Gönderen Konu: FSM Köprü-Gişeden Kaçış  (Okunma sayısı 2955 defa)

zack

FSM Köprü-Gişeden Kaçış
« : Ocak 14, 2010, 11:20:52 ÖÖ »
Sabah saat 09.00 da postacıdan gelen Ulaştırma Bakanlıgına ait ihtarnamesini aynen ekte koyuyorum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

25.08.2008 de aldığımız vw polo marka aracın;

01.08.2007 de Fsm gişeden kaçtığı yönünde ihtarname geldi eve. Biz bu aracı yaz basında temiz kağıdını da alıp sattık üstüne üstlük.

Zamlar yetmedi birde bu yöntem basladı demek ki. Nasıl soyacaklarını bilmiyor edit:kural dışı kelime)ler. Aynen Uğur Dündar'a düzgün bir sekılde scan edip bunları yollıycam.

önder

Ynt: FSM Köprü-Gişeden Kaçış
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2010, 11:32:09 ÖÖ »
ihtarnamedeki isim ve adres size aitmi...?  Geçiş tarihinde araç size ait değil, siz daha sonra almışsınız...
Aracı alırken noterin düzenlediği satış evrakını ruhsat ve kimlik fotokopisini,  aracın o tarihte size ait olmadığına dair bir dilekceyle beraber evrak üzerinde yazan ulaştırma bakanlığı  faks numarasına fakslarsanız sorun düzelir
sıkıntı yapmayın..

bizim şirket aracınada oldu böyle hatta arabayı sıfır aldık. Plaka eskiden başka bir araca aitmiş 2 sene önceki plaka cezası bizim adrese geldi. bende aynen yazdıklarımı yaptım ..
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2010, 11:34:24 ÖÖ Gönderen: önder »

zack

« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2010, 11:36:15 ÖÖ »
ihtarnamedeki ism ve adres siz aitmi...Geçiş tarihinde araç size ait değil, siz daha sonra almışsınız...
Aracı alırken noterin düzenlediği satış evrakını ruhsat fotokopisini, kimlik ve aracın o tarihte size ait olmadığına dair bir dilekcyle beraber evrak üzerinde yazan faks numarasına fakslarsanız sorun düzelir
sıkıntı yapmayın..

bizim şirket aracınada oldu böyle hatta arabayı sıfır aldık. Plaka eskiden başka bir araca aitmiş 2 sen önceki plaka cezası bizim adrese geldi. bende aynen yazdıklarımı yaptım ..

Teşekkürler aynen yapıcam yazılanları bende isim adres bize ait ama arac o tarıhlerde ılk sahıbındeydı. Duruyor cogu sey zaten hallolur.

önder

« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2010, 02:15:53 ÖS »
Garanti olsun diye iadeli taahütlü  postalayın . işi sağlama almış olursunuz...

deadmachine

« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2010, 02:19:42 ÖS »
geçmiş olsun sorunu çözersiniz inş. en kısa sürede

honda121

« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2010, 02:21:23 ÖS »
Geçmiş olsun, benzer bir sorun bendede var.. :(

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2010, 03:15:13 ÖS »
Gecmis olsun, internetten kontrol etmistim, bendede cikti ama bakalim henuz gelmedi kagit seninki gibi inkar edicem, cok uzuldum zack kardesm..Ayrica Ugur Dundar bu isi aydinlatir gibime geliyor..

zack

« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2010, 03:25:57 ÖS »
Gecmis olsun, internetten kontrol etmistim, bendede cikti ama bakalim henuz gelmedi kagit seninki gibi inkar edicem, cok uzuldum zack kardesm..Ayrica Ugur Dundar bu isi aydinlatir gibime geliyor..

Bugun az once pederle konustum bir aile dostumuzada bugun 1996 yılına ait köprüden kacıs gelmıs ama o tarıhte kgs-ogs varmıydıki ya?

Bu olayı çözse çözse Ugur Dündar çözer :) :) Bı maıl atıcam belkı ılgılenırler.. :)

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 14, 2010, 03:37:55 ÖS »

Bugun az once pederle konustum bir aile dostumuzada bugun 1996 yılına ait köprüden kacıs gelmıs ama o tarıhte kgs-ogs varmıydıki ya?

Bu olayı çözse çözse Ugur Dündar çözer :) :) Bı maıl atıcam belkı ılgılenırler.. :)

Benim cezalarda o tarihten kalma abi, mail atmakta fayda var hocama :)

cıvıcem

« Yanıtla #9 : Ocak 14, 2010, 04:22:16 ÖS »

buna benzer bir olay benim başımada gelmişti... eski sattığım araçla ilgili ben sattıktan sonra araç ankarada hatalı yere parktan cez yemiş ve ceza benim adresime gelmişti... bende noyer satışıyla birlikte güzel bir dilekçe yazıp ankaraya postayla göndermiştim.... 

ilginçtir ankara trafik müdürlüğünden bana konuyla ilginin düzeltmeninyapıldığını ve borcun benimle alakası kalmadığını yazan bir yazıda cevap olarak gelmişti ve çok şaşırmıştım...

digalo

« Yanıtla #10 : Ocak 14, 2010, 04:38:06 ÖS »
zack; geçmiş olsun kardeşim...