Gönderen Konu: gebze tarafındaki arkadaşlar dikkat  (Okunma sayısı 2316 defa)

piscocuk

gebze tarafındaki arkadaşlar dikkat
« : Ocak 06, 2011, 04:59:20 ÖÖ »
dün sabah başıma gelen bir olayı paylaşmak istedim sizlerle

ben tuzlada oturuyorum ve dün aracımın satışı için adapazarına gidecektim.çayırova BP var bilirsiniz MCdonalds ın hemen yanında.girdim benzinimi aldım her zamanki gibi ve istasyondan çıktım yola girdim ve küt polis çevirdi.ehliyet ruhsat..dedim ki memur bey hayırdır? sen ver söylicem ben sana dedi peki dedim verdim evrakları..nedir suçum dedim sonuçta 20mt bile gitmedim..benzinciden çıkıp e-5 e bağlanamazsın yanyoldan gidiceksin dedi.dedimki abi ben buradan ilk kez geçmiyorum sürekli benzin aldığım yer yapma etme.yok ceza kesicem.ya tamam buseferlik uyar ozaman beni uğraştırma bak araba bomboş sattım aracı teslim etmeye götürüyorum.yok vur aşşa at yukarı ne dediysem olmadı bende efendiliği bıraktım çıldırdım.ayıptır dedim nasıl insanlarsınız siz böyle cezamı olur.nerede tabela dedim.gel gösterim dedi gittik baktık alakasız bir yerde tabela var oradada e-5 e çıkma yada sola dönme diye en ufak bir işaret yok.öylemi öyle gittim aracının plakasından istasyondan çıkışıma kadar tek tek kamera kaydı aldım resimlerini çektim.bende sizi dava etmezsem adam değilim bakalım nasıl oluyormuş dedim.geldi busefer ya kardeşim adamın biri artislik yaptı ben aslında sana ceza kesmicektim uyarıp göndericektim ama işte bizde sinirlendik falan..dedim sorun değil.mahkeme kararı verir haklı ortaya çıkar ben parasında değilim insan olun dedim

şuan resimleri ekleyemiyorum işyerinde kısıtlı net var sizin eklediklerinizde görünmüyor

uzun lafın kısası gebze ve çevresinde oturan arkadaşlar dikkatli olsunlar

ed35

Ynt: gebze tarafındaki arkadaşlar dikkat
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2011, 05:47:59 ÖÖ »
İyi yapmışsınız bazı polis memurları kendini çok üstün görüyorlar...Geçen İzmir'de dört yollu kavşakta ,yıkamacıdan çıktım ışıklarda durdum baktım yeşil yandı yavaş yavaş hareket ettim bi baktım düdük çalıyor biri''düüüüüüüttt''diye durdum hemen açtım camı;kavşakta ben varım görmüyormusun niye geçiyorsun,dedim yeşil yandı ve siz kavşakta değil yol kenarında bekliyorsunuz bana geç veya bekle diye bir uyarıda bulunmadınız,dediki olsun ben varsam bekliyeceksin de bilmemne de...Ben de sırf uzamasın diye demedim bişey ve çektim gittim..Bazen polis halk içinmi var,yoksa halk'mı polis için var diye düşündürüyorlar beni...(Tabi herkes için değil bu söylediklerim,ne terbiyeli,gün görmüş,beyefendiliğinden ödün vermeyen memurlarımız da var)

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #2 : Ocak 06, 2011, 05:53:56 ÖÖ »
aynen iyi yapmışsın bu aralar iyice abarttılar işi dün gece 2 sefer gebze carşıda polis cevirdi beni camlardan ama hafta başında ceza yediğim için yazamadılar ama sonumuz hayır olsun bidaha cevirirse karakolluk oluruz zaten...

mtl34

« Yanıtla #3 : Ocak 06, 2011, 09:48:57 ÖÖ »
uyarın icin teşekkürler arada sırada bende oradan benzin alıyorum oyuna gelmeyız

koraygeo

« Yanıtla #4 : Ocak 06, 2011, 10:48:56 ÖÖ »
ewet biliyorum o yolu ancak anlamadım nerden e-5 e girilecek ki arka taraftaki yeni mah. giden köprüden geçip e-5 e gir diyosa vah polisimizin aklına..ama arkadaşlar bazende çok iyi niyetli polis arkadaşlarımız oluyor :) mesela ogün adanadan mersine geliyordum çevirdiler kontrol ettiler sorun yok sonra içinden biri camlarda film var dedi ceza yazcam yada sök şimdi dedi,bende memur  bey şimdi söktürsenizde yarın gider 150 tl verip yeniden yaptırrım dedim görmeyin bu arabayada yakkışıyor dedim gülümsedim oda güldü bişey demedi neyse hadi görmeyelim dedi..

