Gönderen Konu: FULL petrol firması  (Okunma sayısı 4698 defa)

Co Black

FULL petrol firması
« : Mart 08, 2011, 04:03:48 ÖS »
Aakadaşlar benzine yine zam gelmiş.Full firmasından yakıt kullanan varmı aranızda, ya da kullanıpta iyi veya kötü anlamda fark hisseden varmı

battalgazi

Ynt: FULL petrol firması
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2011, 04:13:11 ÖS »
Ben aracı sıfır aldığımdan beri toplamda 7 depo ucuz benzin kullandım burada sürekli indirimli satan bir yer var ordan alıyordum,dün zam olacağını  duyunca kartımdaki çip parayı kullanmak için opetten 80 tl lik benzin aldım inan ucuz benzinden çekişde olsun motor sesinde olsun hiçbir farkı yok,benzin benzindir diyorum ucuzu tercih et bu motorlara lpg bile  kolay kolay zarar vermiyor ne kadar çok gezersen senin için o kadar iyidir >=ok

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #2 : Mart 08, 2011, 04:18:10 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/sohbet_off_topic/firsat_indirimli_akaryakit-t46549.0.html
bu topicte o konu konuşulmuştu sanırım..size yardımcı olur...

Co Black

« Yanıtla #3 : Mart 08, 2011, 04:37:04 ÖS »
teşekkürler ama orda genelde yeni açılan istasyonlar hakkında bilgi var.
kullananların fiyat haricindeki düşüncelerini merak ediyorum

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Mart 08, 2011, 04:44:59 ÖS »
ok yanlış alarmm :D :D :D

Co Black

« Yanıtla #5 : Mart 08, 2011, 04:49:41 ÖS »
:)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #6 : Mart 10, 2011, 05:04:46 ÖS »
Kullanan bir çok arkadaşım var. Sorun yaşadıklarını duymadım.

Co Black

« Yanıtla #7 : Mart 10, 2011, 07:22:58 ÖS »
Tüketici derneği
benzin fiyatının 5 tl olucağı tarihi bilen kişiye hediye vericekmiş.Halimiz bu yani, bu adamları başımıza musallat eden herkezin payı var bence bu işte

hakan880

« Yanıtla #8 : Mart 10, 2011, 07:25:27 ÖS »
Tüketici derneği
benzin fiyatının 5 tl olucağı tarihi bilen kişiye hediye vericekmiş.Halimiz bu yani, bu adamları başımıza musallat eden herkezin payı var bence bu işte
bazen sigaramı alıyım yoksa benzinmi atıyım diye kararsız kalıyorum kafam atarsa kapatcam kontağı yolun ortasında yakcam bi sigara:D

Co Black

« Yanıtla #9 : Mart 10, 2011, 07:28:26 ÖS »
Tüketici derneği
bazen sigaramı alıyım yoksa benzinmi atıyım diye kararsız kalıyorum kafam atarsa kapatcam kontağı yolun ortasında yakcam bi sigara:D

:)
ben bu durumumuzu maalesef cahil memlekete bağlıyorum.Takım tutar gibi oy veriyoruz anasını satıyım :))

levo

« Yanıtla #10 : Mart 14, 2011, 05:56:28 ÖS »
ben ve cevremdeki bir çok kişi daima fulpetten alıyoruz yakıtımızı  şimdiye kadar hiç anormal bir durumla karşılaşmadık. kafanız rahat olsun artık bizde avrupadakiler gibi istasyon girişlerindeki tabelaya bakarak girmeliyiz istasyonlara diye düşünüyorum...

bosphourus07

« Yanıtla #11 : Mart 14, 2011, 06:07:42 ÖS »
ben 97 oktanını kullandım hyiçbir sorun yaşamadım ........ lpgsi hakında ise bilgim yok

piscocuk

« Yanıtla #12 : Mart 15, 2011, 08:41:17 ÖÖ »
ben sürekli full kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım..

hatta geçen cumartesi günü lpg pompasını tam oturtamamışlar ve adam takıp gitmiş gaz yere akmış kuzenim farkedim pompacıya haber vermiş.depoyu fulledim ama tabiki herzamankinden fazla tuttu.müdürleriyle konuştum.sürekli buraya geldiğimi belirttim.kontrol ettiler ve 18 TL lik test adı altında gaz dolumu yaptılar.

ben çok memnunum tavsiye ederim.

