Gönderen Konu: Gectimiz 2009 yilinda Torontoda meydana gelen bir kaza 3kisinin canini aldi  (Okunma sayısı 2749 defa)

34ozn88

• ULASAN GROUP
       OPP nin verdigi bildigiye gore 21 yasindaki BMW 530 Soforu alkollu ve saatte 200 km hizla hic durmadan kavsaktaki kirmizi isiklardan gecmeye kalkar. Honda makra Van arac kendine ait olan yola ciktigi sirada BMW soforu hic frene basmaya vakit bulmadan kaza olusur. kavsagin tam orta gobeginde meydana gelen kazadan 21 yasindaki surucu yara bile almadan kurtulur. honda van aracta bulunan surucu baba, yolcu anne, kizlari ve kizinin arkadasinin bulundugu arac parcalanarak can verir. Resimlerde goruldugu gibi aracin hic bir olay yeri inceleme ekibi calismasi olmadan onceki hali bulunmaktadir. Honda marka aractan tek sag cikan kisi babadir. Ve zaten oda bence artik ruhen olu durumdadir.  Demek istedigim, hepimiz hizi cok seviyyoruz, ozellikle ben. Ama gazlamadan once vites degisim arasi kadar durup dusunmelimiyiz acaba? 

Video icin http://www.citytv.com/toronto/citynews/news/local/article/60843--three-women-killed-in-crash-were-on-their-way-home-from-church

« Son Düzenleme: Nisan 13, 2011, 09:10:58 ÖS Gönderen: 34ozn88 »

luke skywalker

Çok kötü.Aslında daha kötüsü bir zamanlar sadece bazı markalar yüksek sürat yapıyordu ama şimdi hemen her araç 200 km rahat çıkıyor.

34ozn88

• ULASAN GROUP
alesef suc, guclendirilmis araclarin degil. Guclendirilmemis beyinlerin

34ozn88

• ULASAN GROUP
ayrica cikmak kolay dedidign gibi. bak BMW nin haline? Hic bisey yok. Bide hondaya bak. Bindigi arabanin tank gibi oldugunu bildigi halde yikici sonuclarini bile bile gidiyolar bole. Adam Zaten Rus ilticaciymis.

adnyldz

çokk kötüüü olmuş

karapilot

bazı arkadaşlar beni kınıyorlar ama ne yapayım kendimi tutamıyorum.
Madem demokratik bir ülkede yaşıyoruz,
fikir, düşünce özgürlüğü varsa,
İFADE özgürlüğü varsa ülkemizde, lütfen bana da saygılı olun. Hakaret etyin, hakaretvari konuşmayın.
Haberleri izliyorum her sabah mutlaka.
Ve her sabah mutlaka trafik kazaları ile ilgili malumunuz haber olur.
Haberi  aynen aktarıyorum:
... şehirde ... mevkinde 3-5 aracın kazaya karıştığı bir trafik kazası oldu.  Araç sürücüsü ''AŞIRI ALKOL'' ve '' AŞIRI HIZ'' sonucu dreksiyon hakimiyetini kaybedip öndeki, yandaki, karşıdan gelen araca çarparak kazaya sebebiyet verdi.
Samimi olacağım O şoförün ölmüş olması için içimden beddua ettiğim bile oluyor bazen.
Zaten ölmüşse Allah zaten belasını verdi KURTULDUK, trafikten bir canavar daha eksildi diye SEVİNİYORUM.

luke skywalker

bazı arkadaşlar beni kınıyorlar ama ne yapayım kendimi tutamıyorum.
Madem demokratik bir ülkede yaşıyoruz,
fikir, düşünce özgürlüğü varsa,
İFADE özgürlüğü varsa ülkemizde, lütfen bana da saygılı olun. Hakaret etyin, hakaretvari konuşmayın.
Haberleri izliyorum her sabah mutlaka.
Ve her sabah mutlaka trafik kazaları ile ilgili malumunuz haber olur.
Haberi  aynen aktarıyorum:
... şehirde ... mevkinde 3-5 aracın kazaya karıştığı bir trafik kazası oldu.  Araç sürücüsü ''AŞIRI ALKOL'' ve '' AŞIRI HIZ'' sonucu dreksiyon hakimiyetini kaybedip öndeki, yandaki, karşıdan gelen araca çarparak kazaya sebebiyet verdi.
Samimi olacağım O şoförün ölmüş olması için içimden beddua ettiğim bile oluyor bazen.
Zaten ölmüşse Allah zaten belasını verdi KURTULDUK, trafikten bir canavar daha eksildi diye SEVİNİYORUM.
Yanlız değilsiniz.Zaten bu tarz sürücüler Çin'de falan hemen idam.

karapilot

ee haksızmıyız?

34ozn88

• ULASAN GROUP
Vallahi Kardesim haklisin... Fakat kanada ve amerika'da Bu tarz trafik kazalarina sebep olan insanlarin idami soz konusu degil. Nerdeyse omrunun tamami hapislerde geciyor. Ciktiginda ise zaten oluden farksiz oluyor. Ben olmelerinden daha cok 4 duvar arasinda itilip kakilmasina ve hor gorulmesinden yanayim. Olum cok kolay bir yol olur diye dusunuyorum. Yani sira Ben de icki icerim fakat ickili iken araba kullanmam. Evimin 6-7 blok assagisinda barlar var. Arabami park ederim evime, zil zurna icerim evede ya sallana sallana yan yan yuruyerek gelirim yada taksiye atlarim inerken 5 kati fiyat oder evime giderim. Hem kendimi, hem halki hemde biricik arabami tehlikeye atmam. Hiza gelincede Zaten Canada ve Amerika gibi ulkelerde cadde ve sokaklarda 60/kmh'in 20 km ustune ciktigin anda inanilmaz buyuk cezalara haruz kalirsin. birbiri ile baglantili olarak one 300$ ceza sonra ehliyetten 3 puan duserler ve burada 9 puan var ehliyetinde ayrica 3 puan dusuldugu taktirde ehliyetinden sigorta firmalari bunu otomatik olarak goruyolar, dolayisi ile aylik sigorta odemen 200$ ken bir anda 350 dolara cikiyor 1 yilligina. Hele ickili araba kullanmak dehset bisey... Ol daha iyi yani. DUI ( Driving Under the Influence) en az 36 saat hapis cezasi, ehliyet gitti ve sanmiyorumki hic bir sigorta sirketi sana sigorta yapsin. Yani demek istedigim insanlarin buradaki duzenleri ve gorguleri Ozgurlugun verdigi bir rahat degil, devletin elinden birakmadigi kurallari. Ben sucu Devletin Kati olmamasinda buluyorum. Biraz uzun yazdim ama kusura bakmayin :)

luke skywalker

Politik ve oy kaygıları sonucu bu tarz cezalar yasalardaki yerini alamıyor.

34ozn88

• ULASAN GROUP
Politik ve oy kaygıları sonucu bu tarz cezalar yasalardaki yerini alamıyor.
Alamaz tabi. Yoksa Tayip amcanin oglu gibi ogullar nasil yirtacak hapis cezasindan :)

piscocuk

üstad bu lafını çok tuttum

34ozn88

• ULASAN GROUP

üstad bu lafını çok tuttum
Sagol Kardesim :)