Gönderen Konu: Gizli Kamerada Son Teknoloji  (Okunma sayısı 904 defa)

HONDA

  • Ziyaretçi
Gizli Kamerada Son Teknoloji
« : Ocak 17, 2006, 09:10:25 ÖÖ »
Bu cihaz teknolojinin ulaştığı en küçük ve en uzun süreli kayıt yapabilen bir gizli kamera örneğidir.Dünyanın en küçük ve en kaliteli çekim yapabilen CDD kameralarından biri olan düğme kamera ile DVD Kalitesinde uzun süreli kayıt yapabilen Valkman boyutlarında mobil bir dijital cihazdan oluşur.
28X23 Milimetre boyutlarındaki düğme kamera koyu renkli düğmesi olan herhangi bir gömleğe kolayca monte edilebilir. Bu kameranın çektiği görüntü ve ses üzerindeki 20 GBlık harddiske yaklaşık 40 saat DVD kalitesine yakın kayıt yapan video recordere gelir.Bu dijital cihaz dahili li-ion aküsü sayesinde mobil halde yaklaşık 4 saat kesintisiz kayıt yapabilir.(istenirse ilave akü takviyesiyle bu süre uzatılır)Adaptörle beslenmesi halinde kesintisiz kayıt süresi yaklaşık 40 saattir. Üzerindeki 3.5 inchlik LCD ekranı sayesinde görüntüler çekim sırasında ya da daha sonra izlenebilir.
Bu cihaz aynı zamanda bilgisayarınızdaki dosyaları depolama, taşıma ve başka bilgisayara aktarma görevi de yapar.
Cihaza depolanan video görüntülerini ister üzerindeki ekrandan, isterseniz bir TV ya da bilgisayardan izleyebilirsiniz. (Cihaz üzerinde bir analog video ve ses çıkışı ile bilgisayar için yüksek hızda USB 2.0 çıkışı vardır)
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Hafıza= 2 MB Flash-64 MB SDRAM
Depolama= ATA/IDE uyumlu 20 GB harddisk
Video görüntüsü=320X240 Pixel,25-28 Frame hızda MPEG4 formatında sıkıştırma
Ekran görüntüsü=480X234 piksel çözünürlükte 3.5 inch LCD ekran.
Besleme=Dahili li-ion akü,220 V şehir cereyanı ile beslemek için adaptör, 12V DC giriş (otomobillerde çakmak fişinden de çalıştırılır)