Gönderen Konu: drag için sticker ve şapka  (Okunma sayısı 4821 defa)

poşetçay

• Ziyaretçi
drag için sticker ve şapka
« : Nisan 01, 2006, 10:37:10 ÖS »
arkadaçlar bana t.h.t nin şapka we stickerları lazım 9 nisan günü bi sitenin düzenledi draglarda kalkçam sitemizin ismi geçsin en azından yazını taşıyalım... nasıl temin edicem

Onu-R

« Yanıtla #1 : Nisan 01, 2006, 10:58:04 ÖS »
şapka kaldı mı bilmiyorum, yani sanmıyorum kaldığını..

sticker da elde hazır var mıdır bilmem, olan varsa söylesin...

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Nisan 01, 2006, 11:14:05 ÖS »
stickerlar VTEC deydi ama kalmadı diye biliorum..şapka ise malesef..minibuluşmada şapkalar dağıtılmıştı..9 niasandaki buluşmadada diğer sahipleri şapkalarını alacaklar.

poşetçay maslakta stickercı var diye biliorum, en kötü ihtimal www.teamhondaturkey.com yazan bi sticker ordan alabilirsin.

DRAGLARDA SANA BOL ŞANS DİLİYORUZ..

Onu-R

« Yanıtla #3 : Nisan 01, 2006, 11:25:51 ÖS »
Alıntı yapılan: "ALG"
DRAGLARDA SANA BOL ŞANS DİLİYORUZ..

+ 1

başarılar...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 01, 2006, 11:26:10 ÖS »
stickerı ben yaptırırım karekterliri az çok biliorum
iyi dilekleriniz içinde sagolun

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #5 : Nisan 02, 2006, 12:05:14 ÖÖ »
Başarılar!!!!

Hangi arabayla kalkıyorsun?

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 02, 2006, 12:31:08 ÖÖ »
93 1,6 si la kalkcak :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 02, 2006, 01:06:29 ÖS »
Alıntı yapılan: "Strained"
93 1,6 si la kalkcak :)
ARKADAŞA KATILIORUM

DuDuM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 05, 2006, 10:34:39 ÖÖ »
hangi sitenin ve körfezde mi ?

VTEC

• Administrator
« Yanıtla #9 : Nisan 05, 2006, 11:03:33 ÖÖ »
9 Nisan için sana kendi şapkamı verebilirim ama sticker kalmadı B.çekmece B.düzü Civarlarına gelebilirsen beni ararsın

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Nisan 05, 2006, 12:14:54 ÖS »
Alıntı yapılan: "DuDuM"

ismi lazım olmayan bi sitenin düzenlediği org ewt izmit körfez pistinde tht  olarak sizleride bekleriz arkadaşlar

VTEC

• Administrator
« Yanıtla #11 : Nisan 05, 2006, 01:34:07 ÖS »

ismi lazım olmayan bi sitenin düzenlediği org ewt izmit körfez pistinde tht  olarak sizleride bekleriz arkadaşlar

Buluşma günümüz  :cool:

Onu-R

« Yanıtla #12 : Nisan 05, 2006, 04:22:07 ÖS »
ewt malesef buluşma günümüze denk geliyo . . . .

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Nisan 05, 2006, 09:05:09 ÖS »
ewt körfezde sitenin ismini boşwer

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 05, 2006, 09:07:49 ÖS »
Alıntı yapılan: "VTEC®"
9 Nisan için sana kendi şapkamı verebilirim ama sticker kalmadı B.çekmece B.düzü Civarlarına gelebilirsen beni ararsın
sagol  wtec şapkayı buldum sticker da yapılçak sizede iyi eglenceler gelmek isterdim ama olmadı umarım iyi bir sonuçla dönerim ama gördüm kadarıyla çok salam makinalar war

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 05, 2006, 10:11:20 ÖS »
abi bizim makinada motor sağlam dolu gidiyoruz şans bizden yana olursa derece yapıcaz işallah sen kendını motive et yeterli :-D

