mart 06, 2009, 11:26:36 ÖS »
artık idare edeceğiz napalım... :):):)

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mart 06, 2009, 11:44:00 ÖS »
artık idare edeceğiz napalım... :):):)
haklısın :D sonucta önunde H harfı var vardır bı bıldıklerı

nikky

« Yanıtla #6 : Mart 07, 2009, 12:01:13 ÖÖ »
makyajsız civic sahipleri için güzel bi durum..

malikaltindis

« Yanıtla #7 : Mart 07, 2009, 12:06:34 ÖÖ »
makyajsız civic sahipleri için güzel bi durum..

kesinlikle katılyorum,bize yaradı bu iş :)

asmaz

« Yanıtla #8 : Mart 07, 2009, 01:16:51 ÖS »
bana fiyatı cok abartı geldi onun dısında eklenen donanımlar ztn bastan olması gerekiyodu...hele far yıkama bence sarttı

dewir

« Yanıtla #9 : Mart 07, 2009, 02:58:50 ÖS »
bence değişen hiç bir şey yok  hatta makyajlı arabalar daha kötü neden derseniz yapılan makyaja bakalım

1 xenon far - zaten alınca  farları söküp angel takıyoru

2 sis lambaları-aldığımız zaman xenon takıyoruz şimdi sisleride değiştirmemiz gerekecek sisler rezil

3 arka stoplar 6 gen ve iğrenç -araç alındığı zaman  mevcut stoplar sökülüp yerlerine led liler takılıyor

4 ön tampon -araç alındığı zaman direk body kit uygulaması yapılıyor

tek iş gören far yıkama

bence diğerlerini yapacaklarına donanım ekleselerdi daha iyiydi cam kaldırma kiti,katlanır ayna,kumandaya bagaj açma düğmesi,sustalı anahtar vs...

çok saçma ve gereksiz bir makyaj yapmışlar tabi bunnar benim düşüncelerim

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mart 07, 2009, 03:19:13 ÖS »
kumandaya bagaj açma düğmesi var
aux girişi eklendi
premium lara VSA eklendi
Dreamlara perde hava yastığı eklendi

dewir

« Yanıtla #11 : Mart 07, 2009, 05:21:43 ÖS »
aux girişi eklendi
premium lara VSA eklendi

peki engin bu  anahtardan bagaj açma olayını  bizim araçlara uygulayabiliyolarmı hiç sordunmu anahtarı değiştirmek kaydıyla tani

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mart 07, 2009, 07:38:07 ÖS »
Sormadım ama astarı yüzünden pahalıya geleceğini biliyorum :)
1000 lira civarında olacak diye tahmin ediyorum zira işin içine anahtar değiştirme giriyor. ;)

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mart 09, 2009, 09:07:39 ÖÖ »
aux girişi eklendi
premium lara VSA eklendi

peki engin bu  anahtardan bagaj açma olayını  bizim araçlara uygulayabiliyolarmı hiç sordunmu anahtarı değiştirmek kaydıyla tani
abı olsada yaptır ma sıkıntı yasarsınn soraaa
gereksız bence :)

bay_apo_06

« Yanıtla #14 : Mart 09, 2009, 01:34:25 ÖS »
bencede fiyat olarak abartı cunku cok fazla bi deişiklik yok...far yıkama ve anahtardan bagaj acma dışında göze batan bi deişiklik yok..

altunparmak

« Yanıtla #15 : Mart 09, 2009, 02:17:32 ÖS »
ben ilk gördügümde dedim yaw bunun neresını makyajlamıslar :D biraz dikkatlı bakınca 2-3 şeyde degişiklik war oda etkili degil bence makyajsız daha ii ;)

ÖzgürK.

« Yanıtla #16 : Mart 09, 2009, 04:09:44 ÖS »
Bu far yıkama bizim araçlara eklenebilirmi acaba.

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #17 : Mart 09, 2009, 07:11:36 ÖS »
far yıkama, kademeli silecek ayarı ve anahtardan bagaj açma ( belki sonuncu olmayabilir) bizim kasalara da takarsak çok güzel olur başka bir şeye gerek yok :D

drhot

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Nisan 11, 2009, 10:42:16 ÖS »
bizim icin iyi olmus..premiuma vsa eklenmesi ve hv 1.4 en buyuk degisiklikler..gene eksik cok bu fiyata gore...city de arabaya benzemis :)

fzthgosm

« Yanıtla #19 : Nisan 11, 2009, 11:05:37 ÖS »
ufak tefek olması gerekiyor zaten değişikliğin.2 yılda arabayı baştan aşagı değiştiren firma varmı.adı üstünde makyaj.suratına makyaj yapan insan yine aynı kalıyor sadece yüzü gözü boyanıyor(gerçi makyaj çirkini çok daha çirkin güzeli çok ama çok az güzelleitiriyor)

drhot

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Nisan 12, 2009, 12:40:09 ÖÖ »
insanların hondadan beklentileri cok fazla...makyaj yetmiyor..cunku diger ucuz arabalarda bile standart olan o kadar cok ozellik honda da yok ki..bluetooth, vs gibi...

fzthgosm

« Yanıtla #21 : Nisan 13, 2009, 12:48:55 ÖÖ »
bak buna itiraz ederim işte daha 2008 sonuna kadar toyota class modeli sürüyordu piyasaya dünyanın en fazla araba satan firması.neydi özelligi biliyormusun sadece ön iki cam otomatik(yıl 2008 marka toyota) renault neredeyse tüm modellerinde otantik denen versiyonu var arabada klima arka camların elektrikli olmadıgı gibi yan aynalar içeridem manuel ayarlanıyor(türkiyede en çok satan firma),daha diger ucuz marka ve modelleri saymaya gerek bile yok dacia neredeyse koltuk bile koymadan satmaya çalışıyor hidrolik dereksiyon opsiyonlu,yine fiat marka bazı modellerde klima opsiyona giriyor hyundai desen aynı.honda satndartlarını iyi sunuyor ama konfor paketi zayıf

drhot

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Nisan 13, 2009, 10:25:41 ÖS »
chevrolet ve kia da bile bir cok ozellik var...arabanın esas ozellikleri yetmeyince ucuz elektronik aksam ekleniyor..demek istedigim bu..yoksa renault turkiyede tutturmus satıyor ve 10 tane paket yapmıs ne geregi varsa...bunları honda da bu fiyatla araba satmaya devam edecekse ekleyebilir ...bence kaygıları accord satıslarının dusmesi olur diye dusunmeleri diyorum...avensis ve mondeo nun 1.6 ları var ve donanımları cok iyi..fiyatları da accorda gore iyi..ustelik dizel de uretmiyor..honda turkiye pazarını pek iyi incelemiyor bence..

drhot

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Nisan 13, 2009, 11:02:00 ÖS »
bahsettigim araba civic 2009 elegance...

asmaz

« Yanıtla #24 : Nisan 15, 2009, 06:27:58 ÖÖ »
Sormadım ama astarı yüzünden pahalıya geleceğini biliyorum :)
1000 lira civarında olacak diye tahmin ediyorum zira işin içine anahtar değiştirme giriyor. ;)

valla ben executive de olan katlanabilir ayna sordum 1500ytl anahtar teslim fiyat verdiler:D