Co Black

« Yanıtla #13 : Mart 15, 2011, 12:14:41 ÖS »
Bu ara diğer bankaların kampanyalarıyla olayı denkleştirmeye çalışıyorum.
Worldcard 400 tl yakıt için 40 tl puan veriyo.%10 yapar :)
Garanti 500 tl için 50 tl veriyo .her gün anadolu yakasından maslağa benzinli bi araçla giden biri olarak aylık bu rakamlarda benzin alıyorum maalsef

Ghostman

« Yanıtla #14 : Mart 16, 2011, 01:04:12 ÖS »
Bu adamlar yakıtı aracı firma kullanmadan kendileri getirtikleri için uygun veriyorlarmış. Bunuda bana shell de çalışan bi eleman söyledi.
lpg alıyorum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.10 bin sonra filtreyi değiştirmeye gittiğimizde daha net anlaşılır.

poseidon999

« Yanıtla #15 : Mart 16, 2011, 02:09:13 ÖS »
Bu adamlar yakıtı aracı firma kullanmadan kendileri getirtikleri için uygun veriyorlarmış. Bunuda bana shell de çalışan bi eleman söyledi.
lpg alıyorum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.10 bin sonra filtreyi değiştirmeye gittiğimizde daha net anlaşılır.

İyi de ben Hem harem hem libadiye full de lpg bulamadım. Daha pompaları açılmamış.
Sadece tozkoparandaki full de var.

Başka full istasyonunda lpg gören duyan var mı.
Bir denemek istiyorum.

palzileri

« Yanıtla #16 : Mart 16, 2011, 02:14:32 ÖS »
Pazartesi günü ilk olarak Libadiye FULL'den aldım benzini büyükçekmeceye gidip geldim sanki normalin biraz üstünde yaktı,yada benzin göstergem arızalı :))

Ghostman

« Yanıtla #17 : Mart 16, 2011, 03:06:21 ÖS »
ben sürekli olarak avrupa yakasında şişli meslek lisesinin (okuduğum okul idi neyse :) okulun yanındaki istasyondan alıyorum. ev çağlayanda olduğundan bana yakın orası.

İyi de ben Hem harem hem libadiye full de lpg bulamadım. Daha pompaları açılmamış.

Bir denemek istiyorum.

pazarsuyu

« Yanıtla #18 : Mart 27, 2011, 01:33:04 ÖS »
içerenköy gümrüğünüm karşısında lpg var ben 98 oktan alıyorum %4 kadar indirm var banka kartları bonus veriyor indirim yapmıyor yani parayı senden alıyor.sana sınırlı sürede bu bonusu kullan diyor.sanırım sadece opet totl kartta indirim diğerleri palavra benzine gelince benim arabam otomatik şehir içi kullanımda 10 lt koruyor .bir kere ikinci köprüden karşıya gittim o zaman 6 lt çivarı yaktı.bu hafta 60000 bakımına gideceğim ozaman belli olacak full benzini

carousal

« Yanıtla #19 : Eylül 17, 2011, 10:35:33 ÖS »
Okullar açılacağı için %12 indirim kampanyası başlatmışlar. İstasyon sayıları biraz daha artarsa sektörde fiyat kırımı artacak gibi gözüküyor, ancak şu an bayi olarak çok az sayıları var.

aliylmz

• http://www.facebook.com//bestelenmis.satirlar
« Yanıtla #20 : Eylül 17, 2011, 10:51:14 ÖS »
Okullar açılacağı için %12 indirim kampanyası başlatmışlar. İstasyon sayıları biraz daha artarsa sektörde fiyat kırımı artacak gibi gözüküyor, ancak şu an bayi olarak çok az sayıları var.
sabah işe giderken alıcam..

Eren53

« Yanıtla #21 : Eylül 17, 2011, 11:53:19 ÖS »

Bir denemek istiyorum.

yenibosnadakı fullde lpg var tek orda gördüm suana kadar

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 06, 2011, 09:29:36 ÖS »
fullpet ten akaryakıt alıyosanız eğer kesinlikle 95 oktan almayın,oktanı 95 değil daha düşük değerde,yaklaşık 8-9 aydır fullpetten alırım,bu zaman zarfı içinde,araçta trafikte durduğum zaman bi vibrasyon wardı,ona sor buna sor,serviste çalışan arkadaş ile beraber bak bak bulamadık neden yaptığını,geçen gün pompaya yanaştığım zaman aklıma geldi,dur dedim acaba bu yakıtın oktanı ilemi bir nane war,2 dir 97 koyduruyorm,kesinlikle hissedilir derecede vibrasyon kesildi..
ve hesaba vuruncada hiç riske atmaya değecek bir değer çıkmıyor karşınıza,4.22 fullpet te diğer firmalar 4.33 sularında,yani arada 10 kuruş oynuyor litre başına,0.10 X 45 = 4.5 TL yapıyor full depoda :)
yani hiç riske gerek yok.
evimin dibinde shell war,senelerdir ordan alırdım,benzindeki bi fayiş fiyatlar başlayınca ne zaman davutpaşadan geçsem fullden almaya baslamıştım ama artık shell e aynen devam,aldığımız benzin zaten 40tl 50 tl, %7 lik bir indirim 50tl de farketse ne olur farketmese ne olur düşüncesindeyim artık.