Gönderen Konu: ferrari arkasında yanıp sönen kırmızı ışık  (Okunma sayısı 13866 defa)

Quantum

• Ziyaretçi
Ynt: ferrari arkasında yanıp sönen kırmızı ışık
« Yanıtla #25 : Mayıs 27, 2009, 11:26:27 ÖS »
şu feci bişeymiş de saklamak lazım bunu arabada bi yere.. :)
sırf şu kırmızı ışıkdan hat almak için bu saati görünmeyen bi yere koymak lazım :)
doğan şahin gibi oluyor araba yoksa :)

34 DF 9999

« Yanıtla #26 : Mayıs 27, 2009, 11:27:06 ÖS »
bende tayyara 2 tane saglı sollumu koysam ne yapsam ya bırde devır saatine baglarım vtec açınca yanmaya başlar devir kesicide bıter.....

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #27 : Mayıs 27, 2009, 11:32:19 ÖS »
şu feci bişeymiş de saklamak lazım bunu arabada bi yere.. :)
sırf şu kırmızı ışıkdan hat almak için bu saati görünmeyen bi yere koymak lazım :)
doğan şahin gibi oluyor araba yoksa :)

birde  şöle  bişey  var   o  gördügüzün büyük  devir  saati  olmayıpsa  sadece  shirt shifti  yani  kırmızı  olan  zınbırtı  üzerinden devir  saati  olandan  var  ama  fiyatı  çok  pahlıydı  ve    bulunması  zordu  araştırıp  bulmak  lazım ölede  bir alternatif  var  ha diger  türlüde   alır  bagaja  koyarsın devir saati orda:)  dursun süs

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Mayıs 27, 2009, 11:35:20 ÖS »
ha bak o olur.. ama kaç devirde yanma kısmını nasıl ayarlıosun? yine bi aparat lazım.
bir de şu konu var.. fren ışığı olarak algılanıp insanları yanıltabilir ama bu işlem.. sakata gelinmesin sonra

ert16

« Yanıtla #29 : Mayıs 27, 2009, 11:35:46 ÖS »
Aslında F1 de yağmur ve sis de araçların fark edilmesi için kullanılıyor çakan kırmızı ışık ..
Ferrarinin orjianlindede yok o bi kırmızı f430 a sonradan taktıldı onu biliorm ..

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Haziran 18, 2009, 01:25:47 ÖÖ »
5.500 RPM den sonra çakmasını sağlayabilceğimiz bir sistem söz konusu mu ?

ben çok düşündüm arkaya yaptırmayı, hatta tamponu deldirmeyi. bana mugen RR özentisi gibi olur dediler, oysa ben ferrari özentiliğinden dolayı yaptırcaktım:) hatta bi ara belediyenin yol kenarına koyduğu ufak yanıp sönen reflektör mü dür herneyse onlara göz koyduydum. alıp bitane mıknatısla tampona yapıştıracaktım :D vazgeçtim. .

@HAKAN739 hakan bey siz monte ettirdiniz mi arkaya ? ettirdiyseniz bi resmini felan yüklereniz çok sevinirim.
arkadaşlar ben o lambayı daha yeni yaptırttım hatta bugün teslim aldım bana 350 TLye mal oldu tamponda yeri boştu ona göre özel kasa yapan bi usta var izmirde sıfırdan yeni yerine göre kasa yapıp valla 72 tanemi ne kırmızı LED yerleştirdi sölediğine göre LEDin tanesi 4,5 TL miş süper oldu ama aynen o biçim kazık amcam işinde 1 numara ve eşsiz olduğunu biliyo ama fiyattada bağırtıyo yani :D şimdi sırada refleksin dediği gibi o çakma sinemasını yapan o kibrit kutusu gibi şeyi almakta bakalım :D

resim koyman mümkün mü? tesadüfen açtım bu konuyu bak nerelere geldik:) hoş durursa düşünülebilir belli bi devirden sonra yanıp sönmesi harika olur
arkadaşlar videosunu yükledim 72 ledden yapıldı ortada H harfi beyaz dierleri kırmızı bide uzaktan kumandalı çakar zımbırtısı 50 TL'ye aldım taktım 34 farklı çakma şekli var,arka sislere bağladım hem istediğim zaman yakıyom,hemde çakma şeklini istediim zaman uzaktan kumanda ile deiştirebiliom,süper ötesi oldu...!
Ayrıca refleks haklıymışsın abicim,edit:kural dışı kelime) herif tanesi 10 kuruş olan ledleri bana 4,5 milyondan kakalamış yani 4,5X72...!
Allah belasını versin,haram zıkkım olsun ve bu yazdıklarımıda yüzünede söyledim,tükürdüm ama yarabbi şükürcülerden çıktı bu edit:kural dışı kelime) 10 kuruş nire,4,5 TL nire yani,neyse sonuçta bence 10 numara oldu,linkide unutmadan atayım,bi bakın ayrıca devire bağlı deil elimin altında istediimde yakarım die düşündüm daa ii
http://www.izlesene.com/video/arabalar-ledli-cakarli/982062
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2009, 01:27:29 ÖÖ Gönderen: HAKAN739 »

couragepapillon

« Yanıtla #31 : Haziran 18, 2009, 01:39:19 ÖÖ »
paşa youtube ye felan atsan, açamadım ben videoyuç izlesene bi garip , açılıyor diyor açmıyor.

couragepapillon

« Yanıtla #32 : Haziran 18, 2009, 01:44:03 ÖÖ »
izledim 10 numara olmuş, maşallah.  msj attım bakabilirsen sana zahmet

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Haziran 18, 2009, 01:46:20 ÖÖ »
paşa youtube ye felan atsan, açamadım ben videoyuç izlesene bi garip , açılıyor diyor açmıyor.
h
Hocam açması lazım şimdi yine burdan linki tıklayarak açtım ve izledim.bide bilgisayarla aram hiç yok kısa yoldan birtek bu izleseneye yüklemeyi biliyorum,becerebilsem ok,de ama işte :D haa birde gece kamera 2 rengi ayırt edememiş gözle hemen anlaşılıo ama kamera fazla ışıktan yutmuş,zaten bu yükleme işleri ile ilgili olarakta anlayan bi arkadaşımla beraber arabanın işlerini bitireyim bi sunuş konusu açıcam beğeninize,bakarız hep beraber...!

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Haziran 18, 2009, 03:09:13 ÖÖ »
izledim 10 numara olmuş, maşallah.  msj attım bakabilirsen sana zahmet
eyvallah hocam saolasın...!normalde beyazla kırmızı ledler çok net ayrılıyor,beyaz ledli H harfi gözüküyor ama videoda kamera yutmuş tek renk gibi vermiş ama öle diil,süper ötesi...!

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Haziran 18, 2009, 10:02:52 ÖÖ »
ayrıca ledli lambanın detaylı ve renkleri belirgin olarakta ve zınbırtıyı kumandası ile birlikte resimleyip buraya atmaya çalışıcam,bakalım...!

serkansobe

« Yanıtla #36 : Haziran 18, 2009, 10:21:36 ÖÖ »
http://www.youtube.com/watch?v=NwW5S5EdV5Q
zımbırtıda olay budur bence bu benim çok hoşuma gitti

b16a2

« Yanıtla #37 : Haziran 18, 2009, 10:48:37 ÖÖ »
arka sis :D

silence

« Yanıtla #38 : Haziran 18, 2009, 12:33:17 ÖS »