Gönderen Konu: FENER YİNE YAPTI...  (Okunma sayısı 4884 defa)

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
FENER YİNE YAPTI...
« Yanıtla #25 : Mart 15, 2006, 04:44:12 ÖS »
sampiyonluk mucadelesinin basa bas gitmesindeki en buyuk neden cok kaliteli ve tarafsiz turk medyasinin FENERBAHCE yi kotu adam olarak gosterip 6S ' i zuurt kahraman ilan etmesidir. 6S e diger takimlar sempati beslemekterdir. Dolayisi ile FENERBAHCE ve 6S disindaki diger 16 takim; FENERBAHCE ye 5 oynuyorsa 6S e 1 oynamaktadir.....;)

cemil_vtec

• Ziyaretçi
FENER YİNE YAPTI...
« Yanıtla #26 : Mart 15, 2006, 06:01:49 ÖS »
bardağın hangi tarafından baktığın önemli olan ben gslatasaray'ımın şu futbolunu beğenmiyorum ama siz kötü oynayan takımınızı çok iyi gibi görüyosunuz bu sebepten türk futbolu halen daha bu seviyede yazık ilerisi için ne yapabilirizi düşünmek lazım bugünüü ve yarını yaşamak değil yıldız futbolcu transfer etmekle herşey bitmiyor futbolcu transfer ederken kişiliğine göre alacaksın yoksa anelka gibi tartışırsınız işte

VWci

FENER YİNE YAPTI...
« Yanıtla #27 : Mart 15, 2006, 07:07:19 ÖS »
Alıntı yapılan: "cemil_vtec"
bardağın hangi tarafından baktığın önemli olan ben gslatasaray'ımın şu futbolunu beğenmiyorum ama siz kötü oynayan takımınızı çok iyi gibi görüyosunuz bu sebepten türk futbolu halen daha bu seviyede yazık ilerisi için ne yapabilirizi düşünmek lazım bugünüü ve yarını yaşamak değil yıldız futbolcu transfer etmekle herşey bitmiyor futbolcu transfer ederken kişiliğine göre alacaksın yoksa anelka gibi tartışırsınız işte

6S li arkadasim siz bizden iyi oynuyorsunuzda 2 mac yaptik ikisinide aldik...ASY de yenecez Kadikoy de Allah izin verirse....;) Bu yazdiklarinin hepsi sizin uydurmaniz...Anelka nin tartisacak bir yani yok Anelka Anelka' dir...Adamin olusu bile 20 milyon dolardan az etmiyor....yani sizdeki heinz mainza benzemez...;)

Güven

FENER YİNE YAPTI...
« Yanıtla #28 : Mart 16, 2006, 07:03:01 ÖÖ »
Medya bizden yana da Federasyon hakemler kimden yana acep kaç maç kazandınız hakem sayesine elle dötle atılan golle bir anda hakemleri kör etti göremediler onlar hakkıyla yönetilselerdi SB nerede olurdu acep  :cool:

VWci

FENER YİNE YAPTI...
« Yanıtla #29 : Mart 16, 2006, 07:37:48 ÖÖ »
Guven dostum sizin de az kazanadiginiz mac yok size de yatan cok...;) ben 6S in sampiyonluklarini cok net hatirliyorum F.terimin yaptigi terbiyesizce hareketleri her mac sonrasi dakka 95 lerde 97 lerde Arif (yesil cam oyuncusudur hollywoodan dublor teklifi almistir kendisi) kendini yere atamasi ile kazanilan penaltilar, hagini hakemlere goz gore gore kufur etmes ayaklarina basmasi onlari itmesi hala ortada iken bize soyledikleriniz az kalir....9 puan ondeyken sampiyonlugu verdik zamaninda size....bize bu suclamalar ile gelemeden ilk once herkezin kendine bakmasi lazim...Sikesaray , saibesaray bosu bosuna cikmamistir. Ki bu donemede :
1. TFF baskani 6s li
2. genel sek    6s li
3. MHK baskani 6s li
4. Milli Takimler t.d si 6s li iken

FENERBAHCE nin kendi cabasiyle yaptiklari ortadadir. Stadiniz kendi yapmisitir 100 milyon dolar butcesi vardir. Basarilar bunlarin sonucu gelmistir. Anelka - Alex Tuncay gibi oyuncular FENERBAHCE de oynamaktadir. 6S ise kazandiklarini bosa harcamistir. yemis bitirmistir ondan sonra derdinin caresini DEVLET ten istemektedir.

FENERBAHCE yakinda her alanda surekli basarilar elde edecektir. Dogru yoldadir.