Gönderen Konu: yardımınız gerekli şoktayım  (Okunma sayısı 4511 defa)

piscocuk

yardımınız gerekli şoktayım
« : Ağustos 19, 2011, 12:39:52 ÖS »
arkadaşlar çarşamba sabahı işime gelirken ufak çaplı bir trafik kazası yaşadım.aracımın arka sol kapısına tır çarptı

olay şöyle gelişti belki halkalı tarflarını bilenler vardır çok fazla tır var gümrükler garajlar olduğu için.ışıklarda duruyorduk adam durmayıp sol tarafına takmim diye soluna bakarak gelirken benim ısrarla kornaya basmama ve kolumu camdan çıkarıp arabasına vurmama rağmen gelip bana çarptı ve 50 cm kadarda sürükledi..

önce inkar etti sen çartptın die daha sonra ben polis arayalım dedim.155 aradım adres sordu gidip oradaki esnaftan adres alıp yine 155 aradım ve adresi verdim bana bir numara vereceğini söyledi.bende o numarayı aradım ve tlf çıkan memur arkadaş kazalarla artık ilgilenmediklerini sadece yaralamalı yada ölümlü kaza olursa geleceklerini belirttler.bende anlaşamıyoruz gelmeniz gerekiyor dedim.gelemem zaten bir ekip var burada aranızda anlaşın dedi.ısrarla anlaşamıyoruz dememe rağmen adam kibarca s.... çekti ve kapattı.neyse ben adama durumu anlattım polisin glmediğini armızda anlaşmamız gerektiğini söyledim..formları çıkarıp doldurdum kaza krokisini çizdik resimlerimizi çektik İMZALARIMIZI ATTIK.ben aracı servise götürdüm exper aynı gün geldi baktı cumaya kadar netleşir dedi..

artık şok dakikaları başlıyor..az önce beni karşı tarafın sigortacısı aradı..ben tırcının yannıdayım tırcının tutanaktan haberi yok imza falan atmamış sen sahtekarmısın imzayı sen atmışsın taklit etmişsin gibi şeyler söyledi ve tlf tırcıya verdi.tırcıda aynılarını söyledi benim haberim yok ben imza atmadım vs vs diye...mubarek cuma günü ezan okunuyor arkanızda oruçlu ağzımla gençliğimin hayrını görmim desemde inandıramadım ve bana ehliyetteki imza ile tutanaktaki imzanın birbirinii tutmadığını söyledi..sonrada ben namaza giriyorum çıkınca aricam dedi kapattı

ben bu adamları mahkemeye versem o tutanağın aslı bende..yani bizim experde..gidip o adamı adli tıpta imzanın kim tarafından atıldığı çıkmazmı ortaya..çok sinirlendim ve sinirden elim ayağım tutmuyor şuanda..daha önce böyle birşey yaşayan yada ne yapmam gerektiğini bilen kimse varmı????

adrenaliinn

Ynt: yardımınız gerekli şoktayım
« Yanıtla #1 : Ağustos 19, 2011, 12:51:52 ÖS »
abi çok geçmiş olsun.gerçekten çok sinir edici bir durum.insanlar nasıl bu kadar sahtekar olabiliyor anlaşılır gibi değil.bence dediğin gibi sen mahkemeye ver.imzanın ona ait olduğunu ispatlamaları lazım.
inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın bu durumu..

piscocuk

« Yanıtla #2 : Ağustos 19, 2011, 12:59:15 ÖS »
telefon elimde bekliyorum şuan cidden sinirliyim arkadaşlarımı falan aradım onlarda benden haber bekliyorlar..eğer adam yok mok ık mık ederse toplanıp adamada aracınada gerekli hasarı vericem ahdım olsun..bu ülkede şehir eşkiyalığı yapmak gerekiyor demekki

şimdi beni ustam aradı..tramere baktık senin %100 haklısın o şekilde sonuçlanmış pazartesi aracını getir bırak dedi.adamlar seni aramazsada arayıp dallandırıp budaklandırma dedi.