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #5 : Ocak 06, 2011, 11:06:38 ÖÖ »
yok arkadaşım bahsettiği yanyol köprü falan değil poli spotcular çarşısının önündeki yan yoldan bahsediyo ordan gidilecekmiş ve e-5 cıkacakmış.

karapilot

« Yanıtla #6 : Ocak 06, 2011, 11:32:05 ÖÖ »
Mahkeme lafını duyunca geri adım atmışlar neden? Demek ki yaptıkları işin tam anlamıyla kanuna uygun olmadığını biliyorlar.

CAGLAR28

« Yanıtla #7 : Ocak 06, 2011, 12:39:43 ÖS »
elinizden geleni yapın derim belki artislikleirnden vazgeçerler.bu ara hepsinde bi artislik sanki başbakan onlar milletvekili onlar vs. yönetim onlarda sanki bi kasılmalar bi artsiliklerdir gidiyor.hiçbirini sevmiyorum valla.eskiler iyiydi şimdi emekli oluyorloar hep yeni bitmeler tabi.filmden canımı çok yaktılar üç dört kere iyice kıl oldum.

seloo

« Yanıtla #8 : Ocak 11, 2011, 04:12:28 ÖS »
bencede cokıyı yapmıssın kendını ezdırdınmı hemen uste cıkıyolar o yuzden bıraz bastırmak gerekıyo yoksa sacma sapan seylerden ceza yazıyolar

abga

« Yanıtla #9 : Ocak 11, 2011, 05:16:13 ÖS »
elıne saglık kardeşim sonuna kadar kovala bu işi zate nefes alamıyoruz sanki araçlarımızda yasa dşı işler yapıyoruz

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #10 : Ocak 14, 2011, 01:02:02 ÖS »
dün sabah başıma gelen bir olayı paylaşmak istedim sizlerle

ben tuzlada oturuyorum ve dün aracımın satışı için adapazarına gidecektim.çayırova BP var bilirsiniz MCdonalds ın hemen yanında.girdim benzinimi aldım her zamanki gibi ve istasyondan çıktım yola girdim ve küt polis çevirdi.ehliyet ruhsat..dedim ki memur bey hayırdır? sen ver söylicem ben sana dedi peki dedim verdim evrakları..nedir suçum dedim sonuçta 20mt bile gitmedim..benzinciden çıkıp e-5 e bağlanamazsın yanyoldan gidiceksin dedi.dedimki abi ben buradan ilk kez geçmiyorum sürekli benzin aldığım yer yapma etme.yok ceza kesicem.ya tamam buseferlik uyar ozaman beni uğraştırma bak araba bomboş sattım aracı teslim etmeye götürüyorum.yok vur aşşa at yukarı ne dediysem olmadı bende efendiliği bıraktım çıldırdım.ayıptır dedim nasıl insanlarsınız siz böyle cezamı olur.nerede tabela dedim.gel gösterim dedi gittik baktık alakasız bir yerde tabela var oradada e-5 e çıkma yada sola dönme diye en ufak bir işaret yok.öylemi öyle gittim aracının plakasından istasyondan çıkışıma kadar tek tek kamera kaydı aldım resimlerini çektim.bende sizi dava etmezsem adam değilim bakalım nasıl oluyormuş dedim.geldi busefer ya kardeşim adamın biri artislik yaptı ben aslında sana ceza kesmicektim uyarıp göndericektim ama işte bizde sinirlendik falan..dedim sorun değil.mahkeme kararı verir haklı ortaya çıkar ben parasında değilim insan olun dedim

şuan resimleri ekleyemiyorum işyerinde kısıtlı net var sizin eklediklerinizde görünmüyor

uzun lafın kısası gebze ve çevresinde oturan arkadaşlar dikkatli olsunlar

orayı biliyorum,herkes senin çıktığın gibi yola çıkıyor ne alakaymış.yetki verdiler diye artistik yapıyorlar.