Gönderen Konu: giresun-keşap-Sivas Yolunu bilen varmı?  (Okunma sayısı 1986 defa)

06FAT68

giresun-keşap-Sivas Yolunu bilen varmı?
« : Temmuz 02, 2012, 03:23:47 ÖS »
arkadaşlar trabzondan çıkıcam yola ancak ünye yolu var o yoldan tokat tarafına dönüp kayseriye geçebilirim. Ancak birde keşap yolundan Şebinkarahisar-Su Şehri-Zara-Hafik-Şarkışla yolu var bu yolu sivas sonrasını biliyorum ama Keşap-SuŞehri arasını kullanmış arkadaşlar varsa yol hakkında bilgi verebilirler mi? Eşim Hamile doğum için Kayseriye götürcem malum son haftalardayız yolun iyi olması çok önemli bilgisi olan arkadaşlar yardımını esirgemezler ise sevinirim. saygılarımla

ata55

Ynt: giresun-keşap-Sivas Yolunu bilen varmı?
« Yanıtla #1 : Temmuz 05, 2012, 06:55:40 ÖS »
çok düzgün bir yol değil, karadenizli olduğun için virajlar sana sorun olmaz ama yol kaymak gibi değil, kasisleri baya var...

TUNÇ99

« Yanıtla #2 : Temmuz 05, 2012, 08:22:32 ÖS »
hocam yol nasıl olursa olsun sen sakin ve dikkatli kullan aracını.yol temiz olur basarsın dikkatsiz biri gelir sana çarpar.kazasız yolculuklar diliyorum.

zugo71

« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2012, 09:12:51 ÖS »
Trabzon-ordu-samsun merzifon üzeri gelip merzifondan sonra sola Alaca yolundan Yozgata ordan da üniversite karşısından boğazlıyan yolu üzerinden Kayseriye geçmezini tavsiye ederim.

06FAT68

« Yanıtla #4 : Temmuz 09, 2012, 01:39:31 ÖS »
gittim geldim arkadaşlar giresun keşap dereli şebinkarahisar yolunu ve tokat niksar akkuş ünye yolunu asla tavsiye etmem giderken dereli den gittim dönüşte niksar akkuş yolundan geldim asla tavsiye etmem tekrar gidicem zaten amasya memleketim çorum üstü gidicem en güzel yol orası

ata55

« Yanıtla #5 : Temmuz 09, 2012, 07:13:38 ÖS »
Çorum üzeri olmaz, şöyle olabilir: Samsun - Havza - Suluova - Amasya - Turhal - Tokat - Çamlıbel - Yıldızeli - Sivas

06FAT68

« Yanıtla #6 : Temmuz 09, 2012, 07:55:46 ÖS »
o yollar kötü işte giitiğim yollar zaten hanım kayserili ben amasyalıyım amasya çorum yozgat kayseri 10numara yoldur
turhal yolu çekerek yolu diye geçer bizde ve boğazlıyandan çıkarsın ancak o yol ile çorum yozgat arası yolunda 10-20km çorum üzeri uzundur ancak tatlı bir yoldur