ben bukadar haklı durumdayken bu hale gelmeyi kendime yediremiyorum. kesin bu adama benim bişey yapmam lazım

fastest40

« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2011, 01:00:43 ÖS »
1.olarak polis ne demek gelemiyor direk ilgili emniyet müdürlüğüne bir dilekçeyle başvurun!bu devletde polisin görevi nedir!!
2.olarak sizi arayana kağıtları ilgili makamlara verdinizi şikayet ediyorsanız mahkemeye başvurabilceni söyleyin nasıl olsa imza adamın adli tıpdan sonuç gelir...bülöfe bülöf..ayrıca çevrenizde güvenlik kamerası varsa görüntüleri alabilirsiniz...eğer adam olayı kabul edip ben adamın aracına yanaşırken çarptım deyip imza attıysa olay bitmiştir ne kadarda hotlasa bişi yapamaz.en fazla sahtekarlık yaptı der mahkemeye verir mahkemedede uraşamaz avukat parası evrak parası bide üstüne üstün imza kendinin çıkınca ona giren iyi bi girer...canınızı sıkmayın hayırlısı olsun size tek dicem altdan almayın olan olmuş bundan sonra düşünmesi gerekn o!!!

hsncck26

« Yanıtla #4 : Ağustos 19, 2011, 01:03:45 ÖS »
abi çok geçmiş olsun. bide utanmadan cumaya gidiyoruz demişler... bu kadar sahtekar olunur. ama suçta bi yere kadar bunlarda. polis gelseydi hiç bunlar yaşanmıcaktı...
nese kardeşim olan olmuş. hakkını ara dicem ama en çok üzülen harap olan sen olucaksın.  inşallah azcık vicdanları vardırda hallolur ...

piscocuk

« Yanıtla #5 : Ağustos 19, 2011, 01:06:33 ÖS »
Valla arkadaşlar ustam aradı pazartesi başlıcaz aracını getir dedi..trammere bakmışlar ve %100 karşı taraf kusurlu bulunmuş.sigrotacının aklına böyle bişey gelmiş olabilirmi ben anlamadım.sonuçta taşlar yerine oturmuş ben pazartesi bırakıcam aracımı yapılacak ama çok zoruma gitti duramıyorum yerimde

fastest40

« Yanıtla #6 : Ağustos 19, 2011, 01:10:41 ÖS »
olay sonuçlanmış aracınızı götürün yaptırın ödeme çıkmışdır hiç bişi yapamaz yapacağı mahkemeye vermek oda yalan oldunu bildiği için yapamaz sigorta öder acısıda tırcıdan çıkar bari hasar bedelini biraz şişirsede aklı başına gelse sahtekarın

hsncck26

« Yanıtla #7 : Ağustos 19, 2011, 01:13:28 ÖS »
olay sonuçlanmış aracınızı götürün yaptırın ödeme çıkmışdır hiç bişi yapamaz yapacağı mahkemeye vermek oda yalan oldunu bildiği için yapamaz sigorta öder acısıda tırcıdan çıkar bari hasar bedelini biraz şişirsede aklı başına gelse sahtekarın
yok abi hiç sahtekarlığa gerek yok. sen hasar bedelini şişirince tırcıdan bi farkın kalmaz. sen herşeyini yaptır zaten o Allahından bulur sen meak etme.

TURQAZ

« Yanıtla #8 : Ağustos 19, 2011, 01:15:14 ÖS »
Emre adamın ruhsat bilgileri sigorta tramer bilgileri ehliyet bilgileri vs senin kaza tutanağında kayıtlı değil mi?

fastest40

« Yanıtla #9 : Ağustos 19, 2011, 01:15:46 ÖS »
hasar bedeli sadece onun gözünü korkutur zaten expert gerekli teminatı veriyo :D bugün tahmni hasarı 1500 tl yazdınız bi araçda çıkan teminat 1200 civarı bişidir gerekli tüm parçalar yenilensin hakkını alsın

okn84

« Yanıtla #10 : Ağustos 19, 2011, 01:17:08 ÖS »
gecmış olsun kardeşim sıkma canını sonucta haklısın ve haklı oldun ortada ıstediği kadar konuşsun

piscocuk

« Yanıtla #11 : Ağustos 19, 2011, 01:17:42 ÖS »
Emre adamın ruhsat bilgileri sigorta tramer bilgileri ehliyet bilgileri vs senin kaza tutanağında kayıtlı değil mi?

ruhsat kimlik ehliyet sigrota fotokopileri + kaza tutanağı ve resimler bende yani ustaya verdim oda experimize verdi..benimkilerde onlarda.