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Nisan 05, 2006, 10:19:55 ÖS »
arkadaslar bu arada izmit korfezpistinde ki organızasyona gelebilirsen toplu olarak gelin giriş ücretsiz ve organızasyon gece 00.00a kadar dewam edıcek

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Nisan 05, 2006, 10:40:29 ÖS »
arkadaslar bu arada izmit korfezpistinde ki organızasyona gelebilirsen toplu olarak gelin giriş ücretsiz ve organızasyon gece 00.00a kadar dewam edıcek
ya fatih o gün sitenin buluşması war  :-D  :D ama buluşmadan sonra gelirlerse çok güzel olur

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Nisan 05, 2006, 10:42:58 ÖS »
biliyorum abi bulusma oldugunu zaten draga gitmeseydik gıdicektik ya sende benı bunak yaptın he bulusmadan sonra dıyorum ıshte zaetn bende dusunsene oraya THT de katılsa Cokmanyak olur ıshte bi dünya honda Seklımız olur walla bide sen derece yaparsan of dıorum sana Bayram yerıne donduruurz  izmiti neyse cok hayal kurdum sanırım. sadece düşünceydi benımkısı arkadaslar yanlıs anlasılmasın yanı.  :-D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 05, 2006, 10:49:11 ÖS »
bana iyi bak fatih o güne kadar motiwasyomu bazma :-D  :-D  :-D kızdırıp istedimi yap mesala sewdim yemekleri getir masaj yap yok yok masaj salonuna götür sonra işe bnm yerime git we bol bol cmylmz izlet iner koşar geçerim pug ları wtsleri  :o

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Nisan 05, 2006, 11:04:26 ÖS »
başarılar abi yüzümüzü kara çıkarmaa  bas sen gaza sonuna kadar dağıt oraları sonra gider biz toparlarız oralarıı...   :lol:

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Nisan 05, 2006, 11:19:06 ÖS »
:)  :) hehehe zaten pazar gunu ızmıte gıderken senı ucakla yollıycam yolda sarsılma dıe rahat ol sen

DuDuM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Nisan 06, 2006, 08:59:57 ÖÖ »

ismi lazımmış demek ki sormuşum bir çok siteye üyeyim ve bunun için sordum çünkü körfezde olucam...

sizin bu sitede insanlar soru sorduğunda bu şekil cvp veriliyor herhalde çok saygılısınız.....  8)

bu şekil arkadaşların önce konuşma terbiyesi alması lazım sonra bu tarz sosyal etkinliklerde boy göstermesi lazım diye düşünüyorum

ADMIN : Lütfen birbirimize karşı daha dikkatlı konuşalım

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Nisan 06, 2006, 05:00:45 ÖS »

ismi lazımmış demek ki sormuşum bir çok siteye üyeyim ve bunun için sordum çünkü körfezde olucam...

sizin bu sitede insanlar soru sorduğunda bu şekil cvp veriliyor herhalde çok saygılısınız.....  8)

bu şekil arkadaşların önce konuşma terbiyesi alması lazım sonra bu tarz sosyal etkinliklerde boy göstermesi lazım diye düşünüyorum

dudum kusura bakma ama sitenin ismini buraya yazsam zaten moderatorler tarafından yayınlanmaz reklam amaclı olur tebiyeye gelince terbiye almam gerektiğini senden öğrenicek değilim mademki bir cok siteye üyesin ve izmitte olucaksın o zaman bu organızasyonunda kımın duzenledıgını bilmen gerekir. bos bos sorular sorma.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Nisan 06, 2006, 08:28:53 ÖS »
DuDuM
gereksiz yere gerginlige gerek yok sende bilirsin bi sitede başka bi sitenin üyesi olsakta reklamını yapmamız ayıp olur dudu orda görüşmek üzre biz orsdayız bekleriz saygımızı ve terbiyemizi görürüsün