TURQAZ

« Yanıtla #12 : Ağustos 19, 2011, 01:20:04 ÖS »

ruhsat kimlik ehliyet sigrota fotokopileri + kaza tutanağı ve resimler bende yani ustaya verdim oda experimize verdi..benimkilerde onlarda.
olay bitmiştir kardeşim  geçmiş olsun.... s.s kanunu bu durumlar için geçerli zaten

paşa paşa sigortası ödeyecek sen hiç bulaşma git arabanı yaptır

piscocuk

« Yanıtla #13 : Ağustos 19, 2011, 01:22:22 ÖS »
ustada aynısını söyledi getir pazartesi başlayalım dedi.perşembeye kadar biter aracını teslim ederiz dedi.
adamın yaptığı çok zoruma gitti ve halaa arayan soran yok beni

mhmtdnr

• mhmtdnr32
« Yanıtla #14 : Ağustos 19, 2011, 02:09:14 ÖS »
Gecmis olsun arkadas, valla olayı okuyunca bende acaip gerildim, ne insanlar varya? bunlara hadlerini bildirmek gerekiyo, burda olsa (Isparta'da) toplanıp gidelim dersini biz verelim dicem ama neyse Allah kolaylık versin
« Son Düzenleme: Ağustos 19, 2011, 02:10:27 ÖS Gönderen: mhmtdnr »

ctr07

« Yanıtla #15 : Ağustos 19, 2011, 02:27:51 ÖS »
çok geçmiş olsun valla iyi sabırlısın ben olsam aynı şeyi yaparmıydım bilmiyorum.neyse tekrar geçmiş olsun.

piscocuk

« Yanıtla #16 : Ağustos 19, 2011, 02:29:15 ÖS »
aklınızda olsun arkadaşlar..kaza resimlerinden sonra adamın imza atarken resimlerini falan çekin.ne olur ne olmaz

Grafink

« Yanıtla #17 : Ağustos 19, 2011, 02:47:09 ÖS »
Mahkemeye verin, geri çekilmeyin, Adli tıp imzanın kim tarafından atıldığını, hangi elle atıldığını seceresini ortaya çıkarıyor... Birdahakine anlaştığınız aracın, başında tutanakları yaparken ehliyetin ve ruhsatın da fotokopisini alın, kaza yeri fotoğraflarını çekin... imzayı çekmenize gerek yok... Ayrıca kaza yerine gelmeyen trafik ekibi hakkında ayrıca suç duyurusunda bulunun... Merkezde popolorunun üzerinde oturup topçu muhabbeti yapmak için para ödemiyoruz... Bu gibi durumlar için para ödüyoruz...

HondaCivic10

« Yanıtla #18 : Ağustos 19, 2011, 02:48:12 ÖS »
Geçmiş olsun herşey hallolur merak etme bırak o kendini kandırsın.

piscocuk

« Yanıtla #19 : Ağustos 19, 2011, 03:40:25 ÖS »
Mahkemeye verin, geri çekilmeyin, Adli tıp imzanın kim tarafından atıldığını, hangi elle atıldığını seceresini ortaya çıkarıyor... Birdahakine anlaştığınız aracın, başında tutanakları yaparken ehliyetin ve ruhsatın da fotokopisini alın, kaza yeri fotoğraflarını çekin... imzayı çekmenize gerek yok... Ayrıca kaza yerine gelmeyen trafik ekibi hakkında ayrıca suç duyurusunda bulunun... Merkezde popolorunun üzerinde oturup topçu muhabbeti yapmak için para ödemiyoruz... Bu gibi durumlar için para ödüyoruz...

ben zaten kaza yeri resimleirni adamın ehliyet kimlik ruhsat ve sigorta fotokopilerini almıştım.bunlara rağmen adam imzayı ben atmadım o doldurdu benim yerime attı diye bir laf atmış ortaya..

nos61

« Yanıtla #20 : Ağustos 19, 2011, 03:54:41 ÖS »
fotorafları cektiyseniz tutanak tutturduysanız öle bişe desede farketmez...

piscocuk

« Yanıtla #21 : Ağustos 19, 2011, 04:24:10 ÖS »
sonuç

pazartesi aracıma başlanıyor trammer sonuçlarında ben %100 haklıyım
adamlar cumadan sonra arayacaklardı ARAMADILAR.